⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги⭐️тема 21

  • 12 289
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 13 638


     Да повторя някои от снимките с още малко информация, която взех "на заем" от рускините:

Цитат
✔ Дениз Дурмаз присоединилась к касту сериала #Чемпион🎬
Актриса сыграет роль персонажа по имени Эйлюль.
Главные роли в сериале #Чемпион, играют Толгахан Сайышман и Йылдыз Чагри Атиксой ✨

Цитат
✔ Исполнительница главной роли сериала #Чемпион🎬
Йылдыз Чагри Атиксой является партнёршей Толгахана Сайышмана по сериалу #Чемпион
В сентябре стартует новый сериал госканала 🎬

# 226
  • Мнения: 6 986
този град е като магнит - непрекъснато ни привлича и омагьосва.
 
Тя и Нур така се омагьоса, с една разходка из Истамбул

# 227
  • Мнения: 13 638

Тя и Нур така се омагьоса, с една разходка из Истамбул
     И то каква разходка ...
„Истанбул на Ийт Козан ме впечатли. Ийт – погледът му, ароматът му, усмивката, думите му. Ийт Козан, какво направи с мен? Кога успя?“
Нур Козан

      

   

      

# 228
  • Мнения: 6 986
Еми, ама кажи сега не е ли тарикат нашето момче, така я дръпна като стъпи на корабчето, че да може да я гушне.

# 229
  • Мнения: 13 638

     Цеце, това е Ийт Козан - настъпателен, агресивен дори, когато става въпрос за момичето, което го подлуди още в първия момент, когато я зърна. Тази разходка изненада и самия него - влюби се безпаметно. Искаше не само да прегърне Нур, но и веднага да я заведе до олтара (както и направи)

„Любовта се оказа осезаемо нещо, можеш да го почувстваш с всяка своя клетка до толкова, че нещо скрито да тревожи тялото ти всеки път, когато я видиш. Усетих във вените си онова, което отричах години наред, но кръвта, която ме кара да се чувствам жив ще убие нея.“
Ийт  Козан

Скрит текст:
      

      

Скрит текст:
   


   

# 230
  • Мнения: 6 986
„Истанбул на Ийт Козан ме впечатли. Ийт – погледът му, ароматът му, усмивката, думите му. Ийт Козан, какво направи с мен? Кога успя?“
Нур Козан
Да се чудиш кое я впечатли повече, Истанбул или Ийт Козан

И дядото си сложила, супер. Че той с такъв хъс си я метна в колата, за да я закара в ''проклетото имение Козан'', както съм казвала още от тогава ''умиране има, отърване няма''

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 17:09 от cvetansk

# 231
  • Мнения: 13 638

     Цеце, да сложа новите статии за "Шампион" и ще продължим с магията Нур и Ийт Козан. Спиране няма - пускам гифчетата и си мисля как да организирам работата си, че да започна да гледам отново сериала. Пристрастена - пасва ми идеално!

    Ето и нови снимки на Кафкас:



Той взе уроци от световноизвестния боен хореограф Faical Attougui!

Толгахан Сайъшман взе уроци от Faical Attougui, световноизвестния боен хореограф.

14.08.2019, сряда, 12:46 Televizyon

Работата по дългоочакваният нов проект наTRT продължава. В сериала "Кафкас" е прозвището на бившия шампион по бокс Fırat Bölükbaşı, чийто живот ще пресъздаде Толгахан Сайъшман.  Актьорът  работи усилено със световния шампион по кик бокс Mücahit Kulak за боксовите сцени.

 Заради  Şampiyon в Турция пристигна  Faical Attougui - известен хореограф и каскадьор: 'Rouge One: Bir Star Wars Hikayesi', 'Başlangıç (Inception)', 'Yeşil Bölge (Green Zone)'

В сериала Faical Attougui  ще бъде и хореограф, и гост актьор.

След 3 седмици усилена тренировка с Толгахан Сайъшман, Faical Attougui  също се изправи на ринга и участва в първата част от поредицата като гост играч. Зашеметяващи кадри и сцени ще бъдат показани в първата част на мача и ще приковат публиката на екран.

