9ФЕГ- 3

  • 25 840
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 47 981
Има и други актьори. Освен ако не мислим за един и същ. Не от зайчетата, нали

# 511
  • София
  • Мнения: 5 362
Най-накрая и аз имам достъп до Школо в новата си роля. Изключвам тази на старото ни училище. И познайте.Нищо няма нанесено освен една забележка за без домашно по математика от 3.10. Поне за род. среща да бяха написали някакво инфо.

# 512
  • Мнения: 47 981
Аз какво ви казах Stuck Out Tongue Winking Eye

# 513
  • София
  • Мнения: 5 362
Хепи, синът ми си е заспа по принцип. Ако не бяха тук съфорумките изобщо нямаше да знам, че има род. среща.

# 514
  • София
  • Мнения: 304
идеята за подкрепа чрез гласуване е чудесна, но и забранена от правилата на форума

Извинявам се, явно съм пропуснала и това. Благодаря, че сте го премахнали.

Има и други актьори. Освен ако не мислим за един и същ. Не от зайчетата, нали
От зайците е момчето. Добре е да има деца занимаващи се и с култура и с изкуство, абе с неща които на тях им харесва, че една съседка си къса нервите със синчето, след като го накара да влезне в Търговско банковата.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 22:49 от Eupraxia dArmature

# 515
  • Мнения: 47 981
Аууу кажи за нтбг, че за там глася малкият
Във фег факт, че има деца с най разнообразни интереси Simple Smile и спортисти, и актьори, всякакви Simple Smile Поне това е много готино

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Момичета, дали някой знае в кой кабинет се провеждат извън класните занимания по рисуване - живопис. Днес моята осмо класничка за първи път се кани да ги посети и се тормози, че не знае къде са и какво да си носи за заниманията. Ще съм признателна за всякаква информация !!!

# 517
  • София
  • Мнения: 304
Аууу кажи за нтбг, че за там глася малкият
Във фег факт, че има деца с най разнообразни интереси Simple Smile и спортисти, и актьори, всякакви Simple Smile Поне това е много готино
Детето искало да е с Информатика, а майка му го записала Банково дело и сега е малка лудница.
Не иска да ходи на училище иска да се мести, нямало да става касиер в някоя банка или счетоводител и така.
А относно разнообразието от деца във ФЕГ е супер, поне не са еднотипни както в повечето профилирани училища Simple Smile

# 518
  • София
  • Мнения: 6 094
Момичета, дали някой знае в кой кабинет се провеждат извън класните занимания по рисуване - живопис. Днес моята осмо класничка за първи път се кани да ги посети и се тормози, че не знае къде са и какво да си носи за заниманията. Ще съм признателна за всякаква информация !!!
В кабинета по рисуване са. Дъщеря ми ще се свърже с нея и ще ѝ обясни.

# 519
  • София
  • Мнения: 2 686
Момичета, мястото и масите остават същите като при предишната родителска среща (Халбите на Неофит Рилски, долу в механичката, или там както се води), запазени са за след осем часа.

Надявам се да ги запълним с положителни емоции.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 10:54 от Сънчо

# 520
  • София
  • Мнения: 6 094
Сънче, чудесна си, благодаря. Heart Eyes

# 521
  • Мнения: 4 070
Прословутият ФУЧ рисуване и днес няма да се състои. Имало бележка на вратата на кабинета.

# 522
  • Мнения: X
Има и други актьори. Освен ако не мислим за един и същ. Не от зайчетата, нали
Тя мисля, че говори за този от нашия клас, от зайчетата. Приятел е на сина ми. Апропо, чете във форума. JoyJoyJoy

# 523
  • Мнения: 11 818
Дъщеря ми ще пробва утре да се включи в хора, доколкото разбрах е в сряда и петък преди часовете.
Ще ходи на 25.10 на екскурзията "По пътя на Ламартин". Аз самата знаех малко за него, но детето ми прати да прочета, та се ограмотих. Flushed

# 524
  • Мнения: 253
Дъщеря ми ще пробва утре да се включи в хора, доколкото разбрах е в сряда и петък преди часовете.
Ще ходи на 25.10 на екскурзията "По пътя на Ламартин". Аз самата знаех малко за него, но детето ми прати да прочета, та се ограмотих. Flushed

Благодаря за ограмотяването, тъкмо се чудех какво ще правят точно във Ветрен.

Общи условия

Активация на акаунт