Как се сваля мъж?

  • 8 836
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Айде, де... Няма за какво да се притеснява от разговор. Важи и за двата пола.

# 16
  • Мнения: 10 949
Е, някои хора са си притесителни, особено ако имат симпатии към отсрещната страна.

# 17
  • Мнения: X
Знам, че има притеснителни хора, но ще е добре да затрият това качество. Няма от какво да се притесняваш наистина, излишни мисли, ала-бала. Само напред и се учиш.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 20:25 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 102
няма нужда да ставаме роботи,понякога има чар в това качество Simple Smile

# 19
  • Мнения: 10 949
Аз бях пълно дърво и в ученическите, и в студентските години. Не знам как го преодолях, явно ми писна постоянно да се потя, да ми прилошава, да си губя мисълта при разговор с непознати хора, мъже, жени, без значение. После някак се оттърсих и сега съм джаста-праста, но наистина разбирам кога някой е притеснен и му съчувствам  даже.

# 20
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Здравейте татковци.
Интересува ме отговорът на този въпрос - как се сваля мъж? Ако е в близкия приятелски кръг, излизате заедно и т.н. горе-долу е ясно. Но ако не е? Ако е например колега, фитнес инструктора ви, продавач в кварталния магазин и имате епизодични и "служебни" контакти с него? Ако жената го харесва, но той си няма и идея за това? Тогава какво правим?
Споделете на вас какъв подход би ви допаднал и би имал резултат, и не би ви уплашил, така че да хукнете с 200?
Интересува ме предимно мъжкото мнение.  
Много е важно да определиш какъв е мъжа пред теб, преди да започнеш с каквито и да е постъпки. Повечето мъже аз лично мога да ги определя в един спектър, започващ от "Жените са прекрасни!" и завършващ на "Жените са хора, както всички останали". При мъже от началото на спектъра, някой друг поглед може и да е достатъчен, тези са най-лесни за провокиране, докато в другия край на спектъра ще е нужно нещо повече от това, защото там шанса да ги "очаровате" само с поглед е сравнително нисък, да не говорим, че този тип мъже няма да се повлияят (много) от визията на една жена.
Останалите мъже преди и след краищата на този спектър няма да ги коментирам, те са някакви единици.

# 21
  • Мнения: 18 413
Като се запознах с ММ и любезен сватовник ме информира, че той е свободен (а на мен много ми беше харесал), реших да предприема някакви действия, за да му привлека вниманието. Бяхме нейде сред природата, в компания,  всеки си носеше нещо за ядене и аз имах едни бонбони. Реших да го почерпя с бонбон. В момента беше натоварен с някакви неща, ръцете му не бяха свободни, и се наложи да сложа бонбона в устата му. Какво си е помислил той, каза ми после - "че си много любезно момиче, черпиш хората с бонбони и аз си помислих, че черпиш всички." Горе-долу историята продължава в същия дух... Човекът все не разбрал... Накрая вече разбра и се задейства и нямам оплаквания. Simple Smile

# 22
  • Мнения: X
Аз преди две години някъде бях на едно обучение в Португалия. Познавах две момчета от групата ни и толкова бяхме към 30 човека. За всяка вечер, имаше някаква програма, една от вечер вечеряхме всички в един мнго тесен ресторант в Порто, на десерта бяхме вече и едно момиче което дори не знам как се казва, от другия край на расторанта се провикна “Ей Денчо, искаш ли ми десерта?”. Направо паднах. Имаше поне 15 човека между нас поне 10 от които нямаха против втори десерт. Та така, по някой път е с очи, по някой път доста по директно.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 488
Със забавни картинки и меменца в служебния чат е много лесно, бързо падат в капана.

# 24
  • Мнения: 17 416
Винаги са ми били непонятни каквито и да са женски опити за привличане на мъжко внимание, затова и не мога да съм полезна. Обаче с интерес следя всяко разказче за милото, паднало в капана.

# 25
  • Мнения: X
Аз никога не съм падал в ничии капан. Мен никой не може да ме улови. Затова не ядох втори десерт в Порто.

# 26
  • Мнения: X
Сигурно десерта е бил гаден, иначе не виждам начин...

Не знам как се свалят мъже, не я владея тая тънкост Weary !

# 27
  • Мнения: X
Десерта изобщо не си спомням какъв беше, само знам че си глътнах граматиката. И ме хвана срам. Предполагам че съм почервенял като домат. Simple Smile Търсих нещо дето,  уж бях изтървал под масата, няколко минути, може и да са били секунди, ама ми си сториха като минути, да не кажа часове. Simple Smile 

# 28
  • Мнения: 18 413
Аз няма да се оправдавам. Постъпила съм както ми харесва. Blush

# 29
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Щом първа си ти, е по-трудно. Говориш, гледаш го в очите, в някой удобен момент го докосваш. Но очите са много важни. Избягва ли да среща твоите или е притеснен от развоя, или въобще не го интересуваш. Харесва ли те, ще те гледа.

Като някакви пубери в гимназията сме. Хихих

Общи условия

Активация на акаунт