"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 43

  • 65 541
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 731
Здравейте момичета Hug
Всичко е шоубизнес и всичко е в името на шоубизнеса  Популярността е друг вид присъствие в обществото , нещо което ние няма как да познаваме , можем само да го коментираме и да градим хипотези и догадки .
Единственото което правят Демет и Джан в момента е да се грижат за популярността си , кой както може и с каквото може . Гонят си целите и си градят кариерата , нормално , нали затова работиха толкова интензивно .
Дори и да не са реална двойка , това не ми пречи да ги харесвам и да следя за новите им проекти и новините около тях .
Дали са били заедно Джан и Демет , за мен са били .
Доколко е била сериозна връзката им , или просто са си изкарали приятно , не се знае , но те са млади хора , принудени да работят дълги часове заедно за повече от година и не бяха сериозно обвързани .Може да са съчетали полезното с приятното , а от там и феновете бяха доволни . Какво е истинското състояние на нещата ще разберем когато те го кажат лично и официално .
Харесах ги като двойка в сериала , интересни са ми и като личен живот .
Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .
P.S.на Малдивите все пак се ходи само с някой , който обичаш или който те привлича емоционално и физически .Каквото и да е било положението тогава между тях , все пак се вижда , че са си изкарали добре и   не спират да постват снимки от тази почивка .

# 736
  • Мнения: 5 804
Здравейте момичета Hug

Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .


Лили, не се заяждам, но нищо европейско не виждам в косматата физиономия на Джан Яман, в разходките му по потник из улиците на Неапол или разгърдената до пъпа риза, докато откачили женскоря се опитват да го докопат отвсякъде.
Мисля, че има в пъти по-интелигентен начин да продължи да промотира продукта. Странно ми е в най-върлата част на лятото почивката ти да е по улиците на голям град, при това в компанията на баща ти.
Не ми харесва възглуповатата физиономия, която си е залепил и се  мъдри на многобройните селфита. Не ми хареса показването на балкона, снимането на събраното множество, публикуването в собствения профил.
Същите тия екзалтирани фенки ще го разпънат на кръст, ако се окаже че любовната му история с Демет е само майсторски ПР.
Честно да си кажа, ако бях на неаполитанската полиция щях да го глобя за нарушаване на обществения ред. Защото има далеч по-елегантни и ненатрапчиви начини да се срещне и снима с всички желаещи фенове, а не като задръства улицата пред и входа на хотела.
Почти от самото начало не харесвам физиономията, излъчването и гласа на баща му.
Всичкият този цирк за ден два беше приемлив, да кажем - изненадала ги е фенската любов.
Но това не престава вече 5 дни и вече ми прилича на акция за вдигане на цената на следващия хонорар.
Очаквах повече от Джан Яман, но явно доброто образование няма много общо с интелигентността и чувството за мяра.
На всички, които не споделят мнението си се извинявам, но се сдържах да се изкажа долу горе от втория ден на "неаполската вакханалия", както я нарече една рускиня.

# 737
  • Мнения: 5 053
Здравейте момичета Hug

Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .


Лили, не се заяждам, но нищо европейско не виждам в косматата физиономия на Джан Яман, в разходките му по потник из улиците на Неапол или разгърдената до пъпа риза, докато откачили женскоря се опитват да го докопат отвсякъде.
Мисля, че има в пъти по-интелигентен начин да продължи да промотира продукта. Странно ми е в най-върлата част на лятото почивката ти да е по улиците на голям град, при това в компанията на баща ти.
Не ми харесва възглуповатата физиономия, която си е залепил и се  мъдри на многобройните селфита. Не ми хареса показването на балкона, снимането на събраното множество, публикуването в собствения профил.
Същите тия екзалтирани фенки ще го разпънат на кръст, ако се окаже че любовната му история с Демет е само майсторски ПР.
Честно да си кажа, ако бях на неаполитанската полиция щях да го глобя за нарушаване на обществения ред. Защото има далеч по-елегантни и ненатрапчиви начини да се срещне и снима с всички желаещи фенове, а не като задръства улицата пред и входа на хотела.
Почти от самото начало не харесвам физиономията, излъчването и гласа на баща му.
Всичкият този цирк за ден два беше приемлив, да кажем - изненадала ги е фенската любов.
Но това не престава вече 5 дни и вече ми прилича на акция за вдигане на цената на следващия хонорар.
Очаквах повече от Джан Яман, но явно доброто образование няма много общо с интелигентността и чувството за мяра.
На всички, които не споделят мнението си се извинявам, но се сдържах да се изкажа долу горе от втория ден на "неаполската вакханалия", както я нарече една рускиня.


