Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 23 009
  • 748
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 978
Даааа, ако може и на мен снимкии

# 526
  • Варна
  • Мнения: 91
Тинити, честит рожден ден!Бъди щастлива и многоо обичана!

# 527
  • Мнения: 574
Честит рожден ден, Тинити Simple Smile аз съм именничка в четвъртък и до вчера не се и бях сетила Blush

Днес голямо обикаляне падна. Оказа.се, че поливането и родиране на халките не става на момента (много сме неинформирани) и в Дуо хората, които правят това са в почивка, така че едвам намерихме на друго място и платихме една сума, от която лошо ми стана...ама здраве да е. За момичетата от София, които сами си правят разпределителните табла, в Слънчоглед има стативи по 25лв. Накупихме там и други неща. А нашият диджей ни каза за някакво ново място за сватби до София, Галени градини. Било с голяма шатра.

# 528
  • Мнения: 1 560
Тинити, честит рожден ден! Да си здрава, много щастлива и да имаш незабравим сватбен ден, по-хубав и от мечтите ти!❤

Момичета, качвам снимки на роклята, но утре ще ги изтрия, моля ви не ме цитирайте!

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 10:58 от VanillaBarbie

# 529
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ванила, роклята е много женствена Heart Ще бъдеш много красива булка, не се съмнявам!
П.С. Очертава се интересен уикенд! Като гледам доста булки сте се наредили на 17-ти Simple Smile Нямам търпение за снимки!!!

# 530
  • Мнения: 1 560
Мерси, Ралии ❤
Да, има доста булки този уикенд.
Ние сме чак на 7ми, другия уикенд ми е моминското, нямам търпение вечe 🤩

# 531
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Да, да. Гледах програмата. Сега на 17-ти  и после на 07.09 е фул с булки от тук Simple Smile
От къде е роклята? Сигурно си казвала, но не помня.
Още ми е толкова чувствително на тема рокли...До сега винаги съм се прехласвала по булки,ама след сватбата ни,чак и на рев ме  избива хахах...

# 532
  • Мнения: 1 560
По поръчка си я ших. Не е от магазин.
Ох, представям си и аз, че ще ми е много носталгично Sad

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Ванила роклята е прекрасна ще бъдеш много красива булка ☺️
Тинити честит рожден ден ☺️ бъди жива и здрава, и много щастлива.

# 534
  • Мнения: 978
Ванила, наистина роклята е много нежна и красива!

P.S. Aз съм от булките на 7 Grinning

# 535
  • Мнения: 205
VanillaBarbie Уникална рокля, много нежна, ще бъдеш прекрасна булка Simple Smile

# 536
  • Мнения: 539
Тинити, дано си прекарала чудесен рожден ден, въпреки че подготовката за сватбата е в разгара си Grinning
Ванила, много красива рокля, страхотно подчертава фигурата ти.
Ние сме на 14.09 и вече усещам напрежението от недовършените неща.

# 537
  • Мнения: 2 433
VanillaBarbie, много е нежна Simple Smile
Аз какво да ви кажа, освен че по прогноза на 31-и ще си повали хубаво..

# 538
  • Мнения: 978

Хибискус къде гледаш прогнозата? Аз за 31 в София  виждам  27 градуса-слънце

# 539
  • Варна
  • Мнения: 91
Момичета,може би съм единствената,която още не е ходила на проба.Сватбата ни е на 7....Може ли да съм толкова спокойна хахаха или да почвам да се притеснявам вече

Общи условия

Активация на акаунт