Как да зачена момче?

  • 5 137
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Все пак, ако забременееш с момченце, сподели тук. Grin

# 46
  • Мнения: 562
Хахаха е аз съм жив пример, че календарите и тоновете лъжат. По календари, изчисления, пози, години и т.н. съм правена за момче. Естествено не съм се показала на видеозона, ама по записи-момче. Майка имала вътрешно чувство, че съм момиче, че даже се хващали на бас с доктора, който бил убеден, че бебето ще е мъжко. Цялата рода и те се готвили за момче. Баба(от страна на бащата) ръсила майка със сол и там, къде се била почесала, пак на мъжко и накрая... Хахаха раждам се аз, момиче от всякъде. Даже майка като родила питала доктора, това ли му е мъжкото. Хахаха. Даже майка като се обадила на бащата да му каже и викал да се върне да прояери. Та насред зима са изписли момиченце в синьо хахахаха и до днес обичам синия цвят. Ама съм разочарованието на баща ми. Цял живот е искал момче, ама нъцки-две момичета.
Друг такъв случей е една позната, толкова и се искаше момче, накупи един куп сини дрехи и накрая второ момиче.
Трети слуей - моя приятелка след аборт разбира, че не може да забременее с момче. Има някаква хромозомна аномалуя, която отхяърля у хромозомата. Наследено било от майка и, която 9-10 години преди тях не успяли да си имат дечица, все ги губела. Накрая за 3 години 2 момиченца.
Така че не се гответе за това и онова предварително. И аз преди имах симпатии, ама след една година безуспешни опити вече каквото и да е, само да е живо и здраво.
Опити много, бабешки приказки бол. Работете си за бебе, пък каквото излвзе

# 47
  • Мнения: 4 518
Кажете как да зачена, пък после ще го мъдрим момче или момиче Thinking

# 48
  • Мнения: 562
Кажете как да зачена, пък после ще го мъдрим момче или момиче Thinking
Началото е сядате и говорите дали и двамата наистина искате дете.
Ами ако имате късмет по нормалния начин... там за птичките и пчеличките не са ли обяснявали? Ако не стане така- тестове за ову, мерене на температура  и ако не стане се насочвате към специалист по репродуктивно здраве. Там вече е индивидуално.

Успех в бебеправенето!

# 49
  • Мнения: 2 781
Ето как: сядаш на балкона, в сряда, в 23:45, обръщаш се на изток, изпиваш една чаша калвадос, прекръстваш се и преди да си легнеш си миеш косата с олио от авокадо.

# 50
  • Мнения: 4 518
Помбер, първо трябва да ми бият гърне, иначе язък за олиото и авокадото.

# 51
  • Мнения: 2 124
Чак пък такъв мерак за момче, щом една двойка има такива претенции значи не е дорасла още за дете.
Ако е момиче ще го върнат обратно ли?

# 52
  • Мнения: 82
Бяха ми показвали преди някакви чертежи за пол на бебето. Така изглеждаха, не знам как се казват. Но така и не успях да го науча как се прави това нещо. Не му разбрах принципа. 😕 Иначе скоро гледах, че има такива приложения. Кога с какъв пол ще забременееш, според датата - не знам дали работят, но ако е, според лунния календар и ако е вярно изчислено... Защо не?! Joy

# 53
  • Мнения: 1 308
Чак пък такъв мерак за момче, щом една двойка има такива претенции значи не е дорасла още за дете.
Не знам дали са дорасли ама ти определено си умствено ограничена при такива обобщения.

# 54
  • Мнения: 2 124
По-ограничена от теб едва ли съм.

Хора се борят по 13 години със стерилитет, други пък имат претенции какво да бъде.
Ами не са дорасли за дете, щом се пънкат да заченат момче( нищо, че чисто от  биологична гледна точка не е възможно  да го нагласаят) пък видиш ли излезе момиче какво правим ?

Рекламация!?

Нека първо направят преговор по биология, та разберат как се определя пола на бебето и може би ще са готови за дете.

# 55
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
В крайна сметка.. Авторке, сподели когато забременееш и разбереш пола. Майка ми и тя много е искала момче, но сме две сестри.

# 56
  • Мнения: 1 308
По-ограничена от теб едва ли съм.

Хора се борят по 13 години със стерилитет, други пък имат претенции какво да бъде.
Ами не са дорасли за дете, щом се пънкат да заченат момче( нищо, че чисто от  биологична гледна точка не е възможно  да го нагласаят) пък видиш ли излезе момиче какво правим ?

Рекламация!?

Нека първо направят преговор по биология, та разберат как се определя пола на бебето и може би ще са готови за дете.
Никой не ти говори за рекламации. Хората се интересуват, ако има някаква закономерност и могат да увеличат шанса за момче (в случая) да я използват. Естествено, че който се бори със стерилитет ще се радва на каквото дойде. Но това не значи, че ако искаш да имаш конкретно момче или момиче си ненормален. Така че определено си ограничена откъм въображение, но няма изгледи да го разбереш.

# 57
  • Мнения: 2 124
Ами не,  може би съм ограничена откъм вярване в бабини девитини.......

Не е лошо човек да мисли рационално.

Продължавам да съм на мнение, че щом човек си мисли, че може да повлияе на този процес( изключително несериозно), просто не е готов още за дете.

Такъв зор за момче, че чак и тема да се пуска..несериозно е.

# 58
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Аз също искам момченце, тъй като като дете исках брат, но и момиченце не отказвам. Даже братче и сестриче ми се струва много добре. Абе важното е да са живи и здрави, другото е само прищявка.

# 59
  • Мнения: 562
Качвам някколко календара да си реши всеки по кой иска да засича. Аз засичам по тях всеки път различно. Хахаха пак добре , че разглеждат само два пола, а не 31 пола, като в САЩ
Скрит текст:
Статията за половете в САЩ
http://www.memoriabg.com/2016/05/27/new-york-gender/



Общи условия

Активация на акаунт