Определено не споделям мнението ти.

# 738
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета Hug

Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .


Лили, не се заяждам, но нищо европейско не виждам в косматата физиономия на Джан Яман, в разходките му по потник из улиците на Неапол или разгърдената до пъпа риза, докато откачили женскоря се опитват да го докопат отвсякъде.
Мисля, че има в пъти по-интелигентен начин да продължи да промотира продукта. Странно ми е в най-върлата част на лятото почивката ти да е по улиците на голям град, при това в компанията на баща ти.
Не ми харесва възглуповатата физиономия, която си е залепил и се  мъдри на многобройните селфита. Не ми хареса показването на балкона, снимането на събраното множество, публикуването в собствения профил.
Същите тия екзалтирани фенки ще го разпънат на кръст, ако се окаже че любовната му история с Демет е само майсторски ПР.
Честно да си кажа, ако бях на неаполитанската полиция щях да го глобя за нарушаване на обществения ред. Защото има далеч по-елегантни и ненатрапчиви начини да се срещне и снима с всички желаещи фенове, а не като задръства улицата пред и входа на хотела.
Почти от самото начало не харесвам физиономията, излъчването и гласа на баща му.
Всичкият този цирк за ден два беше приемлив, да кажем - изненадала ги е фенската любов.
Но това не престава вече 5 дни и вече ми прилича на акция за вдигане на цената на следващия хонорар.

Очаквах повече от Джан Яман, но явно доброто образование няма много общо с интелигентността и чувството за мяра.
На всички, които не споделят мнението си се извинявам, но се сдържах да се изкажа долу горе от втория ден на "неаполската вакханалия", както я нарече една рускиня.


Hands Plus1 +1

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 849
Здравейте момичета Hug

Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .


Лили, не се заяждам, но нищо европейско не виждам в косматата физиономия на Джан Яман, в разходките му по потник из улиците на Неапол или разгърдената до пъпа риза, докато откачили женскоря се опитват да го докопат отвсякъде.
Мисля, че има в пъти по-интелигентен начин да продължи да промотира продукта. Странно ми е в най-върлата част на лятото почивката ти да е по улиците на голям град, при това в компанията на баща ти.
Не ми харесва възглуповатата физиономия, която си е залепил и се  мъдри на многобройните селфита. Не ми хареса показването на балкона, снимането на събраното множество, публикуването в собствения профил.
Същите тия екзалтирани фенки ще го разпънат на кръст, ако се окаже че любовната му история с Демет е само майсторски ПР.
Честно да си кажа, ако бях на неаполитанската полиция щях да го глобя за нарушаване на обществения ред. Защото има далеч по-елегантни и ненатрапчиви начини да се срещне и снима с всички желаещи фенове, а не като задръства улицата пред и входа на хотела.
Почти от самото начало не харесвам физиономията, излъчването и гласа на баща му.
Всичкият този цирк за ден два беше приемлив, да кажем - изненадала ги е фенската любов.
Но това не престава вече 5 дни и вече ми прилича на акция за вдигане на цената на следващия хонорар.
Очаквах повече от Джан Яман, но явно доброто образование няма много общо с интелигентността и чувството за мяра.
На всички, които не споделят мнението си се извинявам, но се сдържах да се изкажа долу горе от втория ден на "неаполската вакханалия", както я нарече една рускиня.



dariVale

Написала си това, което чувствам и аз. Дори взех да се отвращавам. Твоите постове винаги са много обективни. Много ми е интересно, дали следиш творческия път на Енгин Акюрек? (извинявам се за малко отклонение от темата).

# 740
  • Мнения: 1 511
dariVale напълно споделям мнението ти по въпроса с Неаполската истерия.
И в тази връзка ще ви споделя нещо относно двойните стандарти на г-н Яман. Това е "диалог"  между него и фен под негов пост

И преводът
В сета като дойдат повече от 20 човека се омърлушваш, търсиш къде да избягаш,какво е това сега изпълнен с любов пози. Ако обичаш Господа си или бъди какъвто си или не се прави.

В сета работим сладката ми работно място е.

# 741
# 742
  • Мнения: 5 804
Здравейте момичета Hug

Ето Джан само какво реалити шоу ни спретна , няма друг турски актьор като него .Вижда се ,че европейското е повече в него  отколкото турското .Затова и не го харесват толкова в Турция , просто им е различен и нетипичен .


Лили, не се заяждам, но нищо европейско не виждам в косматата физиономия на Джан Яман, в разходките му по потник из улиците на Неапол или разгърдената до пъпа риза, докато откачили женскоря се опитват да го докопат отвсякъде.
Скрит текст:
Мисля, че има в пъти по-интелигентен начин да продължи да промотира продукта. Странно ми е в най-върлата част на лятото почивката ти да е по улиците на голям град, при това в компанията на баща ти.
Не ми харесва възглуповатата физиономия, която си е залепил и се  мъдри на многобройните селфита. Не ми хареса показването на балкона, снимането на събраното множество, публикуването в собствения профил.
Същите тия екзалтирани фенки ще го разпънат на кръст, ако се окаже че любовната му история с Демет е само майсторски ПР.
Честно да си кажа, ако бях на неаполитанската полиция щях да го глобя за нарушаване на обществения ред. Защото има далеч по-елегантни и ненатрапчиви начини да се срещне и снима с всички желаещи фенове, а не като задръства улицата пред и входа на хотела.
Почти от самото начало не харесвам физиономията, излъчването и гласа на баща му.
Всичкият този цирк за ден два беше приемлив, да кажем - изненадала ги е фенската любов.
Но това не престава вече 5 дни и вече ми прилича на акция за вдигане на цената на следващия хонорар.
Очаквах повече от Джан Яман, но явно доброто образование няма много общо с интелигентността и чувството за мяра.
На всички, които не споделят мнението си се извинявам, но се сдържах да се изкажа долу горе от втория ден на "неаполската вакханалия", както я нарече една рускиня.


dariVale

Написала си това, което чувствам и аз. Дори взех да се отвращавам. Твоите постове винаги са много обективни. Много ми е интересно, дали следиш творческия път на Енгин Акюрек? (извинявам се за малко отклонение от темата).
Благодаря за оценката,
Скрит текст:
Старая се да не товаря четящите темата с негативизъм. Но и аз съм човек като всички останали - имам си пристрастия, често паля бързо. Винаги обаче в ситуациите търся житейската логика, а това води неизменно до обективизъм.
Със съжаление трябва да кажа, че физически не харесвам лицето на Енгин Акюрек и това ме е спирало да подхвана сериал с негово участие. Не си падам много и по турския вариант на криминалния жанр. Не съм го гледала, но съм чела, че е прекрасен актьор. Скоро обаче ще попълня пропуска, защото с Неслихан Атагюл ще играят главните роли в бъдещия сериал "Дъщерята на посланика".

# 743
  • Мнения: 167
Здравейте!🤗
Колкото и да ми се иска да не е така относно PR на Джан Я.,(по скоро от продължителността на този PR италиянска история)не мога да не се съглася с dariVale, тази показност взе да излиза и от моите разбирания за добър вкус и интелигентен начин да представиш и продадеш работата си!Разбира се ,трябва да се запушат нечии усти....ок да се насладиш на успеха си ,но според мен трябва и здраво да си стипил на земята,че балона ако мн се надуе накрая вземе че се спука.
И да,кой ходи на Малдиви с "приятеля" си,изживяли са нещо,а дали продължава струвами се не-мои догадки от това което виждам .Ще видим какво ще излезе!🤗

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 15:20 от AnaStef

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 849

dariVale

Много ти благодаря за отговор!

# 745
  • Мнения: 731
Здравейте момичета Hug
Определено подкрепям всичко което сте споделили . Със сигурност и на мен не ми хареса това което спретна ДЯ .Да не говорим , че повторното му връщане в Неапол за мен беше излишно , глупаво , излагащо го и твърде очевидно заиграване с феновете .За мен тази постъпка беше плоска и нелицеприятна .Просто казах , че явно в техния бизнес явно се прави и така Ние феновете сами си решаваме кое в тяхното поведение ще харесаме и кое не . Със сигурност ще има неща които ще харесваме  и за тях ще ги похвалим , ще има и неща които няма да харесаме и ще ги порицаем ,  и няма да го приемем   Hug

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 16:20 от LILI808

# 746
  • Мнения: 8 098
HugHugHug

Искам само да кажа , че за мен това , което се случва в Италия изобщо не е случайно...

Нито мястото , нито времето, нито присъствието на тати Яман покрай Джан са инцидентни .  Мисля , че някой е платил  доста пари на добра  компания да проучи  оn line нагласите на феновете относно популярността на Джан в Италия, възраст , националност , владеене на език, религия, социална прослойка .... и т.н.
След това са взети  предвид всички личностни качества на Джан, емоционалност, възможностите му да  убеждава и въздейства/ това го владее перфектно/, познанията по  езика,  видове,  начини на контакти и общуване с феновете и т.н.
Моделирани са различни ситуации  и съответно е решено какви трябва да са реакциите на Джан за решаването им...
Изградени са стратегии на поведението му за привличане и преодоляване  на евентуални конфликти с феновете, така че той да не бъде застрашен и разбира се  как да извлече максимум ползи от всичко случващо се...

И всичко това ни се представя като  необходимата  почивка, ваканционно пътуване с тати Яман ,  след дългите и уморителни снимки в Птичката...

Само, че преди това съвсем леко и интелигентно се разгласи, че Джан обича да почива в Италия, показаха ваканционни сайтове посетени от него, изобщо подготвиха се феновете да го видят в южна  част на страната...

Спомнете си как започна всичко...от случайна снимка след кацането на самолета му... след това посещение на случайно заведение където явно го чакаха, случайно публикуване на името на хотела , в който ще отседне...изобщо низ от случайности...

Някой е свършил черната работа... а на Джан му остава добре да изиграе ролята на изненадан от собствената си популярност и готов да се снима денонощно с феновете  си мил, учтив, прекрасен мъж...и той го прави по перфектен начин ... да се катерят по него , да го стискат в прегръдките си, да го галят и мляскат...

И защо вместо да се тормозят от денонощните викове и  сборища на фенки под прозорците им, просто  не сменят хотела или града..
Защо толкова бързо се върнаха от Капри и държат да пребивават в Неапол...

Джан е изключително амбициозен и винаги е твърдял, че ако нещо е в негова полза , той е готов да отиде до край... и  ето  че го прави...

Това , което ни показва Джан през последните дни  абсолютно противоречи на твърденията му в негови интервюта ,  за това какви са характерът и предпочитанията му...

Не вярвам да се е променил чак  толкова през последната една година ... има промяна , но тя не може да е кардинална... Не вярвам и на красноречивия начин  , по който посреща вълните всенародна любов...

Всичко това е в името на кариерата му...да бъде забелязан и оценен високо...No Mouth

# 747
  • Мнения: 284
Глупости на търкалета тиражират СМИ-тата. Вижда се, че между Демет и Каан има шезлонг с друг човек.
Но въпреки всичко ми омръзна цялата изкуствена шумотевица, която се създаде около Джан и Демет.
Май излъгаха всички фенове, че имат отношения или пък са ударили напряко чертата към края на сериала.
Защото не мога да си обясня как може да си влюбен и в първата възможност да бъдеш насаме с половинката ти си хващаш чукалата и отлиташ да вееш потник по горещите улици на Неапол, да те натиска тълпа от откачили италиански тетки. Голям мъж на 28 г и в компанията на тати, сякаш по време на едногодишната напрегната работа точно той най-много ти е липсвал.
Ни дума ни вопъл когато из пресата се лее помия по предполагаемо любимото момиче. Единствената реакция - да се разсърдиш на чичо, щото много показва. Обикновено младежта се сърди на "сватосването" от старците, когато отношенията не са сериозни.
Характера на човек си проличава много повече от това как понася УСПЕХА,  отколкото при обратното.



Всъщност не е на почти 30 години или аз се бъркам.

# 748
  • Мнения: 5 804
Славе - 8 ноември 1989 г. (възраст 29 години), вярно че след два месеца ще стане на 30.
Алекс - браво на теб! Напълно съм съгласна с всичко което си написала.
Нета е пълен с разкази на екзалтирани фенки колко е мил, добър, нежен, как се снимал с всички.
Ето и снимка от снощи за илюстрация:


Потен, притиснат от всякъде, при температури около 28 - 30 гр. Това всяка вечер - пет дни подред.
Започне ли следващия му проект, който ще е без Демет, продължи ли живота му в Турция - без Демет, познайте тези кадри дали ще продължават да предизвикват същото възхищение или хората ще се опомнят Simple Smile
Спирам вече по тази тема. Всеки си кове сам съдбата.

# 749
  • Мнения: 8 098
Никой не може да ме убеди , че му е приятно да участва в това нелепо и грозно зрелище ...🥵

Общи условия

Активация на акаунт