Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 24 602
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 969
Снощи правих пилешки хапки със сметана и руло от тиквички, разбира се салати и плодове имаше, днес навън ще хапнем, а утре мъжете вкъщи ще си правят суши Simple Smile

# 61
  • Мнения: 11 983
мюсли с мляко, нещо ми е горещо затова набързо миш маш с пресн чушки, салата от домати и магданоз, снежанка за довечера, разни сухи мезета, грозде и ябълки

# 62
  • Мнения: 7 907
Снощи ми се объркаха плановете и правих кюфтета от тиквички, мъжът ми направи редена салата със зехтин. На дъсчица отстрани - филенце, пастърма, кашкавал, суджук.
Довечера май един качамак ще направя, и шопска салата.

# 63
  • Мнения: 741
Снощи- агнешки пържоли, кюфтета и зеленчуци на скара, зелена салата.
Днес- пълнени чушки с ориз.

# 64
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
Салата от домати и краставици,свинско със зеле и пъпеш и диня.

# 65
  • Мнения: 4 859
Закуска-баница-пица(яйца и сирене,лютеница,топено сирене,кисели краставици,гъби,шунка,бекон,кашкавал и и маслини),смокини ,фрапе
Обяд-яйца по панагюрски ,панирано русенско варено,чеснови франзели,зелева салата
Вечеря-свински ребра с пепси в плик,надупени картофки,кьопоолу и млечна салата с тиквички

# 66
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
За закуска имаше пенкейкс със сладко от горски плодове; ягоди и киви; изцедих за малкия пресен сок от червен грейпфрут и портокал.
За обяд направих боб на гъста яхния; броколи с лимон и една доматена салата.
В момента правя ориз с царевица и млада соя - ще напълня пет гигантски чушки и ще заредя слоу кукъра да се готвят.
За вечеря - с детето сме на парк с още няколко български майки и дечицата им. Разбрахме се да правим пица-парти и да завършим вечерта там. Аз отивам след малко да купя сок и пресни плодове - това ми се падна да нося. ММ ще вечеря сам каквото реши - боб или чушки.

# 67
  • Мнения: 947
Пържени филийки + добавки.
Млечна каша с печени червени чушки и сирене, Таратор, Кренвирши с кашкавал, Шарлота с праскови.
Пържени тиквички с млечен сос, Рошковците на пепчо + млечно чеснов сос, Мариновани крилца на фурна, Салата Колсло, Диня.

# 68
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Снощи много вкусно пиле фрикасе със сос от прясно мляко и лайм. За довечера набързо турски миш-маш менемен, айсберг с аншоа и цезар дресинг и за десерт праскови.

# 69
  • Мнения: 2 021
бурания с печени чушки, ама метнах и варени яйца за разкош  Simple Smile
от гърди/бекон/  супа дето много прилича на курбан,
от другата половина на гърдите - с ориз и спанак на фурна

# 70
  • Мнения: 11 983
Юфка с масло и сирене, дояждахме пълнените чушки и миш-маша, таратор, пъпеш с мед и сладолед, за довечера мариновах  свински пържоли /в тава / с печени картофи за гарнитура , лютеница с лук, салата- краставици от градината, без нищо, само със сол, сладолед

# 71
  • Мнения: 469
Снощи правих кюфтета по чирпански, тази вечер ще направя прясно зеле с домати и някаква салата.
За десерт имам кекс с малини и шоколад 😇

# 72
  • Мнения: 4 859
Закуска -добруджанки с извара ,сладко домашно от нектарини ,кисело мляко, капучино
Обяд-кюфтета фрикасе ,пърленки от гръцки питки и шопска салата
Вечеря-'панирани'пилешки дробчета на фурна,пилешки кюфтета по френски с чеснов сос и картофи соте,салата зеле,моркови,краставица и царевица

# 73
  • Мнения: 7 907
Пекох чушки и патладжан, но за утре.
Панирани ролца от раци, салата домати и краставици със сирене. Праскови.

# 74
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    За закуска правих топъл сандвич с масло, салам и кашкавал за малкия + сварено яйце с шарена сол. Изстисках му и сок от червен грейпфрут, че след едно бързо боледуване в началото на седмицата,  още не може да се възстанови. Яде и ягоди. За мен - кафе; за М М сутринта рано - готови бутер кроасани с шоколад.
   Ще напрвя и таратор, имаме боб и чушки от вчера. Ще направя и зелена салата с дресинг, авокадо, настърган кашкавал и чеснови крутони. Следобед имам за снак разкошни праскови и диня + кашу и бразилски орехи.
    Сега правя и едни малки банички на тиган за утрешната закуска на мъжете, че аз ще излизам рано.

Общи условия

Активация на акаунт