Антисоциални, интровертни, темерутковци - 2

  • 54 205
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 11 487
Де късмет ММ да замине някъде.
В момента сме скарани, та не си говорим. Но ми е добре така Grinning

# 331
  • Мнения: X
Да побутна темата с тази готина изтривалка. Smiley

# 332
  • Мнения: 514
Да побутна темата с тази готина изтривалка. Smiley



Ха ха, Цвети. Това ме подсети за тази картинка. Така си представям бъдещия ми дом и котка.

# 333
# 334
  • Мнения: X
Нещо темата е замряла. Да споделя, че се чувствам чудесно в социалната изолация, днес стана дума в една група и споделих, че съм станала доста асоциална. Особено откак от 13 март работим от вкъщи... Добре ми е, нямам нужда от никой, установих, че доста съм се натоварвала от колежките в офиса. Не ми се слушат приказки, чужди теории, на кого какво му се е случило и т.н.
Вие как сте с новите ограничения?

# 335
  • Мнения: 54 414
Моята работа не позволява хоум офис, но дъщеря ми работи така и се чувства точно като теб, Вероника. Въпреки, че тя не е интроверт точно, избирателно социална е.

# 336
  • Мнения: 934
Самоограничих се допълнително Simple Smile
И установих, че просто ме натоварва общуването с хора, с които съм приела, че ми е приятно. Малко като да отрежеш дългата си коса, изведнъж разбираш, че ти е тежала. Сега ми е по-спокойно, но се замислих, че трябва да развия някаква толерантност към негативните емоции, които ми носи общуването на ежедневно ниво. Та тъй, от една страна ми е добро дошло, от друга не съвсем - после трябва пак обратна адаптация.

# 337
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Аз съм в карантина, но сега пък тормоз по телефона. Няма отървия! Joy

# 338
  • Мнения: X
Самоограничих се допълнително Simple Smile
И установих, че просто ме натоварва общуването с хора, с които съм приела, че ми е приятно. Малко като да отрежеш дългата си коса, изведнъж разбираш, че ти е тежала.
Точно.

# 339
  • Мнения: 4 941
Аз съм с бебе и ми е супер. Често излизам с него на разходка и нямам много контакти с хора,а и не ми трябват. Сега сигурно пак ще минем под карантина, но не ми дреме. 😀

# 340
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Само да сме здрави 🙏🏻
Около мен има екстроверти и гледам колко им е трудна цялата тази изолация.
Аз съм си ОК 🤪

# 341
  • Мнения: 47 981
И аз гледам екстровертите наистина се мъчат, но си мълча. Странно ми е, защото дори под карантина вече има толкова начини за социализация, но някои хора явно имат нужда физически да са в стадото и физически да крякат, пардон да се забавляват Simple Smile

# 342
  • Плевен
  • Мнения: 584
Хепи, от крякащите има и при мен. На такова работно място съм, където не става дистанционно. Само да сме живи и здрави.

# 343
  • София
  • Мнения: 17 775
От Хепито съм откраднала за своя речник "хиперактивни клюкари" Laughing На такива хора наистина им пречи, че не са нон- стоп някъде, с някого, полудели са.
На мен ми е добре, понякога ми става малко самотно, но като цяло не съм ограничила напълно контактите и ми в добре 1:1 да се виждам.

# 344
  • Мнения: 47 981
Оле, аз съм значи темерут-инфлуенсър Joy
Не бе, на мен иначе не ми пречи всеки да живее както желае и му е приятно. Не ми е приятно да смятат, че АЗ съм нещастна, глупава или ограничена, защото не се забавлявам по същия начин Simple Smile
Нали знаете, направили сбирка на интроверти, ама никой не дошъл Wink

Общи условия

Активация на акаунт