Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 933
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 19
Здравейте дами.
Бих искала да Ви попитам за Вашето мнение по два въпроса, за които много се колебая:

1. Някоя от Вас правила ли си е сама поканите и евентуално има ли идея къде могат да бъдат разпечатани и срязани прецизно с професионален уред? Мисля сама да си направя дизайна и да си взема хартия на която да се печатат и само печатница да потърся.

2. За булките от София: ние живеем заедно и двамата не сме родом от тук. Чудя се откъде да ме вземе. Дали да не ангажирам хотел в Драгалевци или Симеоново например или по-скоро къща за гости, за да е малко по интимно. Не е много удобно да помоля някоя приятелка да ме взимат от тях. Не би ми било комфортно.

Ще се радвам да споделите мнението си.

Аз си направих поканите в Мания Студенски град - много съм доволно и ги режат както кажеш. Те са ми за по-възрастните хора, защото на другите им изпращаме сайт. Има и пликове, а аз ще им добавя и по една панделка.
А ние сме със същия проблем относно взимането. Мислех си да ме вземат от квартирата на брат ми (макар че не живее сам), а др вариант е направо да отида при кумовете. Чудех се и за хотела, където ще ни е сватбата. Не мога много да помогна по този въпрос 😀

# 556
  • Мнения: 2 433
марулета, аз също искам още едно куче, освен да гледаш и нашето, че ако донеса още едно вкъщи, ще разтурим сватбата,а?
Барби, в крайна сметка си е ангажимент, аз пък не се впечатлявам от такива неща. Не всеки има възможност (и финансова), а понякога е по-лесно да кажат тъпо оправдание, ако им е неудобно да споделят истинската причина. Радвай се, че предупреждават в нормално време, а не когато кувертите са платени вече!

    Сакън,сватбата не разтуряме!Давай кучето,после ще кажеш,че е подарък от форума.Щеркинса ме врънка за едно лабрадорче,Айра.И на мен ми харесва,но се съмнявам ,че нашето куче ще приеме друго.
    За да не сме оф от темата,ти докъде докара приготовленията?Бутониери,кутия,питки??????
отхвърлям стабилно, днес не съм яла на обяд заради пусти китки за всякакви приложения (украса, букет, кола)Grin

# 557
  • Варна
  • Мнения: 161
Успях да видя и аз снимките на роклята на Ванила, но нямах време да пиша по рано. Страхотна е роклята, а моята не знам защо ама нещо не искам много да я показвам преди сватбата, уж не съм от суеверните, но така го чувствам. Само майка ми и кумата ми са я виждали, но след сватбата ще кача снимки и тук Simple Smile

# 558
  • Мнения: 1 560
Мерси, Стели Simple Smile Аз пък не мога да се сдържам и вече я показах на няколко човека, a щях да я пазя уж никой да не я види.. То важно е младоженеца да не я види, де Grinning

# 559
  • Мнения: 978
И аз я показах, на който иска да я види, освен на младоженеца.В крайна сметка според мен ще изглеждаме съвсем различно в деня - с грим и прическа и всичко.. Simple Smile

# 560
  • Мнения: 8 705
Ооо,да!И ние у дома видяхме роклята,аз няколко пъти даже.Ефектът в денят на сватбата беше съвсем различен.Просто,освен прическа,грим,обувки,емоцията е друга.

# 561
  • Мнения: 1 560
Да, определено мисля, че ще изглежда по съвсем различен начин. Ох, вълнувам се вече само като говоря за това, като си помисля, че остават 20-тина дена и ми прескача сърцето.

# 562
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Аз Имах голям проблем с показването на роклята. Общо взето в началото като си я купих много я харесах роклята си, защото си представих с грим и пречска как ще изглежда, колко си пасва с идеята ми за сватбата и с мястото и т.н,но като я показах на родителките (майка ми и на свекито)те много кофти реагираха. Бих казала, че не ме харесаха изпбщо. След това бях толкова разколебана, че я показвах на приятелки, само за да получа одобрение и успокоение, че е хубава и че не трябва да я преправям. Затова, според мен много внимавайте като ги показвате, защото много малко хора са наясно, че в деня ще изглеждате по съвсем различен начин от колкото като я облечете в ежедневието и реакциите на хората като я видят, може доста да ви повлияят в такъв момент Simple Smile

# 563
  • Мнения: 378
Нашата сватба също е на 17/08, обаче аз съм супер спокойна и въобще не я мисля.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз май в петък ще ходя с мама са рокля, но не знам защо не ми се ходи 🤷‍♀️ не че не се вълнувам, но ако взема че надебелея или отслабна, а и как ще се сдържа да не я покажа 🤦‍♀️ ох излишна паника си вкарвам ☹️🙄 при вас имало ли го е този момент, или тотално полудя накрая

# 565
  • Варна
  • Мнения: 79
Здравейте Simple Smile включвам се преди “пещерната сватба” на 17.08 Simple Smile днес пристигнахме в хотела. Толкова бях заета в последните месеци, че чак днес се притесних за първи път ... пък тя сватбата е след броени дни Wink
Утре ще се видя за пръв път с цветарката, дж и фото са изненада (ще се запознаем в деня 🙈). Хотела ми допада много, ще разкажа всичко подробно, когато мине, защото аз лично намерих оскъдна информация за сватба в Ягодинската пещера и ще е полезно за някой друг в бъдеще ☺☺ Прогнозата ми е болна тема- утре и в петък дават дъжд, събота засега е ок (дано не се измести нешо в грешната посока). Искаме да се качваме на Орлово око, та е важно да няма дъжд.... и забрана за офроуд заради чумата. Стискайте ми палчета, че ще полудея в последния момент 😕
Пожелавам прекрасни сватби на всичките ми съдатнички 😍😍

# 566
  • Мнения: 8 705
Непременно чакам разказ в картинки за пещерната сватба.Много нетрадиционно,нетипично е,и вярвам,че ще е страхотно!
   Честит празник,момичета!

# 567
  • Мнения: 84
Момичета,може би съм единствената,която още не е ходила на проба.Сватбата ни е на 7....Може ли да съм толкова спокойна хахаха или да почвам да се притеснявам вече

Хахахха нашата сватба също е на 7ми, а съм на първа проба чак края на този месец... Но вече започвам да се притеснявам доста

# 568
  • Варна
  • Мнения: 91
От къде ще ти е роклята?
Момичета,може би съм единствената,която още не е ходила на проба.Сватбата ни е на 7....Може ли да съм толкова спокойна хахаха или да почвам да се притеснявам вече

Хахахха нашата сватба също е на 7ми, а съм на първа проба чак края на този месец... Но вече започвам да се притеснявам доста

# 569
  • Мнения: 1 038
Пускам ви връзка към 360° клипче, макар че има доста снимки в него 😁

https://youtu.be/qeD1Js2fgVE

Общи условия

Активация на акаунт