Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 8

  • 53 406
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 68
Момичета искам да ви помоля за съвет, тъй като съм в подготовка за трансфер и от както почнах естрофема и пия и л тироксин за да намалим леко Тсх, почна един засилен косопад... сега ми включиха вече и прогестерона.. и не знам какво ще стане. Аз и преди съм имала косопад заради поликистозата и Ир, но изследванията ми бяха нормални и тсх също.. а чак такъв косопад не съм имала. Доктора каза че на всеки различно действат лекарствата и сигурно е заради това.. или комплекс от това, стрес и сезона. Вие какво мислите, на някоя от вас случвало ли се е това?

# 556
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Скрит текст:
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.
Аз в България бях с противочатъчно преди стимулация и ефекта беше много зле, подтисна яйчниците и имах мноого малко фоликули. В Турция правихме втори опит и ми дадоха Климара 3 лепенки и резултата беше много добре. При мен проблема беше, че фоликулите ми бяха с различни размери и за да ги уеднякват  в България ми изписаха противочатъчни, а в Турция климара. Мисля, че целта им е една и съща, но ефекта е различен Simple Smile  успех и ти препоръчвам да им се довериш, най-вероятно има причина да ти даде противочатъчно.
Да, но след противозачатъчните в началото много бавно растяха фуликолите ( предполагам че е от тях) и се наложи доктора да ми вдигне доста дозата на Гонал. Аз съм се доверила така или иначе но проверявам все пак.

Забравих да ви кажа че Нигер вече в няма. На нейно място има някакво ново момиче Сибел. Не попитах дали за постоянно.

Хафизе е там (с къдравата коса).

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 08:32 от AnMary

# 557
  • Мнения: 22
Скрит текст:
Момичета, знаете ли каква е разликата между пач протокол - когато се започва с лепенки Климара преди стимулацията и варианта в който се пият противозачатъчни преди стимулацията. Различни подходи ли са или е едно и също?  Първия и успешен път бях с Климара, сега Карликая ми каза с противозачатъчни. Останах с впечатление че е едно и също но май не е. Някой ако е запознат може ли да разясни.
Аз в България бях с противочатъчно преди стимулация и ефекта беше много зле, подтисна яйчниците и имах мноого малко фоликули. В Турция правихме втори опит и ми дадоха Климара 3 лепенки и резултата беше много добре. При мен проблема беше, че фоликулите ми бяха с различни размери и за да ги уеднякват  в България ми изписаха противочатъчни, а в Турция климара. Мисля, че целта им е една и съща, но ефекта е различен Simple Smile  успех и ти препоръчвам да им се довериш, най-вероятно има причина да ти даде противочатъчно.
Да, но след противозачатъчните в началото много бавно растяха фуликолите ( предполагам че е от тях) и се наложи доктора да ми вдигне доста дозата на Гонал. Аз съм се доверила така или иначе но проверявам все пак.

Забравих да ви кажа че Нигер вече в няма. На нейно място има някакво ново момиче Сибел. Не попитах дали за постоянно.

Хафизе е там (с къдравата коса).
.........................
Съжалявам, че Нигер не е вече част от екипа.Много мило момиче, красива,млада и с добро отношение. Хафизе Хаджимурад(тази с къдравата коса) направи грешки спрямо мен и смятам,че е било заради претоварването й като служител-координатор. Видях колко е натоварена.и амбициозна. И честно казано ми стана лошо.. като човек , който е управлявал хора видях в Хафизе  огромно желание да се докаже на всяка цена. Не искам да я обвинвам пряко, защото тя е поредната служителка и най -веротно не е удовлетворена от условията на работа.

# 558
  • Мнения: 685
Скоро там имаше едно ново момиче. Мисля, че се казваше Айлин. Това е значи съвсем ново момиче.

# 559
  • Мнения: 505
Ние лично не бяхме доволни от Нигер, по отношение беше супер мила,но в превода много эле,эатова и пожелахме при эапочване на процедурата да я сменим с Хафиэе и останахме много доволни от всичко ( превод,отношение)отговорна е и много поэитивна ,най-много се е бавила с няколко часа в отговорите си.
А има ли вече эаместничка на Нигер.

# 560
  • Мнения: 330
Айлин не е там вече. На нейния телефон отговаря Сибел.

# 561
  • Мнения: 217
А коя от 2те Хафизе е там, аз вече се обърках към коя да се обръщам и на коя да пиша.

# 562
  • Мнения: 89
А коя от 2те Хафизе е там, аз вече се обърках към коя да се обръщам и на коя да пиша.

Хафизе Хаджимурад. А на телефона на Нигяр отговаря Сибел.

# 563
  • Мнения: 217
А коя от 2те Хафизе е там, аз вече се обърках към коя да се обръщам и на коя да пиша.

Хафизе Хаджимурад. А на телефона на Нигяр отговаря Сибел.
А по-младичката? Аз до сега се с нея контактувах. Тя беше и по време на стимулацията.

# 564
  • Мнения: 685
Аз на по-младата писах тези дни и веднага ми отговори. Преди около 3 седмици беше в клиниката, но май тя ходи и в тази в азиятската част. Но отговаря момичето.

# 565
  • Мнения: 73
Момичета,какво правите когато сте в стимулация и се разболеете.от вчера съм на гонал и започнаха храчки и кашлица

# 566
  • Мнения: 68
Аз по време на стимулацията ми бях настинала и питах Хафизе какво мога да пия и тя беше писала, че може парацетамол, тези прахчетата, витамин ц, таблетки за гърло.
Момичета,какво правите когато сте в стимулация и се разболеете.от вчера съм на гонал и започнаха храчки и кашлица

# 567
  • Мнения: 378
Аз по време на стимулацията ми бях настинала и питах Хафизе какво мога да пия и тя беше писала, че може парацетамол, тези прахчетата, витамин ц, таблетки за гърло.
Момичета,какво правите когато сте в стимулация и се разболеете.от вчера съм на гонал и започнаха храчки и кашлица
Аз пих биозин мама

# 568
  • Мнения: 1 694
Липов чай, джинджифил и лимон. Също може и прополис. Може и хомеопатия също. По време на моята стимулация усетих че се разболявам, питах доктора дали мога да пия нещо по сериозно, питах го конкретно за рамантидин, каза не.

# 569
  • Мнения: 73
Благодаря Ви.Ще пиша сега и на Хафизето,дано не проваля нещата

Общи условия

Активация на акаунт