Сериалът е продуциран от  Başak Bingüller и Çağrı Bingüller, Alphan Dikmen и Başak Angigün написаха сценария, докато Ketche (Hakan Kırvavaç) сяда на режисьорския стол.

Актьори: Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, Halit Özgür Sarı, İlayda Alişan, Mehmet Bozdoğan, Berk Yaygın, Bahar Süer, Volkan Keskin, малкият актьор Emir Özyakışır, Meltem Savcı и Vedat Erincin

В  Şampiyon  става дума за борбата за оцеляване на Гюнеш (Emir Özyakışır), син на бившия шампион по бокс Фърат Бюлюкбаши (Толгахан Сайъшман), по прякор Кафкас.




https://medyatava.com/haber/dunyaca-unlu-dovus-koreografi-faical … -ders-aldi_168571

https://www.mynet.com/tolgahan-sayisman-dunyaca-unlu-dovus-koreo … -237459-mymagazin

# 232
  • Мнения: 6 986
Ами докато чакаме ''Шампион'', Нур и Ийт Козан са ни на разположение

И от похапваненто няма да се отказваме

# 233
  • Мнения: 10 414


Nature BoomМесут Йозил разкри защо се е изрусил - става въпрос за бас,
който футболистът е изгубил,залогът е бил платинено руса коса..
Йозил,Колашинац,Шкодран и Лаказет се обзаложили кой ще уцели повече пъти с топката
напречната греда на вратата..
с най-точен мерник се оказал Лаказет,който не оставил шанс на съотборниците си..
от загубилите баса единствено грозника* е спазил обещанието си но може да очакваме
още изрусени глави!!
Joy






Heartbeat

# 234
  • Мнения: 6 986
Софи, прекрасни снимки на Амине, до сега не бях забелязала, че има татуировка

# 235
  • Мнения: 13 638
         Апетитно и красиво - страхотна комбинация!
    Да прибавя и аз нещо - липсващото "звено".


   А може и да си ги събера ...

# 236
  • Мнения: 10 414
Flowers TulipЦЕЦЕ* Амине има два татуса - на гърба и на ръката към китката..
на едната пише "Гордея се че съм туркиня"
 на другата не казва.. предполагам че е свързана с хубавеца*
Hug



Flowers BouquetЕМИ* съгласна съм, най-хубави са заедно!!Kissing Heart

# 237
  • Мнения: 13 638

     Да си припомним и колко добре пее нашата красавица.

# 238
  • Мнения: 6 986
Да я бяха направили певица в сериала, пък те модел. Наистина много хубав глас.
Софи, благодаря за пояснението, досега не бях обръщала внимание, че има татуси

# 239
  • Мнения: 27 509
Цитат
ни молоды, красивы и они оба в отличной физической форме. Но кто же из звезд турецкого экрана окажется успешнее в этом году: Толгахан Сайышман или Джан Яман? Актеры предстоит воплотить на экране образ знаменитого чемпиона Фырата Бёлюкбаши (Кавказец), который уходит с ринга из-за травмы, но вынужден вновь принять вызов, чтобы спасти жизнь своего сына. Для того, чтобы выглядеть в кадре максимально убедительно, Толгахан несколько месяцев брал индивидуальные уроки у профессионалов по кик-боксингу. Кроме того, для него была разработана специальная диета, которой он придерживался последние 8 месяцев.В результате актер привел свое тело в идеальное состояние. Только что вышедший на телеканале TRT1 фрагмент сериала явно показывает, что Толгахан намерен составить конкуренцию Джану Яману, который славится своими идеальными формами.
 
Джан Яман или Толга . Двамата са млади и красиви .  Джан Яман винаги е  във форма и спортува . Харесвам Джан  не като Тарзан .  Като свърши птичката  махне бради и коси . Януари ще влиза в армията ще бъде като рапон . Много турски млади актьори отбиха служба или номера  . Не е истинска казарма .  Това е да  си актьор подготвяш се за ролята .
Харесва ми , гледам бокс и ще следя дизито .
линк за статията https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1140320

Еми:tulip:  изгубих клипчето за гифката   ще потърся това или други.

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 22:54 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт