Сватба, булките на 2019, тема 7

  • 22 949
  • 748
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 433
www.gismeteo.ru
За мое огромно съжаление почти винаги са прави.
Аз в събота ще ходя за роклята, а последно съм я пробвала началото на юли, дано не съм се опапкала много Simple Smile Повечето булки за сватбата отслабват, а аз.. се тъпча от крак когато имам време. А това по принцип не го правя, ям по режим и сега като излязох от коловоза стана страшно.. не съм се мерила още Grinning

# 541
  • Мнения: 978
https://www.accuweather.com/en/bg/sofia/51097/august-weather/51097 - тогава се успокоявай с моя сайт. Grinning
И аз съм от булките дето вместо да слабеят, ям всичко, каквото ми се яде Grinning. Дано да влезна в роклята, че ми беше точна. Другата седмица ще видим Grinning

# 542
  • Мнения: 65
Здравейте дами.
Бих искала да Ви попитам за Вашето мнение по два въпроса, за които много се колебая:

1. Някоя от Вас правила ли си е сама поканите и евентуално има ли идея къде могат да бъдат разпечатани и срязани прецизно с професионален уред? Мисля сама да си направя дизайна и да си взема хартия на която да се печатат и само печатница да потърся.

2. За булките от София: ние живеем заедно и двамата не сме родом от тук. Чудя се откъде да ме вземе. Дали да не ангажирам хотел в Драгалевци или Симеоново например или по-скоро къща за гости, за да е малко по интимно. Не е много удобно да помоля някоя приятелка да ме взимат от тях. Не би ми било комфортно.

Ще се радвам да споделите мнението си.

# 543
  • Мнения: 1 560
 Много ви благодаря, момичета Heart

И аз все гледам времето, че ние ще сме и на полуоткрито.. За нашата дата всеки ден се изменя..
На 31-ви доколкото съм гледала, ще е хубаво, но то тези прогнози никога не знаеш колко са верни..

П.С. За 7ми с AccuWeather сега пише, че ще е облачно, следобед ще превали и ще е 24 градуса, а в сайта, който прати Хибискус пише, че ще е слънчево 30 градуса Grinning И сега на кого да вярвам.. май предпочитам руския сайт Grin

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 11:02 от VanillaBarbie

# 544
  • Мнения: 978
Мartinellka, ние също живеем заедно. Мен ще ме вземе от нашия апартамент, където си живеем двамата, а той ще спи при брат му преди това. Но аз чак толкова суеверна не съм.

# 545
  • Мнения: 2 433
Барби, аз предлагам да вярваме на това, което ни устройва Grinning
Martinellka, а защо просто не се срещнете някъде и не си направите снимки "first look" на някое красиво място? Държиш ли да те взима специално от някъде? На мен много ми хареса идеята и изпълнението на много от момичетата, но родителите ни помолиха поне от това да не ги лишаваме (не сме много по традициите).

# 546
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Мартинелка и аз моите покани и всички сватбени неща (номера на маси, етикетчета за подаръци, етикети за ракия, подложки и т.н) ги направих на Фотошоп и после отидох в копирен център, където ми предложиха няколко вида хартия, избрах си и те ми ги разпечатаха и изрязаха.
Просто си избери една идея за покана и разпитвай по копирните центрове дали могат да я изпълнят, защото не всички копирни центрове имат специфични машини. Например, по нашата покана исках да има златен шрифт и се оказа, че не навсякъде го правят. Иначе в копирните центрове, могат да те насочат кой шрифт на коя хартия изглежда добре, колко да е дебелината и т.н. Като цяло отиди да попиташ в копирен център или в няколко (както направих аз) и ще се ориентираш доста добре Simple Smile
П.с. Месец преди нашата сватба започнах да гледам времето в гисметео и първите две седмици го даваха да е буря 3 дни. После се оправи. В деня беше 32 градуса 😂 Не се шашкате от сега.

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 11:18 от rallytsa

# 547
  • Мнения: 4 941
Благодаря на всички за пожеланията! Heart
Тази вечер си отиваме в родния край. Ще уточняваме бройки, места, маси... Ще купуваме води, безалкохални, бири...
Имаме довършителни щрихи, както се казва. Едва ли ще ми остане време да пиша, но да видим. Стискайте палци всичко да мине наред, аз след това ще разправям. Целувки на всички! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 19:11 от тинити

# 548
  • Мнения: 93
Тинити, честит рожден ден! Да си здрава, много щастлива и да имаш незабравим сватбен ден, по-хубав и от мечтите ти!❤

Момичета, качвам снимки на роклята, но утре ще ги изтрия, моля ви не ме цитирайте!

Изпуснах роклята, видях един букет в розово - много ми хареса.
Ние от 150 гости за сега сме със 100. Но не съжалявам, който иска да идва.
Работя по подаръчета, тейбъл картички и т.н., има си работа, предстои и среща с водещата и DJ-я.

# 549
  • Мнения: 8 742
Тинити,честит рожден ден на патерица!да си здрава и много много щастлива и обичана!
   Не видях роклята на Ванила,но вярвам на останалите,че е страхотна!
   За времето-има още време,динамично се сменя прогнозата,не се шашкайте!Ако знаете в петъка преди сватбата на дъщеря ми какъв дъжд,порой и буря имаше в Монтана,страхотия!
   В събота времето беше точно като за сватба!!!
   Моята булка ме засипва със снимки на кучета,да си вземем още едно,ама при мен,аз да го гледам......

# 550
  • Мнения: 1 560
Пратих ти я на ЛС Simple Smile
И на нас ни отпаднаха около 15 човека, последно 2-ма преди няколко дни с безумна причина. В крайна сметка който иска да идва, сватбата ще мине и без тях, а и малко или много си вадиш изводи за дадения човек ( естествено не и ако има сериозна причина да не дойде).

# 551
  • Мнения: 2 433
марулета, аз също искам още едно куче, освен да гледаш и нашето, че ако донеса още едно вкъщи, ще разтурим сватбата,а?
Барби, в крайна сметка си е ангажимент, аз пък не се впечатлявам от такива неща. Не всеки има възможност (и финансова), а понякога е по-лесно да кажат тъпо оправдание, ако им е неудобно да споделят истинската причина. Радвай се, че предупреждават в нормално време, а не когато кувертите са платени вече!

# 552
  • Мнения: 1 560
Да, никой не е длъжен да идва, но наистина предпочитам да кажат истината, отколкото да замазват. Аз съм напълно ок да не дойде някой, ама не и да ме лъже защо.

# 553
  • Мнения: 8 742
марулета, аз също искам още едно куче, освен да гледаш и нашето, че ако донеса още едно вкъщи, ще разтурим сватбата,а?
Барби, в крайна сметка си е ангажимент, аз пък не се впечатлявам от такива неща. Не всеки има възможност (и финансова), а понякога е по-лесно да кажат тъпо оправдание, ако им е неудобно да споделят истинската причина. Радвай се, че предупреждават в нормално време, а не когато кувертите са платени вече!

    Сакън,сватбата не разтуряме!Давай кучето,после ще кажеш,че е подарък от форума.Щеркинса ме врънка за едно лабрадорче,Айра.И на мен ми харесва,но се съмнявам ,че нашето куче ще приеме друго.
    За да не сме оф от темата,ти докъде докара приготовленията?Бутониери,кутия,питки??????

# 554
  • Мнения: 978
И при нас така рязко спаднаха нещата- от 170 на 130 ..

Общи условия

Активация на акаунт