Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
що си мислите , че са по-различни от нас? Laughing и ние сутрин или без грим не сме много весела картинка hahaha

# 16
  • Мнения: 2 212
Мацката мен ме кефи много и верно не е същото като това http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00198/_Eva_Longoria_198869g.jpg, това http://www.askmen.com/specials/2005_top_99/celebs/72_eva_longoria.jpg или това http://images.starpulse.com/Photos/pv/Eva%20Longoria-15.jpg /за тези, които искаха с Фотошоп/, но пак си е чаровна и естествена  Grinning


що си мислите , че са по-различни от нас? Laughing и ние сутрин или без грим не сме много весела картинка hahaha

За сутирн - може Simple Smile ама без грим съм си весела картинка, защото се гримирам веднъж на високосна  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 46 517
А къде е снимката след Фотошопа????

Точно тази снимка май я няма след Фотошоп, но ето я как изглежда гримирана  Peace



# 18
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Чак не мога да преценя дали е същия човек, а уж съм физиономистка!!!

# 19
  • Мнения: 2 957
На мен ми се струва,че това не е тя  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 640
да, на бих я познала и аз

# 21
  • Мнения: 46 517
На мен ми се струва,че това не е тя  newsm78

100% е тя на първата снимка  Grinning

# 22
  • Мнения: 42
Хубава е ,но с грим е просто трепач

# 23
  • Мнения: 4 451
Усмивката и е хубава, но благодарение на изкуствените зъбки Mr. Green.
А сега сериозно. Реших да поискам мнението на моя съпруг, нали е мъж, викам си ще даде по-обективна оценка. Показвам първо гримираната и обработена с Фотошоп Ева и му обяснявам коя е що е, щото той не е по телесериалите. И след малко показвам снимката без грим. Като започна да се смее с цяло гърло, каза, че все едно е съвсем друг човек и че изобщо не му се струва симпатична даже, ами си е направо грозна. Как да не си отдъхне човек  Mr. Green, давайте още такива снимки Laughing

# 24
  • Мнения: 200
На мен без грим повече ми харесва, поне на тази снимка.
 Нормално е човек да не прилича на себи на някоя и друга снимка ,поне на мен ми се случва много често.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
А възможно ли е на ПЪРВАТА снимка( естествената) да е играл Fotoshop  Laughing ?

# 26
  • Мнения: 3 423
... Или ако перифразираме поета:
жена без маска и без грим - озъбено свирепо куче.


# 27
  • Мнения: 145
Честно да си кажа, като я видях на първата снимка (без грим), си казах - много симпатична жена!
Но като видях линковете със снимки, на които е гримирана и не знам още с какво по нея, си казах - аууууууу, тая първата каква е грозна!
Да уточня - не бях я виждала преди този пост!

# 28
  • Мнения: 235
харесва ми много и с грим и без , е ...да с грим и фотошопа е по добре

# 29
  • Мнения: 5 622
Усмивката и е хубава, но благодарение на изкуствените зъбки Mr. Green.
А сега сериозно. Реших да поискам мнението на моя съпруг, нали е мъж, викам си ще даде по-обективна оценка. Показвам първо гримираната и обработена с Фотошоп Ева и му обяснявам коя е що е, щото той не е по телесериалите. И след малко показвам снимката без грим. Като започна да се смее с цяло гърло, каза, че все едно е съвсем друг човек и че изобщо не му се струва симпатична даже, ами си е направо грозна. Как да не си отдъхне човек  Mr. Green, давайте още такива снимки Laughing

Аз не разбирам, злорадството прави ли те щастлива?Или по-хубава? И това, че мъжът ти е казал,  че е грозна, дали наистина му вярваш, че го мисли? Щото Ева е всичко друго, но не и грозна. Нито на първата, нито на следващите снимки.

Не се заяждам, просто съм изумена от някои изказвания  Wink

Общи условия

Активация на акаунт