Как се сваля мъж?

  • 8 820
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 81
Хммм нека позная ти си жена над 30 години  ,която (отчаяно) иска да създаде семейство.И всичките връзки до сега са се провалили естествено не поради тебе.И сега си си намерила някой подходящ донор който може да изхранва ти и твойте деца , и те естествен ще  са първа грижа а "съпругът" ще остане в сянка.Кажи не съм ли прав поне за първите две неща?

# 31
  • INFJ
  • Мнения: 9 644
Най-вероятно, не си.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 36 853
Хора, все пак в кой век живеем... Какво лошо има жената да покаже някакъв интерес, колкото да даде начален тласък на нещата? Никой не казва да организира лов на мъжа и да го гони до дупка, докато той сдаде багажа от припадък.

# 33
  • Мнения: 17 416
Лошото е в началния тласък, нескопосаното и непохватно сваляне на мъже. Не забелязваш ли даже, по-млади, особено, с женствени фигури, походка, маниери или пък стоят като някакъв странен субект в двойката. Майка и син, не мъж и жена. При всички положения, не влия добре тоз век на отношенията Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 853
Тук съм съгласна с теб. Лично моето мнение е, че това е фина работа и жена, която си разбира нещата, ще го направи както трябва. То на мъжа малко му трябва за да поеме. И има шанс да потръгнат нещата. За съжаление, много от днешната младеж смята, че едно дълбоко деколте и къса пола, гарнирани с на моменти просташко държание, е достатъчно. И са донякъде прави. Достатъчно е ама само за заварка. Не точно за нещо стойностно и трайно.

И пак казвам, мое мнение си е.

# 35
  • Мнения: 17 416
Ще го направи, да, вместо да пита как ставало. После и други работи почва да пита, изпаднали като гръм от ясно небе из отношенията им.

# 36
  • София
  • Мнения: 17 905
Авторката пита с друга цел вероятно, тя мъж си има, доколкото знам.

Сваля се с очи, поглед и завъртяни конструкции с едва доловим намек. : ) За да си сигурна, че няма да свалиш тъпчо. Аз лично не пипам първа хората, защото аз самата не обичам да ме пипат, ако не сме се сближили поне малко.


Впрочем, това попипване, докато говориш с някого, е невъзпитано. Има хора, които така си общуват с всички. Неприятно впечатление ми правят и обикновено са нахалници, които не зачитат личното пространство на другите.

# 37
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Не говоря за попипване, а за уж неволно докосване в подходящ момент. Волейболните успехи на България са обсъдени, посмяли сте се на няколко вица, темата се е развила в личен план и виждате, че той не бърза да си тръгва.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 36 853
Ау, Кетчър, побеснявам и аз като говорим с някой и той ме пипа по ръката за да му обърна внимание. Отврат. Все пак аз съм достатъчно учтива и дори да не ми е интересно, отдавам нужното внимание, докато човекът отсреща приключи, а освен това почти винаги го гледам в очите или поне в лицето, докато ми е събеседник. За мен е загадка защо е нужно това докосване, но откачам и започвам да гледам с неприязън на въпросния човек.

# 39
  • София
  • Мнения: 17 905
Или на всяка шега да ти се накланят и блъскат лекичко с ръчичка по рамото Joy
Или по- лошо- по крака.

Вяра, разбрах/ме те. Просто аз лично не обичам. Когато установиш вече някаква близост и е ясно, че има интерес от двете страни- да. Но като първа крачка за мен- не.

# 40
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
За близостта го уточнихме вече. Изял ви е с поглед, темата е лична. Никой за никъде не бърза.

Допирът не трябва да изглежда съзнателен. Разхождате се, дистанцията е намалена, ръката ви едва докосва неговата. Това наистина може са се случи и без да искате.

# 41
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Чудесен разговор стана, само не разбрах каква е идеята да hijack-вате темата?

# 42
  • София
  • Мнения: 17 905
Да покажем на практика женска инициативност.

# 43
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хора, все пак в кой век живеем... Какво лошо има жената да покаже някакъв интерес, колкото да даде начален тласък на нещата? Никой не казва да организира лов на мъжа и да го гони до дупка, докато той сдаде багажа от припадък.
Това дали за същия "начален тласък" говорим, заради който бях обвинен, че съм бил прокламирал за това, че жените трябвало да правят първата крачка и че след това ролите се били сменяли (естествено, без доказателства за тези ми "твърдения")? Sunglasses

Да покажем на практика женска инициативност.
На практика !?! Ти да видиш...

Ти пък сега, дай му малко аванс. Дори и да не е прав, това е един от равновероятните варианти. JoyJoyJoy

Ау, Кетчър, побеснявам и аз като говорим с някой и той ме пипа по ръката за да му обърна внимание. Отврат. Все пак аз съм достатъчно учтива и дори да не ми е интересно, отдавам нужното внимание, докато човекът отсреща приключи, а освен това почти винаги го гледам в очите или поне в лицето, докато ми е събеседник. За мен е загадка защо е нужно това докосване, но откачам и започвам да гледам с неприязън на въпросния човек.
Аз пък винаги съм се чудил, толкова ли незаинтересован съм изглеждал, че почти всички, с които съм излизал досега, го правиха това, поне в началото...

# 44
  • София
  • Мнения: 971
Аз имам познат, който като се разчувства, направо прегръща хората - мъже, жени, познати, непознати ... Не подбира. Simple Smile)

Иначе, когато ми е трябвало да сваля някой мъж, просто съм давала сигнали и той сам ме е свалял ... Това да му свалям звезди и да му гъделичкам егото не ми е присъщо, щото веднъж разглези ли се някой мъж до степен кифльоч, после ще ми ползва козметиката и ще чака да го издържам финансово. Пък тогава за какво ми е мъж ... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт