Карти Таро тема 19

  • 17 157
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 674
И мисълта за перитонит ми мина също като спомена апандисит и спешна операция. Тоя туз чаши е някакво изливане. Аз предположих промивка, но наистина може да сочи перитонит. По рицар меч да е бързото развитие, спешността.
А обърнатата Звезда може да сочи забавено въстановяване.

Хм, ясно...дано не е било перитонит все пак, че е ужасно нещо това... ще дам ОВ, като мине време.

Благодаря още веднъж!!

# 196
  • Мнения: 2 121
Аз му пожелавам бързо да се съвземе!

# 197
  • Мнения: 11
Здравейте!
Нова съм тук и въпросът ми може да ви се стори смешен, че даже и тъп...
Искам да попитам дали някой може да ми помогне... И точен въпрос ли да задам, да спомена ли име, години, друга информация?
Благодаря за вниманието,
Поздрави!
Simple Smile

# 198
  • Мнения: 4 762
Здравейте!
Нова съм тук и въпросът ми може да ви се стори смешен, че даже и тъп...
Искам да попитам дали някой може да ми помогне... И точен въпрос ли да задам, да спомена ли име, години, друга информация?
Благодаря за вниманието,
Поздрави!
Simple Smile

Задай въпрос, колкото може по - конкретен, не е необходимо да даваш обяснения и пояснения. Няма нужда от години, но име или инициали за когото питаш е хубаво да кажеш.

# 199
  • Мнения: 11
Здравейте!
Нова съм тук и въпросът ми може да ви се стори смешен, че даже и тъп...
Искам да попитам дали някой може да ми помогне... И точен въпрос ли да задам, да спомена ли име, години, друга информация?
Благодаря за вниманието,
Поздрави!
Simple Smile

Задай въпрос, колкото може по - конкретен, не е необходимо да даваш обяснения и пояснения. Няма нужда от години, но име или инициали за когото питаш е хубаво да кажеш.




Добре, супер, много благодаря за бързия отговор!
Та, името е Андон Пешев, а въпросът е какво решение ще вземе за нас и кога.
Благодаря още веднъж!

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 22:49 от Вероника Димитрова 639862

# 200
  • Мнения: 7 723
Забелязах го във фейсбук—групите,, и тук го казвате, но защо трябват инициали
От любопитство питам, образователно,  наистина искам да знам, не е за да крия инфо

# 201
  • Мнения: 10 201
Според мен не са нужни. Вероника, не му слагай две имена на човека, достатъчно е само първата буква на малкото име.

# 202
  • Мнения: 2 121
По принцип и без инициали картите говорят, но с тях  питащият се фокусира по-бързо, енергията се канализира по-лесно.
Защото като задаваш въпрос към картите какво казваш - Какво е отношението на ..... към.......
И като няма инициали поне, какво казваш - как този, за който пита еди кой си, се отнася към него? И докато се губиш в обяснения, губиш и връзката с картите, разсейваш се, изпитваш чувство на досада и си на крачка да се откажеш. Защото не си длъжен да обясняваш на картите неща, които даже ти не знаеш.

# 203
  • Мнения: 3 674
Силки и a.nik, идвам да дам ОВ .
 На моя човек му се е бил спукал апендикса, та е било чистене, дренажи, промивки ...така че, познахте!  Той тази вечер ми каза, точно какво се било случило...Надявам се само да се възстанови бързо...

Благодаря ви , момичета!

# 204
  • Мнения: 2 121
Роза, радвам се, че е добре! Щом ти е обяснил какво му се е случило, значи е адекватен! Което е повече от обнадеждаващо!
Радвам се, че и картите показаха ситуацията!
Още веднъж, бързо въстановяване му пожелавам!

# 205
  • Мнения: 260

Добре, супер, много благодаря за бързия отговор!
Та, името е Андон Пешев, а въпросът е какво решение ще вземе за нас и кога.
Благодаря още веднъж!

Кралица меч - 6 меча - 4 меча

Какви са отношенията между вас?  10 чаши - 3 меча - 3 чаши  Отношенията са лични, имало е връзка, но ти се съмняваш за изневяра? Ревнуваш доста.
В момента има голяма напрежение между вас, така ли е? Ти си готова на компромис, но не мисля, че той е. Според мен ще се отдръпне. Възможно ли е да замине на някъде?

# 206
  • Мнения: 11

Добре, супер, много благодаря за бързия отговор!
Та, името е Андон Пешев, а въпросът е какво решение ще вземе за нас и кога.
Благодаря още веднъж!

Кралица меч - 6 меча - 4 меча

Какви са отношенията между вас?  10 чаши - 3 меча - 3 чаши  Отношенията са лични, имало е връзка, но ти се съмняваш за изневяра? Ревнуваш доста.
В момента има голяма напрежение между вас, така ли е? Ти си готова на компромис, но не мисля, че той е. Според мен ще се отдръпне. Възможно ли е да замине на някъде?



Да замине- не. Но да, имаме дълга връзка, трудна. Сега има друга възможност да продължи, но оставя вратата към “нас” открехната. Твърди, че няма чувства там и прави всичко за отмъщение.
Ще ни бъде ли? Защото аз се върнах от далеч, за да сме заедно. До вчера имахме планове и за дете.

# 207
  • Мнения: 2 121
Та, името е Андон Пешев, а въпросът е какво решение ще вземе за нас и кога.
Благодаря още веднъж!
Моите карти са - Паж пентакли, 10 жезли, 5 меча, доп. Рицар пентакли и 6 чаши
Картите разказват цяла история и има шанс да избере ВАС,  но това ще стане бавно и постепенно.

# 208
  • Мнения: 11
Та, името е Андон Пешев, а въпросът е какво решение ще вземе за нас и кога.
Благодаря още веднъж!
Моите карти са - Паж пентакли, 10 жезли, 5 меча, доп. Рицар пентакли и 6 чаши
Картите разказват цяла история и има шанс да избере ВАС,  но това ще стане бавно и постепенно.




Благодаря. Много, много.
Значи не е края, тоест да не затварям страницата и да не се отказвам, има смисъл?

# 209
  • Мнения: 2 121
Според мен, да.

Общи условия

Активация на акаунт