Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 929
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 214
От двойния вход не се изненадахме и ние. Просто в разговора ни по телефона ни беше обяснено,че щом е само фотосесия не трябва да се плаща и за двете институции (както ги наричат те). Момичето по телефона беше много любезно, но на място беше потресаващо. Особено първия път като ходихме. Тая лелка направо откачи. Крещеше като луда и ни махаше с пръст, в другата си ръка държеше някакви листовки и започна да ги мята все едно ще ни удря с тях. А сега в събота беше някакво момче, което също с осъдителен тон и пренебрежение ни обясняваше,че той бил човека, който ще реши дали да влезем или не, а ние вече няхме патили. Вика ни ''Ако аз реша, нищо че имате билети, няма да влезете, разбрахте ли?'' Както казах, това беше единственото излишно нещо,което се случи в деня, но дори то не ни помрачи настроението и дори се смяхме после всички и майтапихме с това.
В двореца през деня няма много туристи, на плаж са ,но да, всички, които ни видяха се радваха Grinning

# 121
  • Мнения: 1 755
Рали , роклята ти е страхотна , може ли да ми кажеш откъде  е  , страхотна е ?Честито и от мен , макар че няма да съм булка тази година  ,следях темата долу - горе , пожелавам ти много семейно щастие.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Благодаря на всички за пожеланията! Днес още ми е лудница и мисля,че не успях да проследя всичко, но по-натаък ще съм по-адекватна и подплатена със снимков материал Wink. Роклята ми е от Асеновград от магазина на Стоян Радичев. Беше супер удобна и много феерична! Не си я харесвах особено, но в деня когато се видях направена се почувствах много добре! И младоженеца много ме хареса! Разревах го! Wink

# 123
  • Мнения: 2 433
Ама и младоженеца ми хареса Stuck Out Tongue
Трепкат ми пеперуди в стомаха като те чета, все едно съм била част от празника ви Simple Smile


ред.
Vanin,  аз през ред май чета.. много нежно е било всичко, наистина си се справила чудесно, не бих предположила, че не си ползвала агенция! Много щастие и любов пожелавам.
Много сте хубави всички, ей. Чак ме е страх дали ще успея да смогна с нивото ви, да не развалям дисциплината на темата де Simple Smile

# 124
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Ами то вие си бяхте част от празника! Споделяйки тук с вас всичко ви направих съпричастни и почерпих много опит и идеи, които спомогнаха плавното и прекрасно протичане на деня! Аз съм сигурна,че и при теб всичко ще е така,защото мислиш за нещата и ги изживяваш приготвяйки ги! Много от хората на сватбата вчера и днес ми звънят и ми говорят, колко много се е забелязвало моето присъствие във всичко и изпиването на всеки детайл. На хората им правят впечатление такива неща и ги прирповдигат. Повлияват на настроението им, а тяхното повлиява на теб! Като верижна реакция е. В крайна сметка,ако ние сами не си направим празниците така както си ги представяме и сме мечтали и ако не участваме с поне малко идеи в празнеството (без изработка и труд, защото това не е за всеки), то няма как да очакваме да се получи нещо УАУ! И в този ред на мисли те успокоявам предварително, че винаги си личат тези неща и правят празника ВЕЛИК!
Бих се омъжила отново,няколко пъти, само заради празненството и подготовката, но ВИНАГИ ЗА ЕДИН И СЪЩИ МЪЖ!

Ванин, на теб пропуснах да ти честитя! Така,че Честито! Радвам се искрено,че и вие сте изкарали добре! Така да сте усмихнати цял живот, както сте и на снимките от деня! Всичко е било много красиво! Браво!!!

# 125
  • Мнения: 35
Ами то вие си бяхте част от празника! Споделяйки тук с вас всичко ви направих съпричастни и почерпих много опит и идеи, които спомогнаха плавното и прекрасно протичане на деня! Аз съм сигурна,че и при теб всичко ще е така,защото мислиш за нещата и ги изживяваш приготвяйки ги! Много от хората на сватбата вчера и днес ми звънят и ми говорят, колко много се е забелязвало моето присъствие във всичко и изпиването на всеки детайл. На хората им правят впечатление такива неща и ги прирповдигат. Повлияват на настроението им, а тяхното повлиява на теб! Като верижна реакция е. В крайна сметка,ако ние сами не си направим празниците така както си ги представяме и сме мечтали и ако не участваме с поне малко идеи в празнеството (без изработка и труд, защото това не е за всеки), то няма как да очакваме да се получи нещо УАУ! И в този ред на мисли те успокоявам предварително, че винаги си личат тези неща и правят празника ВЕЛИК!
Бих се омъжила отново,няколко пъти, само заради празненството и подготовката, но ВИНАГИ ЗА ЕДИН И СЪЩИ МЪЖ!

