Изпускане на урина или гинекологичен проблем

  • 6 422
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте.След редица прегледи при гинеколожката,личната и преглед на бъбреци и пикочен мехур не се останови нищо.Първо имах киста,която се пукна на яйчникът,после имах леко парене и дискомфорт при уриниране сякаш нон стоп ми се ходи по малка нужда.Нищо не се намери,всичко е окей.Да,ама не е.Случва ми се през деня да изпускам урина...Според мен е урина.Гащите са ми нон стоп мокри.Слагам ежедневни превръзки,но чувството е ужасно.Днес бях навън с приятелка на кафе,в момента,с който взех да се смея буквално се напишках.Беше унизително.Като тръгна да вървя частично пак си тече.Имам някакво гадно чувство леко дразнещо като тежест в корема.И леко чувство,което го определям все едно се стискате,а ви се пишка много.Казах го на личната-гледа ме като застреляна и ми каза”Пий червената боровинка “ Забравих да кажа,че при прегледа на бъбреци и пикочен мехур не се останови нищо,но лекарят ми изписа антибиотик за всеки случай ако има бактерии.След 3-тото хапче получих задух и сърцебиене и го спрях.
Може ли да е от стрес това изпускане?Понякога е съвсем малко...Понякога е повече,но всеки ден се случва.

# 1
  • Мнения: 3 715
Смени лекарите.За да имаш постоянно усрщане,че ти се ходи до тоалетна и дискомфорт имаш някаква инфекция.Най-вероятно на пикочните канали.Пусни си стерилна урина,за да се провери наличие на бактерии.И отиди при друг кадърен гинеколог.

# 2
  • Мнения: 96
Смени лекарите.За да имаш постоянно усрщане,че ти се ходи до тоалетна и дискомфорт имаш някаква инфекция.Най-вероятно на пикочните канали.Пусни си стерилна урина,за да се провери наличие на бактерии.И отиди при друг кадърен гинеколог.
Попринцип опасно ли е да съм в това състояние около два месеца?Лекувам се от март месец от бронхит,после пък кисти,разни други глупости,но трябва да замина за два месеца в чужбина след което сменям града и се радвам.Поне съм сигурна,че ще има лекари с акъла си.

# 3
  • Мнения: X
Отиди на уролог. Ако няма гинекологичен проблем и нямаш проблем след естествено раждане, уролог ще помогне. Срещу спонтанна инконтиненция препоръчваха някаква хранителна добавка, но ако имаш инфекция, тя няма да ти помогне.

# 4
  • Мнения: 3 715
Смени лекарите.За да имаш постоянно усрщане,че ти се ходи до тоалетна и дискомфорт имаш някаква инфекция.Най-вероятно на пикочните канали.Пусни си стерилна урина,за да се провери наличие на бактерии.И отиди при друг кадърен гинеколог.
Попринцип опасно ли е да съм в това състояние около два месеца?Лекувам се от март месец от бронхит,после пък кисти,разни други глупости,но трябва да замина за два месеца в чужбина след което сменям града и се радвам.Поне съм сигурна,че ще има лекари с акъла си.
Не знам колко може да е опасно,но аз не бих стояла с подобни симптоми още 2 месеца.Все пак ,ако има бактерия/инфекция е хубаво да се лекува,а не да се чака.

# 5
  • Мнения: 96
Отиди на уролог. Ако няма гинекологичен проблем и нямаш проблем след естествено раждане, уролог ще помогне. Срещу спонтанна инконтиненция препоръчваха някаква хранителна добавка, но ако имаш инфекция, тя няма да ти помогне.
На 19 г.съм не съм раждала.
Не ми се стои с тия симптоми още 2 месеца,ама просто билетите са купени отдавна,заминавам,за да работя.Края на септември си идвам.Адски ми е притеснено.Вкарвам се във филми,че може да е нещо много лошо...

# 6
  • Мнения: 35 891
това изпускане на урина е от уро инфекция
разбира се, че е опасно да я държиш 2 месеца "защото не мога да ида сега на лекар"
спри да се тюхкаш по форумите, а отдели време и пари за свестни лекари
дай в понеделник стерилна урина за изследвания и с готовия резултат отивай при лекар

# 7
  • Мнения: X
Ами то може да е лошо- всяка една подобна инфекция може да обхване и други органи в малкия таз. Гъбичките, които ще пламнат редом с бактерията, предизвикваща инфекцията, ще ти бъдат най-малкия проблем, ако обхване и увреди и маточните ти тръби. В никакъв случай не можеш да си позволиш да оставиш подобно нещо нелекувано!

# 8
  • Мнения: 96
Сериозно взе да ми писва от здравеопазването.От март месец до ден днешен аз всеки месец по два пъти съм в болницата и имам явни симптоми и въпреки това не взимат мерки.Аз ако знаех какво трябва да направя щях да съм лекар.Да не говорим,че има хора,които останаха без лекарства и вече месец не ходях на химеотерапия.И сега какво?Окей,пари ще намеря,но лекарите в моят град ме уверяват,че всичко е наред.Личната вече дори не иска да ме вижда.И в случая какво правя?!Отивам на частно в друг град.Друг е въпросът,че от толкова много ходения по болницата,майка ми вече буквално не иска да чува ако се оплача от нещо казва”Спри се,здрава си” и до там.
Поне има ли с какво да облекча нещата,докато ида на лекар?Чай?Хранителни добавки?

# 9
  • Мнения: X
Трябва ти изследвания, за да се установи причината- поне микробиология, стерилна урина и изледване за хламидия. И според изследванията да се назначи лечение.

# 10
  • Мнения: 3 715
Напиши от кой град си.Може някой да познава добър лекар там или в град,който да ти е близо.

# 11
  • Мнения: 96
Напиши от кой град си.Може някой да познава добър лекар там или в град,който да ти е близо.
За Пловдив добър лекар?

# 12
  • Мнения: 2 755
Както са ти казали трябва ти изследване на стерилна урина и за хламидия. След 3 дни резултатът  ще е готов , отитваш на уролог и ще имаш назначено лечение. А може да започнеш с уролога,  той може да иска и други изследвания да пусне.

# 13
  • Мнения: X
Добри са всички лекари в Уро Медикс, клиниката е на територията на Транспортна болница. Най-добре пусни утре стерилна урина и успоредно с това, както са ти казали вече, и изследване за хламидия. Ако не си наясно с начина на вземане на стерилна урина, потърси в Гугъл или ми пиши ЛС.

Последна редакция: нд, 21 юли 2019, 09:39 от Анонимен

# 14
  • Мнения: 96
Добри са всички лекари в Уро Медикс, клиниката е на територията на Транспортна болница. Най-добре пусни утре стерилна урина и успоредно с това, както са ти казали вече, и изследване за хламидия. Ако не си наясно с начина на вземане на стерилна урина, потърси в Гугъл или ми пиши ЛС.
Наясно съм,давах и миналата година за същото нещо,нищо не се откри...

Общи условия

Активация на акаунт