Как да зачена момче?

  • 5 138
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 607
Това със замразените момичета ми звучи,  като филм  на ужасите или " Индиана Джоунс в храма на обречените"
То медицината толкова напредва, вярно,  след 20 години няма да бременеят жените, ще има изкуствени матки
ама.......

# 31
  • Мнения: X
Е, и? Те не произвеждат женски сперматозоиди ли или какво? Не разбирам случайността, че в родата на ТМ от 4 поколения насам няма момичета, какво биологично научно обяснение има; и има ли отговор на въпроса как да се зачене момче или предлагаш ТМ като разплоден кон? Не се заяждам, осъзнавам как звучи, просто не успях да си формулирам поста пи-мило звучащ.
За да не е спам- моите 2 момчета са ин-витро. Ето ви един метод, който дава 50% вероятност за момче.

# 32
  • Мнения: 10 724
За да не е спам- моите 2 момчета са ин-витро. Ето ви един метод, който дава 50% вероятност за момче.

Ако ми разрешиш, ще те поправя  - над 56 - 60 % е вероятността за момче както по-горе писах при класическото ин-витро. Мисля, че няма все още обяснение на тази статистика.
Моето момченце също е ин-витро Simple Smile

# 33
  • Мнения: 20
Не можеш да го контролираш. Принципно се смята, че мъжете, които имат братя, и бащите им са имали братя и т.н., е по-вероятно да имат синове. Но като се огледам край мен, и това е около 50%, тъй че ... Няма как да контролираш, но пък ако толкова държиш, си направи проучване колко момчетата са се раждали в семейството на партньора и подбирай по това. И пак може да останеш изненадана.

В определени исторически периоди се раждат подчертано повече момчета, в други - момичета. Например след Втората световна война в Германия и СССР се раждат повече момчета (вероятно и след други войни). Ето малко научни данни: https://e-vestnik.bg/2417/%d0%bc%d1%8a%d0%b6%d0%b5%d1%82%d0%b5-% … b5-%d0%b5-%d1%8f/

при мъжът ми са 4 деца-той+2 сестри и 1 брат.по равно са 😂 според мен е глупаво да  мислиш,че може да заченеш даден пол.не ги решаваме ние тия      неща и точка

# 34
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 080
Това със замразените момичета ми звучи,  като филм  на ужасите или " Индиана Джоунс в храма на обречените"
То медицината толкова напредва, вярно,  след 20 години няма да бременеят жените, ще има изкуствени матки
ама.......

Малко извън темата, ама защо да е като филм на ужасите.Почти всички,които сме с инвитро сме забременели със замразени бебета.Самата аз в момента имам един замразен ембрион и се надявам есента да стана бременна и в началото на другото лято да гушкам едно сладко бебе.Няма никаква разлика между нормално заченатите деца(синът ми е такъв) и замразените бебета(за мой късмет вече познавам няколко такива).

# 35
  • Мнения: 2 940
А защо трябва да е момче , момиченцата са толкова хубави .....

# 36
  • Мнения: X
Вероятно проекто-таткото се има за мюсюлманин.

# 37
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 080
Не е вярно,че всеки мъж иска момче-моите кум и зет и двамата искаха момичета и имат по две.При нас ММ му беше все едно какво ще е,а аз много,ама страшно много исках момче.Е,сега искаме момиче,ама каквото,такова...

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 600
Свещеникът, който кръщава сина ми, имаше пет щерки. Много искал момче, за да го наследи професионално, но нямаше намерение да пробва шести път... Laughing

# 39
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 080
Свещеникът, който кръщава сина ми, имаше пет щерки. Много искал момче, за да го наследи професионално, но нямаше намерение да пробва шести път... Laughing

Баба ми бяха 5 сестри точно защото баща ѝ искал много син.Е след петата дъщеря се отказал,ама едно време много са държели да има мъжки наследник родът на мъжа...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 358
Ако намерите сигурна рецепта за мома първо на мен да кажете. Joy

# 41
  • Мнения: 23
Свещеникът, който кръщава сина ми, имаше пет щерки. Много искал момче, за да го наследи професионално, но нямаше намерение да пробва шести път... Laughing
Rosi sveshtennikut ot Veliko Tarnovo li e ?

____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 09:55 от AnMary

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 600
Свещеникът, който кръщава сина ми, имаше пет щерки. Много искал момче, за да го наследи професионално, но нямаше намерение да пробва шести път... Laughing

Rosi sveshtennikut ot Veliko Tarnovo li e ?
Да, там го кръщавахме.

# 43
  • Мнения: 1 308
Брус Уилис има 5 дъщери (3+2). Предполага се, че е искал момче, но уви. Щом при неговите финанси не е станало, какво остава за прочитане на "таен метод" из форумите.

# 44
  • Мнения: 8 987
Имам и момиче и момче, да ти кажа, заченати са по един и същи начин. 😅😅😅
Всеки път като видя темата и ми става смешно, няма да спра да се изненадвам  що за теми има в този форум. 😆

Общи условия

Активация на акаунт