Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 936
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 267
Нашата сватба мина на 13ти юли, беше приказно! Въпреки че се объркаха страшно много неща и не бяха по план. Сутринта времето за грим и прическа не се получи както трябва и не стигна, съответно фотографката не успя да ми направи снимките, които исках от липса на време. След това заваля супер силно дъжд по време на фотосесията във Врана, намокри ни, накаля ни и ни прекъсна снимките малко преди края. Съответно спешно преместихме изнесения ритуал отвън да бъде вътре. Прогнозите бяха за дъжд по-късно вечерта и не го очаквахме. Не бяхме обсъждали и мислили съвсем как ще са нещата, ако сме вътре и доста дребни неща се промениха в движение, което внесе напрежение. Имаше и други дребни неща, за които аз не се бях сетила, не бях помислила, макар и да подготвям сватбата от една година (но пък напълно сама), но въпреки всичко това беше прекрасно! Всички гости бяха много доволни и всички дойдоха между другото, нямаше нито един, който да се откаже седмици преди сватбата дори.
Много съм щастлива, че имахме този прекрасен ден, но и се радвам, че мина, защото цялото напрежение и притеснения ми идваха в повече. Очаквам си снимките и видеото и се надявам, че ще са добри!
Приказна сватба на всички бъдещи булки! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 572
Честито Sisley666, понякога точно тези неочаквани моменти правят сватбите по-интересни и запомнящи се Wink

Ралица, прекрасен ден пожелавам с много вълнения и усмивки!

# 77
  • Мнения: 4 940
Момичета, съвсем забравих, че искат и някакви изследвания да се правят. Кога и какви по-точно, знаете ли?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 161
Момичета, съвсем забравих, че искат и някакви изследвания да се правят. Кога и какви по-точно, знаете ли?

Зависи от общината, на нас ни искат само васерман. Валидни са 1 месец изследванията, така че трябва да си прецените кога да ги направите, за да са още валидни към датата на сватбата.

# 79
  • Мнения: 1 560
Момичета, някоя от вас ползвала ли е бронзанта на Палмърс?

# 80
  • Мнения: 679
Аз съм го ползвала, но не на сватбата. Беше ме страх да не ми нацапа роклята.
Гадничко пада после, на сгъвката на лактите отвътре почна да пада по- бързо и стана на петна. За мое щастие го пробвах зимата и можех да ходя с дълги ръкави.

# 81
  • Мнения: 93
Здравейте, момичета! Бронзанти, никога не съм ползвала и нямам наблюдения.
Тия дни нещо заспивам трудно, мисля си за грима - не мога да си харесам червило. Мисля и за прическата май ще е прибрана отпред, а отзад пусната..
Седнах и направих разпределението по масите за 5 мин. 😁
Сега си търся сатенен халат, в алиекспрес има евтини, но ми изглеждат зле по снимките на клиентите.
Друго.. трябва да почвам чашите, бутониерите и т.н., че да не се занимавам последния момент.
На всички булки пожелавам здраве и много семейно щастие! Споделяйте снимки, много ви се радвам!

# 82
  • Мнения: 1 560
Значи май няма да рискувам за сватбата.. по-добре бяла като сирене, отколкото на петна или с изцапана рокля 😃

# 83
  • Мнения: 679
А малко слънчев тен? Или нямаш време?

# 84
  • Мнения: 572
Може да пробваш St Moriz, той не цапа. Аз взех Medium и пробвах на краката и корема, стана не много тъмно, но доста естествено. Единствено не знам как ще се справя с ръцете, ще трябва да пробвам тия дни. Като го нанесеш преспиваш с него, мирише малко, но не е болка за умиране. На сутринта се къпеш и уздържа няколко дена/седмица.

Нели направо ти завиждам за 10те минути, аз още въртя масите и все нещо не ми харесва. Не знам ввче колко часа Simple Smile
Значи май няма да рискувам за сватбата.. по-добре бяла като сирене, отколкото на петна или с изцапана рокля 😃

# 85
  • Варна
  • Мнения: 161
И мен подредбата на масите от сега ме тормози въпреки че имаме месец и нещо до сватбата. Ние днес най после си поръчахме халки и ще са готови след 2 седмици. Поръчах също и едни огледалца като част от подаръчетата за моминското парти и в момента съм на вълна етикети за сватбената ракия..

# 86
  • Мнения: 102
Има ли булки от Стара Загора? Искам да посетя някой складов магазин за алкохол за сравнение на цените. Някой може ли да ми даде предложения?

# 87
  • Мнения: 1 560
Нямам кога да ходя на плаж, всичките ни уикенди са заети с нещо, да ми се вържат максимално 1-2 дена, което не е нищо.
Knysna - излгеждс добре и на приемлива цена - кой точно използваш, понеже гледам, че има мус, пяна и спрей?

Стели, ние сме на една дата май - голям зор беше с тези маси, сигурно сме ги редили 1 месец, скоро ги наредихме по максимално най-добрия начин според мен. То винаги ще има някой недоволен, ама пък не може да се съобразиш с всичките 100 човека..

# 88
  • Мнения: 572
https://www.amazon.de/Moriz-Selbstbr%C3%A4unungs-Mousse-Medium-S … t+mori&sr=8-4 ето този ползвам. Мус се води (не че разбирам много каква е разликата между мус и пяна).

# 89
  • Варна
  • Мнения: 91
Стели от къде ще поръчваш огледалцата?
И мен подредбата на масите от сега ме тормози въпреки че имаме месец и нещо до сватбата. Ние днес най после си поръчахме халки и ще са готови след 2 седмици. Поръчах също и едни огледалца като част от подаръчетата за моминското парти и в момента съм на вълна етикети за сватбената ракия..

Общи условия

Активация на акаунт