Трудно общувам с хората

  • 20 342
  • 686
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 300
Тази тема ми липсва. Дали стана нещо? Уикенд идва, хората отиват на кафе в Старбъкс. Thinking Ама гузно ми е, че ни домързя да ходим да искаме феят за Криси.

# 661
  • Мнения: X
Тази тема ми липсва. Дали стана нещо? Уикенд идва, хората отиват на кафе в Старбъкс. Thinking Ама гузно ми е, че ни домързя да ходим да искаме феят за Криси.
Стана това, че скоро ваканцията свършва и Криси е разбрала , че е закъсняла с четенето на книгите които са и дали от училище! 😒😂

# 662
  • Мнения: 18 300
Да не са я пратили на практика в някоя гора. Worried Нали учи за горски момичето...

# 663
  • Мнения: 731
Криси, какво стана?

# 664
  • Мнения: X
Почна 6 клас и сега си пише домашните на тема - Феята на зъбките 😉😅😅😅😂

# 665
  • Мнения: 18 300
Не бе, на сватбено пътешествие са с фейчо и Криси е толкова щастлива, че няма как да мисли за нас!

# 666
  • Мнения: 731
Не бе, на сватбено пътешествие са с фейчо и Криси е толкова щастлива, че няма как да мисли за нас!
За нас, тролчетата😔

# 667
  • Мнения: 18 300
Може пък да е срещнала в гората някой атлетичен секси горски, докато е била на практика там, да е забравила напълно фейчо и да живеят щастливо в някоя хижа! Насред природните красоти! Relieved

# 668
  • Мнения: X
Според мен, родителите на Криси са видели темата и са я наказали да седи без детски филмчета до навършване на пълнолетие и без Бг мама😒😬

# 669
  • Мнения: 18 300
Много хипотези станаха, но моите са все приказни. Relaxed А вие се намесвате прозаично. Sad

# 670
  • Мнения: 4 611
Ох, защо вдигнахте темата, сега пак ще почне с глупостите. Joy

# 671
  • Мнения: X
Неее, нея я няма.. Остави ни сами да гадаем какво става 😖.. Сега ще хвърля един боб с наденица и ще я видим Криси какви ги върши 😅

# 672
  • Мнения: 9 876
Събраха се двамата и са на меден месец. Яд ли ви е:)

# 673
  • Мнения: X
Много ме е яд, пфуу няма да мога да заспя... Едва ли обаче са се събрали.. Тя в 6 клас ,той на 30 .. Добре е..

# 674
  • Мнения: X
Привет, хора.Както споменах в първите ми постове, бях закъсала с изпитите.В момента имам известни проблеми, имам 5 невзети изпита и не знам дали ще мога да продължа трети курс, тъй като пускат с максимум 3 невзети.Удължили са сесията до октомври поне, но пак не знам ще смогна ли на всичко.И в момента съм на практика и положението не е никак розово.
Просто както ме съветваха почти всичките ми приятелки - опитвам се да забравя Фейчо и да се концентрирам към нещата, от които ще имам реална полза в живота.Отделно почти целия персонал, който работеше в нашия Старбъкс напусна, включително и моята приятелка.Всички хора там са нови, с изключение на Фейчо и още двама .Моята приятелка е позната с един от новите, които работят там и от време на време има възможността да ми разказва.
Новото е, че една от новите е мениджърка и са в много добри отношения с Фейчо.И тя била строга като него.Постоянно говорела с него.
Абе, сещате се...явно сте били прави, че аз такава реклама му направих, че докато аз стоя със скръстени ръце, някоя друга ще направи това, което аз винаги съм искала...
Но от друга страна според приятелката ми Фейчо няма как да харесва тази мениджърка, тъй като все още си е с неговата си приятелка.
И така.Ако имате идея как да отдалеча фейчо от съперничката му, слушам ви.
Но като цяло ще гледам да взема поне три изпита сега и да успея да запиша следващия курс и да се стегна, затова няма да ме има толкова често.
Но успяхте да ме накарате да се усмихна с тези сватбени пътешествия и меден месец.. Grinning
Ех, ех щеше ми се да беше истина.
Но вярвайте, харесва ми , че вярвате!
Както казва майка ми - силата на вярата е силна колкото Божията.Ако много хора накуп вярват в едно нещо - то ще се материализира. Blush

Общи условия

Активация на акаунт