Карти Таро тема 19

  • 17 083
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 743
bian
Скрит текст:
Имам нужда от мнението ви по следните карти .
Снощи имах много неприятна случка с близък човек,който от известно време ми е сърдит и се държи безобразно . Водеше съвсем целенасочено нещата към словесна престрелка и я получи .

Питах картите : Защо И. се държа така снощи? Не става дума за любовни отношения в никакъв случай.

4 меча / 6 меча ( допълнителна карта 7 пентакли ) / двойка пентакли

Много мечове,много нещо....Докато разбърквах тестето,изпадна 3 меча .

Явно съм разбила сърцето му .Оттеглил се е от отношенията ни и опитва да ги поведе в нова посока - към по -добро ? По допълнителната карта Седмица пентакли ми изглежда,че очаква някакъв добър резултат от държанието си - сее семената на победата си и очаква плодовете в по-късен етап.  Двойка пентакли ми изглежда като временно състояние на нещата ,сякаш има някакво колебание. Не мога да я определя.


Теглих си карта за деня - 5 меча .Явно още ми държи влага

Подготви се, тези отношения са към края си. Раздялата е неизбежна.




Melissa77чт, 22 авг 2019, 12:59
Аз благодаря много за отговора.
Стана ми много интересно от точния отговор, отидох и си купих карти. 😊
 Понеже вниманието ми е насочено към нов човек вече искам да попитам следното:
Ако се обадя на А да се видим, как ще приеме той това?

9 чаши
Крал Пентакли
Крал Мечове

Ще го приеме без много емоции. Просто като приятелска среща.

# 361
  • Мнения: 144
a.nik , благодаря много за бързия отговор.
Последен въпрос и няма да нахалствам повече...
След тази среща ще има ли някакво развитие в нашите отношения или ще останат приятелски?
Кулата
Силата
Кралица Пентакли

# 362
  • Мнения: 4 743
Здравейте, регистрирах се току що! Имам молба към "a.nik", (изчетох  предните постове, и мисля че трябва към нея да се обърна).....желая ако е възможно да ми изтегли карти или карта (дано се изразявам правилно) за развоя на отношението между двама души....охх...много се оплетох...

Асо меча 7 жезли Асо чаши - по тези карти мисля че няма връзка или нещо  сериозно между двамата, дори не са приятелски отношенията. Засега картите не показват нещо сериозно за се случи. Ти нещо се бориш и конкурираш в тези отношения, има и други хора.

# 363
  • Мнения: 59
 Zornitsa A , с удоволствие бих ти помогнала ,разбира се ! Въпросът е,че се притеснявам да не те подведа с тълкуването си.

Струва ми се,че не си избистрила възможностите си и си в блокаж от емоции.

Как да задам въпросите ? Явно имаш 2 варианта ...

1. Какви ще са последствията за  Зорница,ако прекрати комуникацията със С.?
 Паж пентакли / Страшният съд / 6 меча
Защо ми се струва,че има удоволствие от тази комуникация ?Смятам,че вече нямаш избор да отлагаш .Налага се да проявиш много воля и да промениш нещата. Събитията те контролират отвън. Ще те отведе към по -светъл период от живота,но ти някак нямаш достатъчно желание да го направиш . Обсебена си от проблема.

2. Какви ще са последствията за Зорница,ако продължи комуникацията със С.?

2 меча / Двойка пентакли / Асо мечове
Какво да кажа...Застой и примирение .Ще мине период на невротичност ,страх и много неприятни изживявания за теб ,като прекален товар и лутане го приемам . Асо мечове го виждам като ярост,ожесточеност и решителност да срежеш тези отношения .Асо мечове за мен лично не е силна карта Simple Smile


Не помня какви точно са били коментарите преди . Дано и други се включат !

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 15:21 от bian_9023

# 364
  • Мнения: 37
А .ник може ли и на мен да изтеглите карти на въпроси те ми,благодаря

# 365
  • Мнения: 59
bian
Скрит текст:
Имам нужда от мнението ви по следните карти .
Снощи имах много неприятна случка с близък човек,който от известно време ми е сърдит и се държи безобразно . Водеше съвсем целенасочено нещата към словесна престрелка и я получи .

