Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 56 603
  • 793
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 36 124
аз в последно време Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 8 165
Днес свекърва ми пак ми се обиди Simple Smile От 12 години сме женени, толкова ли не ме опозна? Понякога не ми се говори с никой, защо съм мълчала? Пък точно с нея, хич пък не исках нищо да си кажа днес. Тя наистина не може да осъзнае, какво е да искаш да мълчиш.

# 108
  • Мнения: 2 156
Бубанке, полива ли се това кактусче? Мисля да взема един за офиса

# 109
# 110
# 111
  • Мнения: 2 076
Някой от вас притеснява ли се да звънне по телефона при поздравяване за рождени дни? Аз признавам... онзи ден една приятелка имаше рожден ден, но тя е доста по-"нахакана" и не се притеснява като мен от хората. Което пък мен ме стресира малко и изпитвам притеснение от нея, хаха. Та... не се поколебах да й честитя по чата. Нямах смелост да звънна, макар че тогава поздравът би бил много по-приятен и запомнящ се.

# 112
  • Мнения: 15 960
Не че се притеснявам, но това също е от неприятните ми неща - да говоря по телефон, хеле с непознати. Ако на работа трябва да проведа няколко телефонни разговора /съвсем нормални, не са свързани с проблеми и неприятности/, ги отлагам максимално и звъня преди да си тръгна, когато вече няма накъде.Joy

# 113
  • Мнения: 48 103
И аз не обичам телефона, ама пак по добре от очи в очи, особено с някои хора.
Мина Коледното парти,пфу, ура

# 114
  • Мнения: 1 925
Ооо и аз хич не го обичам това говорене по телефона. Като ми звънне някой и почвам да се потя и да мисля, сега за какво ли ме търсии..ами ако иска да излизаме, как да го извъртя толкова бързо Scream  Настава голяма паника вътре в мен Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 17 900
Аз сякаш си го преодолях това с говоренето по телефона. Интересното е, че ако трябва да се "пазаря" за някой друг, съм доста разговорлива и хладнокръвна.

# 116
  • Мнения: 54 882
Аз не обичам говоренето по телефона, но не от неудобство, а мразя дългите и празни разговори. Ако се налага - стегнато и делово, конкретно.
За РД честитя, не ми е дискомфортно.
По-скоро ми е изнервящо, когато аз имам РД и ме държат дълго време на телефона, с клиширани поздрави. Mr. Green

# 117
  • Мнения: 686
Ооох, и аз съм същата.
Ако мога с някой да се разбера по мейл, предпочитам така, напрягат ме телефонните обаждания Blush
Ако се стигне до тях, полудявам някой да ми разтяга локуми - искам кратко, точно и ясно...
А как не обичам да имам празник и да съм център на внимание.... 😜

# 118
  • Мнения: 2 156
Аз съм ок по телефона. Любезно, внимателно, ако моето не става, съм леко недоразбрала, докато не ми потвърдят, че всичко е ок. Но все се притеснявам дали моментът е удобен, дали пък да пиша не е по-добре. Има неща, което не са за имейл, защото в чатовете комуникацията се изкривява и се получава ефектът на разваления телефон, но е по-лошо, защото всеки е разбрал нещо различно.

# 119
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Как мразя да говоря по телефона, не е истина! Като ми звънне и не е ММ или някой близък, направо настръхвам. В тийн годините говорех с часове по стационарния, но само с двете си приятелки. Ако беше някой друг, гледах да приключа разговора по най-бързия начин. Както и сега  -  също отлагам до последно, ако трябва да звъня на някой (например за празник). И не е от незаинтересованост, просто не ми е комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт