Как се сваля мъж?

  • 8 830
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18 410
Отчаяние според мен е да кажеш на приятели/ близки: "Запознайте ме с някой подходящ мъж! Нямате ли някой познат, подходящ за мен?!" Ключовата дума е "някой". Кой да е. Докато ако си срещнала впечатляващ мъж, от когото си запленена, защо да не го покажеш. Иначе може да се разминете, дори симпатията да е взаимна.

# 46
  • Мнения: 17 416
Не говоря за попипване, а за уж неволно докосване в подходящ момент. Волейболните успехи на България са обсъдени, посмяли сте се на няколко вица, темата се е развила в личен план и виждате, че той не бърза да си тръгва.

Невероятна стратегия! Поздравявам те!
Докъде ли ще да се развие - най-много до секса по график...

# 47
  • Мнения: 102
Мъж се сваля със стария и изпитан метод,с чантата по главата и...докато е топъл,топъл.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Хммм нека позная ти си жена над 30 години  ,която (отчаяно) иска да създаде семейство.И всичките връзки до сега са се провалили естествено не поради тебе.И сега си си намерила някой подходящ донор който може да изхранва ти и твойте деца , и те естествен ще  са първа грижа а "съпругът" ще остане в сянка.Кажи не съм ли прав поне за първите две неща?
Ако това беше към мен (не е много ясно към кого е) си прав само, че съм над 30. Иначе семейство си имам и до сега провалена връзка нямам, каквото и да значи това. И освен това съвсем успешно изхранвам и себе си и децата си.  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 819
Не съм много компетентна за днешните мъже, дето не се знае кой от незнамсиколко пола ще се окажат, но някога, в ерата на динозаврите, винаги аз съм си избирала мъжете. И колкото по-труден за превземане, толкова по-интригуващ ми е бил. Няма нищо по-добро за привличане на мъжкото внимание от противопоставянето. Важното е да усетиш какво ще го подразни. Понякога и един ироничен поглед на негова реплика е достатъчен, за да се впусне в обяснения и ако си достатъчно интелигентна да се включиш в спора, от дума на дума... 😎 Така хем добиваш по-добра представа за интелекта му, хем остава с усещането, че инициативата е негова, а това си беше важно за мъжете от оная епоха.

# 50
  • Мнения: 17 416
Не съм много компетентна за днешните мъже, дето не се знае кой от незнамсиколко пола ще се окажат, но някога, в ерата на динозаврите, винаги аз съм си избирала мъжете. И колкото по-труден за превземане, толкова по-интригуващ ми е бил. Няма нищо по-добро за привличане на мъжкото внимание от противопоставянето. Важното е да усетиш какво ще го подразни. Понякога и един ироничен поглед......

Да, за жена, която не разполага с други ресурси Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 819
Е, бих казала, че са нужни и други дадености, за да задържиш вниманието, Wink но тук въпросът е за началото.

# 52
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Дренке, и тук ли се заяждаш?

# 53
  • Мнения: X
Сега разбрах защо жена ми ме дразни постоянно, тя искала нещо, моля ти се. Bowtie

# 54
  • Мнения: X
И от мен "глас" за спора. Първо - мъжа обича да спори. Второ - винаги е заинтригуван и впечатлен от жена, която не се притеснява да "му свие сармите"  Simple Smile 

# 55
  • Мнения: X
Само да потвърдя последното мнение от мъжка страна. Точно така е. Но още не се родила жената дето ще ми свие сърмите. Grinning
Но бих бил впечатлен, от жена която си отстоява  и спазва някаква култура не спора без да истеричи.

# 56
  • Мнения: 760
Ами не знам. На мен ми е много интересно, ако някоя жена се опита да ме свали какво би се получило. Досега все аз съм се опитвал да привлека вниманието на някоя, обаче нямам нищо против и мен да ме свалят Simple Smile. Всъщност много харесвам жени със свободно поведение, но те са рядкост и навярно само мога да си мечтая за такава. Извинявам се ако коментарът ми не е по темата.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Съвсем е по темата, нали това питам. Ама кажи как точно искаш да те свалят?

# 58
  • Мнения: X
Само да потвърдя последното мнение от мъжка страна. Точно така е. Но още не се родила жената дето ще ми свие сърмите. Grinning
Но бих бил впечатлен, от жена която си отстоява  и спазва някаква култура не спора без да истеричи.
Е, то затова е в кавички... Simple Smile  Да се разбира - не се стреми да угажда, за да се хареса на мъжа и няма притеснения да заяви свободно мнението си и да го отстоява, ако трябва. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 760
Съвсем е по темата, нали това питам. Ама кажи как точно искаш да те свалят?
Например да ми говори мило, да проявява нежност/внимание, не ме притеснява ако е леко вулгарна (това е лично мнение) за това се сещам в момента.

Общи условия

Активация на акаунт