Питах картите : Защо И. се държа така снощи? Не става дума за любовни отношения в никакъв случай.

4 меча / 6 меча ( допълнителна карта 7 пентакли ) / двойка пентакли

Много мечове,много нещо....Докато разбърквах тестето,изпадна 3 меча .

Явно съм разбила сърцето му .Оттеглил се е от отношенията ни и опитва да ги поведе в нова посока - към по -добро ? По допълнителната карта Седмица пентакли ми изглежда,че очаква някакъв добър резултат от държанието си - сее семената на победата си и очаква плодовете в по-късен етап.  Двойка пентакли ми изглежда като временно състояние на нещата ,сякаш има някакво колебание. Не мога да я определя.


Теглих си карта за деня - 5 меча .Явно още ми държи влага

Подготви се, тези отношения са към края си. Раздялата е неизбежна.





Мда.Тъпо . Става дума за баща ми . Намеси се грубо в личния ми живот и оттогава аз се оттеглих от отношенията ни. Без скандали . Просто спрях контактите ни . И смятам,че е за добро ,макар да се държи детински и да не желае да се осъзнае.  Не знам дали картите обаче не са проекция на моето емоционално състояние.По-скоро описват мен. Мога ли да помоля някой да изтегли карти ?
Имам дълбокото усещане,че ситуацията се случва за мое добро - това е въпросът ми .Какви ще сапоследствията за мен ?

# 366
  • Мнения: 14
Благодаря ти за бързия отговор "a.nik"! Не  подлагам на съмнение способността ти за боравене и разчитане на тези карти ......но искам да поясня че иде реч за отношенията между съпруга ми и любовницата му....,та за това наистина се надявам да е истина....

# 367
  • Мнения: X
Zornitsa A , с удоволствие бих ти помогнала ,разбира се ! Въпросът е,че се притеснявам да не те подведа с тълкуването си.

Струва ми се,че не си избистрила възможностите си и си в блокаж от емоции.

Как да задам въпросите ? Явно имаш 2 варианта ...

1. Какви ще са последствията за  Зорница,ако прекрати комуникацията със С.?
 Паж пентакли / Страшният съд / 6 меча
Защо ми се струва,че има удоволствие от тази комуникация ?Смятам,че вече нямаш избор да отлагаш .Налага се да проявиш много воля и да промениш нещата. Събитията те контролират отвън. Ще те отведе към по -светъл период от живота,но ти някак нямаш достатъчно желание да го направиш . Обсебена си от проблема.

2. Какви ще са последствията за Зорница,ако продължи комуникацията със С.?

2 меча / Двойка пентакли / Асо мечове
Какво да кажа...Застой и примирение .Ще мине период на невротичност ,страх и много неприятни изживявания за теб ,като прекален товар и лутане го приемам . Асо мечове го виждам като ярост,ожесточеност и решителност да срежеш тези отношения .Асо мечове за мен лично не е силна карта Simple Smile


Не помня какви точно са били коментарите преди . Дано и други се включат !

Благодаря ти! Избирам светлия път. Не знам как ще го направя, но ще го направя.
Знаеш ли, bian_9023, човек понякога се чувства комфортно в нещастието си, защото го е страх от неизвестното. Но аз не съм страхлив човек, затова избирам да се изкарам от зоната си на комфорт. Спирам.

# 368
  • Мнения: 4 743
Благодаря ти за бързия отговор "a.nik"! Не  подлагам на съмнение способността ти за боравене и разчитане на тези карти ......но искам да поясня че иде реч за отношенията между съпруга ми и любовницата му....,та за това наистина се надявам да е истина....

Не съм задала въпрос за други отношения зададох го за теб като питаща. Не мисля, че съм дала точен отговор в такъв случай.

# 369
  • Мнения: 59
Zornitsa A , с удоволствие бих ти помогнала ,разбира се ! Въпросът е,че се притеснявам да не те подведа с тълкуването си.

Струва ми се,че не си избистрила възможностите си и си в блокаж от емоции.

Как да задам въпросите ? Явно имаш 2 варианта ...

