Клуб "Полицейска съпруга" - 7 тема

  • 75 355
  • 792
  •   1
Отговори
# 165
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Объркала съм се, източните стаи са четните. Вашата е западна, но не можах да снимам, има хора отвън и ми е неудобно. Обикновено стаите са отделени със стъпала на две нива, каквато е и нашата. Две легла горе, две долу, гардероб, маса със столчета вътре, отвън също има на "верандата", няма да ви бъде тясно, не се притеснявай Wink Носете си разклонител за всеки случай, че в предната стая като бяхме нямаше достатъчно контакти (сега има).
Много ти благодаря.

# 166
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря, VYX. Ние ходихме преди 3 г. Ходихме на плаж на Каваци. Спирахме до един изоставен магазин на главния път, до спирка на влакчето. По- надолу имаше платен паркинг. За плажа минавахме покрай едни изоставени бунгала, а на самият плаж също имаше изоставена сграда. Следващата година бяхме на Черноморец и от любопитство посетихме Каваци. Бунгалата бяха обновени, а сградата на плажа беше станала на заведение. Имаше малка свободна зона. Сега ще видим как е. От снимките виждам, че май не сте там, където сме били ние на плаж.

# 167
  • Мнения: 426
Ще бъдем в Созопол, блок 1 Б, стая 133. Моля, ако някой е бил там, да сподели как е стаята, мястото. Ние сме с тийнейджърка, надявам се да ни хареса.

# 168
  • Мнения: 3 199
Ние сме били в стая в блок 1Б. Беше без климатик, но не беше горещо. На две нива, долу на първото ниво е терасата, едно легло, един разтегателен фотьойл, банята, а горе бяха още две легла и прозорец. Като отворим навсякъде се раздвижваше въздуха и не ни е било горещо, следобед не напича. Там имаше 3 контакта и затова винаги вече си носим разклонител. Блок 1Б е точно като блокче, отделен общ вход и като хотелски стаи. Пада се на най-горното ниво на базата и има доста стълби за изкачване. В базата в Созопол има няколко паркинга. За да ви е по-близо трябва да паркирате не до основния вход, а на най-горния паркинг. Голяма мъка е пренасянето на багажа, но няма друг избор.

# 169
  • Мнения: 426
Благодаря ти VYX, надявам се да ни хареса. Приятна почивка на всички 🤗

# 170
  • Мнения: 3 199
Здравейте, този път съм аз с въпрос. Някои от вас ходили ли са за по-малко дни от включените 7 в картата? И ако да, 7 нощувки ли платихте?

# 171
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
Здравейте, този път съм аз с въпрос. Някои от вас ходили ли са за по-малко дни от включените 7 в картата? И ако да, 7 нощувки ли платихте?

Картата не я ли платихте при пристигане на място? Не ни се е налагало да си тръгваме по-рано и не мога да кажа, но предполагам, че ще искат сумата за всички нощувки включени в картата. Все пак пиши какво е станало и колко са ви взели. Ще си тръгвате ли? Дано да не е по здравословен проблем.

# 172
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
VYX, преди 2 г бяхме в края на юни в Китен. Времето беше ужасно, само 2 дни ходихме на плаж и решихме да тръгнем 1 ден по- рано. Бяхме платили нощувките предварително, още през май и не са връщали пари.
Преди 3 г бяхме през септември в Созопол за 10 дни. Стояхме 8 и отидохме за два дни при приятели в Бургас. Платихме на тръгване само за тези 8 дни, защото бяхме договорили нощувките с Почивно дело и реално нямахме карта на хартия.

# 173
  • у нас
  • Мнения: 1 870
И ние сме си тръгвали по-рано, но сме плащали пълна карта

# 174
  • Мнения: 3 199
Питам, защото сега картите се плащат на място. Трябваше да сме от 18.06. в Долна баня и бяхме уговорили всичко, отпуски, работи, обаче ни се обадиха, че базата там ще работи от юли и ни преместиха за смяната от 03.07. Естествено, бяха ни питали дали сме съгласни. Да, обаче на мен отпуската ми свърши и сега ще можем да отидем само за 3 дни и ако платим за 7 ( а съм почти сигурна, че ще е така ), няма да е много ок...

# 175
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
VYX обадете се в базата и питайте.

# 176
  • у нас
  • Мнения: 1 870
И аз съм да звъннете в базата. В крайна сметка ви е сменена датата, плаща се там, може и да стане Simple Smile живи и здрави да се върнете сподели как е Simple Smile ние сме там края на август

# 177
  • изгубена някъде
  • Мнения: 120
VYX, а на Созопол в началото ли платихте всички нощувки? За храната пак ли за всички дни наведнъж трябваше да се плати?

# 178
  • Мнения: 3 199
Отидохме в петък, платихме в понеделник. Храната заявявахме на 3 пъти по няколко дни напред.

# 179
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
VYX в Долна баня ли сте или се отказахте?

Общи условия

Активация на акаунт