Кралски работи и клюки - август 2019г

  • 82 404
  • 1 519
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 626
Харесвам и Уилям и Хари. Като по-млад Уилям беше много красив, имаше хубава коса, сега  за съжаление е доста оплешивял, но пак ми е много симпатичен. Хари си ми харесва и като млад и сега. Падам си по рижи и руси мъже. Макар, че най- красивият за мен е Карл Филип! 

Снимката на Даяна ме грабна. Все ми е едно дали е обработвана, но жената има някакво магнетично излъчване, очите са ѝ притегателни!

На последната снимка Фелипе изглежда много добре, харесвам го и като млад и сега! Обаче Летисия е ужасна! Тук още не е имала пластични операции и хич не ми изглежда добре - и клюна ѝ голям, чак сянка хвърля и брадата ѝ масивна. След операциите определено ми допада повече, има нежност и финес. Но преди си е като баба Яга.

# 1 216
  • Някъде там
  • Мнения: 16 256
Хубав е Фелипе, строен и чаровен и гладко избръснат 😊,без панталоните,те са ми не по-малко смешни от тези на Фредерик,карираните.
Приличат ми на потурите на дядо ми от едно време,все едно се е....
Жена му няма да я коментирам.


# 1 217
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Харесването не е свързано само с физическите черти. Някои хора са много чаровни и трогателни.
Харесвам и двете - и Даяна, и Летисия.
Втората е много финна и елегантна жена. Каквото и да си е правила на лицето не е променила чертите си, вижда се, че е един и същ човек.
За мен и жената на Карл Филип е красавица, знам, че някои в темата я намират за жаба 😂. Много хубава двойка са!

Само Мегън не ми допада като външност, нито в лице, нито в тяло. Не я намирам за грозна, но въпрос на вкус...

За мъжете някой друг път 😅.

# 1 218
  • Мнения: X
Ха, ,Morning star, точно това е думата, която ми се губи като гледам стари сномки на Лети - баба Яга, сега го осъзнах Simple Smile Най-вече заради дългите нос и брадичка. И няма да спра да поздравявам пластичните ѝ хирурзи, защото са свършили забележителна работа, наистина са ѝ придали един вид нежност и финес, а най, най-забележителното и много рядко срещано при тези интервенции е, че, о чудо, изглежда естествена. Рядко срещано! Обаче фигурата ѝ е просто прекрасна и мисля съвсем естествена, защото изглежда по един и същ начин през годините. Тя е една от малкото жени, на които всичко ѝ отива, но с такава фигура не е чудно. Освен това, за разлика от мъжа си, остава неподвластна на годините.
 

# 1 219
  • Мнения: 983
ММ ще е виновна, защото те, горканковците, нямат собствен акъл. А Кейт няма как да е виновна.

При наличието на 3-то разрядна актриса, Кейт за кВо да е виновна!? Там нещата са ясни... даже си мисля, че двора е избрал ММ ,за жена на Хари, за да бледнее пред бъдещата кралица-консорт... или каквото се води..  Мегън е  с толкова автоголове, че никой не може да й помогне!

# 1 220
# 1 221
  • Мнения: 626
Тази снимка показва най-харесваната от мен принцеса, и най-нехаресваната. Simple Smile



Как може да са толкова различни? Виктория, колкото и да се опитвам да я харесам, не мога и това си е. Груба ми е, няма финес, няма нищо, което да ми допада в нея.

anie11, права си! Летисия изглежда много естествено сега, наистина работата на хирурзите е перфектна. Относно профила...ами не може да се сбърка. Sweat Smile Иначе в тяло много я харесвам, всичко ѝ стои много добре.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 23:24 от Morning Star ✩

# 1 222
  • Мнения: 5 234
Чарлз ми е еталон за грозен мъж.
От последно коментираните много ми харесват Уилям, Филипе, Летисия, Маделин. Летисия има присъствие, излъчване и грациозност, които никоя операция не може да ти даде. Simple Smile

# 1 223
  • Мнения: 10 477
Летисия има присъствие, излъчване и грациозност, които никоя операция не може да ти даде. Simple Smile
Nature Zap Споделям мнението ти..а и като журналистка в  испанската телевизия „TVE“, където е назначена за водеща в най-гледаната новинарска емисия  не мисля че биха допуснали на екран приличаща на баба Яга Joy
..интересно ми е как успя бързо да стане истинска принцеса и хората я приеха  сериозно в новото и положение..
вече и като Кралица..представям си примерно/до колкото мога/ Ани Салич или другата водеща Виктория
какви принцеси ще са, ако да речем българския княз Кирил се ожени за някоя от двете..Joy

# 1 224
  • Мнения: X
Виктория Петрова е 300 пъти по-красива от Летисия! В това отношение Летисия и на малкия ѝ пръст не може да стъпи, вече по отношение на журналистиката няма как да знам. Но сега се размислих, че от наша Вики би станала приказна принцеса, каквато е изписана като картинка май май ще е най-красивата принцеса от всички европейски принцеси (и това без да преувеличавам ни най-малко). Сега си дадох сметка за това като я спомена.

# 1 225
  • Мнения: 626
Летисия има присъствие, излъчване и грациозност, които никоя операция не може да ти даде. Simple Smile

Въобще не ги виждам тези неща аз. Smile Излъчване има да, на много нервозен човек,  с изкуствена усмивка, студена и дори надменна, който едвам се владее да не избухне. Но и това става от време на време, още ме държи потреса от онова видео, дето забърсваше целувките на София, буташе дъщерите си и направи невероятен цирк пред целия свят. Много път има още да извърви, за да има истинско кралско присъствие и излъчване.

Последна редакция: вт, 27 авг 2019, 11:36 от Morning Star ✩

# 1 226
  • Мнения: 1 941

И сега да се появи някой да каже, че Летисия няма операции Joy

# 1 227
  • Мнения: 39 681
Някой съмнявал ли се е?

# 1 228
  • Мнения: 6 305
Летисия "преди" ми прилича на Александра Петканова /която харесвам/.

# 1 229
  • Някъде там
  • Мнения: 16 256
Няма да я коментирам подробно, защото съм си казала мнението много пъти.
Не я харесвам  точно вътрешно,излъчва ми студенина и тръпки ме побиват като я погледна.
Лицето е направено добре.
Има си хубаво тяло.
Присъствие на ледена статуя има за мен.
Но това си е моето мнение,което е субективно, както и на всички останали.
Летисия има изцепки и гафове(не  само този със София), публикувани в испанските таблоиди,но понеже англичаните са най-популярни и езика им е най-говорим,основно се обсъждат техните.
Това за таблоидите го казвам, за тези които им вярват безусловно.
Дали са истина, те си знаят,но ги има публикувани.

Всички останали жени които се обсъждат ги харесвам,едни повече други по малко.
Носят ми различни усещания,но са ми приятни за гледане и опознаване.


Общи условия

Активация на акаунт