Ванин, на теб пропуснах да ти честитя! Така,че Честито! Радвам се искрено,че и вие сте изкарали добре! Така да сте усмихнати цял живот, както сте и на снимките от деня! Всичко е било много красиво! Браво!!!

Рали, благодаря много! Благодаря и на всички ви, момичета! Беше много приятно и полезно да споделяме информация заедно! ❤  Пропуснах да похваля и гримьорката Кристина- mascara make up! И една снимка от нашата прекрасна локация!

# 126
  • Варна
  • Мнения: 504
Здравейте на всички бъдещи булки и честито на всички, които вече официално са омъжени.
До нашата сватба има още близо 2 месеца, но голяма част от нещата са отметнати...Вече сме на тема сценарии за вечерта. Малко ме затруднява как точно да подредим всичко, традициите ще са в началото (захранване, ритане на менче, чупене на питка...), но от там нататък...

Също така ми се иска някакъв нов прочит на обичайните игри, моля някой ако е имал или е бил гост на сватба с игри различни от обичайните да сподели някои от тях. Знам ,че най - вероятно и dj-ят може да ни помогне, но ми се иска да имам някоя друга идея преди да се срещнем с него. За момента съм се сдобила само с тези скреч карти Simple Smile
https://podaracizasvatba.com/shop/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83 … 0%B3%D1%80%D0%B0/

# 127
  • Мнения: 584
Рали и Ванин, момичета прекрасни, пожелавам ви целият ви живот да бъде като вашите сватбени дни - изпълнен с любов; хора, които ви обичат безкрайно и много красота! Heart Добре дошли в клуба на госпожите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 128
  • Мнения: 35
Рали и Ванин, момичета прекрасни, пожелавам ви целият ви живот да бъде като вашите сватбени дни - изпълнен с любов; хора, които ви обичат безкрайно и много красота! Heart Добре дошли в клуба на госпожите Stuck Out Tongue Winking Eye
Много благодаря за милите думи!

# 129
  • Варна
  • Мнения: 1 214
И сега какво ще организираме? То е ясно, че ще помагаме на бъдещите булки, ама само това ли? 😂 Трябва да има група “омъжени 2019” хахах

# 130
  • Мнения: 584
Рали, сещам се за "нещо", покрай което ще падне голяма организация Joy Пожелавам си на мен, а и на вас по много от тези малки и сладки "нещица"!

# 131
  • Мнения: 572
Desperate housewives 😂 така като гледам какви организационни таланти са събрани в групата, може и някоя сватбена агенция да се открие, ако не -започваме с baby shower, питки, кръщенета и прочие Wink

Vanin, и от мен честито, много сте красиви и ах, морето Simple Smile

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Хаха desperate housewives хахах! 😂Много ми хареса това!
Ренета дай Боже скоро да се засечем в такава групичка за такова “нещо” Wink

Последна редакция: пн, 29 юли 2019, 23:25 от rallytsa

# 133
  • Мнения: 26
И аз момичета ви пожелавам по едно такова сладко "нещо".Няма по голямо щастие от това.Утре нашия син става на 1 год.,а сякаш вчера се роди.И от утре точно един месец до нашето подписване.Вълнението става все по голямо.Почти всичко е готово.Вчера си избрах ме и модела на тортата.Единствено букета за колата не сме решили.Нямам на идея какъв да е.
П.С. преди два дни вземах ме и нашите халки

# 134
  • Мнения: 8 705
   Рали,Ванин,страхотни булки сте били!Пожелавам ви това да е само началото на много страхотни,емоционални,красиви дни с вашите момчета!
   Рали,уникални неща са направили за вас приятелите ви!
       Ехоооо,а в темата за "нещицата" ще може ли и една баба да се намести?Много ми е готино с вас,направо се чувствам на 25 г.   В денят след сватбата,у дома бяха младоженците с кумовете,свекърите ми,девер ми ,сестра ми,абе половината сватба,дет се вика.И пием кафе,и моята Убавица казва : "Валчо,сватбата мина,сега ще трябва да си търсиш нов център на внимание!" При което синът ми изпдна в ужас,защото правилно предположи,че сега ще имам повече време за него.
     При нас еуфорията взе да отминава,младоженците вече са на работа,а аз едва сега усещам умора.И с нетърпение чакам следващата страхотна новина.
   Чета ви,да знаете!
  За подаръчетата-и аз съм за балсам за устни.
   

Общи условия

Активация на акаунт