1. Какви ще са последствията за  Зорница,ако прекрати комуникацията със С.?
 Паж пентакли / Страшният съд / 6 меча
Защо ми се струва,че има удоволствие от тази комуникация ?Смятам,че вече нямаш избор да отлагаш .Налага се да проявиш много воля и да промениш нещата. Събитията те контролират отвън. Ще те отведе към по -светъл период от живота,но ти някак нямаш достатъчно желание да го направиш . Обсебена си от проблема.

2. Какви ще са последствията за Зорница,ако продължи комуникацията със С.?

2 меча / Двойка пентакли / Асо мечове
Какво да кажа...Застой и примирение .Ще мине период на невротичност ,страх и много неприятни изживявания за теб ,като прекален товар и лутане го приемам . Асо мечове го виждам като ярост,ожесточеност и решителност да срежеш тези отношения .Асо мечове за мен лично не е силна карта Simple Smile


Не помня какви точно са били коментарите преди . Дано и други се включат !

Благодаря ти! Избирам светлия път. Не знам как ще го направя, но ще го направя.
Знаеш ли, bian_9023, човек понякога се чувства комфортно в нещастието си, защото го е страх от неизвестното. Но аз не съм страхлив човек, затова избирам да се изкарам от зоната си на комфорт. Спирам.

Много добре знам Simple Smile  Моля ,не приемай с такава достоверност тълкуването ми ,предупредих,че не съм убедена в него Simple Smile

# 370
  • Мнения: 14
Благодаря ти за бързия отговор "a.nik"! Не  подлагам на съмнение способността ти за боравене и разчитане на тези карти ......но искам да поясня че иде реч за отношенията между съпруга ми и любовницата му....,та за това наистина се надявам да е истина....

Не съм задала въпрос за други отношения зададох го за теб като питаща. Не мисля, че съм дала точен отговор в такъв случай.

"може ли да го направиш пак...да изтеглиш карта за техните отношения .....дано задавам въпроса правилно.Само ми кажи по какъв начин да ги определиш ,да ги наречеш ли.....да ти напиша имена или инициалите им само?

# 371
  • Мнения: X
Zornitsa A , с удоволствие бих ти помогнала ,разбира се ! Въпросът е,че се притеснявам да не те подведа с тълкуването си.

Струва ми се,че не си избистрила възможностите си и си в блокаж от емоции.

Как да задам въпросите ? Явно имаш 2 варианта ...

1. Какви ще са последствията за  Зорница,ако прекрати комуникацията със С.?
 Паж пентакли / Страшният съд / 6 меча
Защо ми се струва,че има удоволствие от тази комуникация ?Смятам,че вече нямаш избор да отлагаш .Налага се да проявиш много воля и да промениш нещата. Събитията те контролират отвън. Ще те отведе към по -светъл период от живота,но ти някак нямаш достатъчно желание да го направиш . Обсебена си от проблема.

2. Какви ще са последствията за Зорница,ако продължи комуникацията със С.?

2 меча / Двойка пентакли / Асо мечове
Какво да кажа...Застой и примирение .Ще мине период на невротичност ,страх и много неприятни изживявания за теб ,като прекален товар и лутане го приемам . Асо мечове го виждам като ярост,ожесточеност и решителност да срежеш тези отношения .Асо мечове за мен лично не е силна карта Simple Smile


Не помня какви точно са били коментарите преди . Дано и други се включат !

Благодаря ти! Избирам светлия път. Не знам как ще го направя, но ще го направя.
Знаеш ли, bian_9023, човек понякога се чувства комфортно в нещастието си, защото го е страх от неизвестното. Но аз не съм страхлив човек, затова избирам да се изкарам от зоната си на комфорт. Спирам.

Много добре знам Simple Smile  Моля ,не приемай с такава достоверност тълкуването ми ,предупредих,че не съм убедена в него Simple Smile

bian_9023, аз колебания по отношение на тоя човек нямам. Исках да има тази история красив финал на взаимно уважение и на уважение към споделеното минало. Но за това се искат двама, съжалявам Simple Smile

# 372
  • Мнения: 7 700
Извинявам се, всяка седмица питам... ама, какво се случва с наш’та случка, какви са ни отношенията
Благодаря

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 22:06 от Herzen

# 373
  • Мнения: 2 113
Херцен, така като гледам да нямате разговор за раздяла? Но няма да е тежък, невъзможен разговор. Като да решиш изведнъж да сложиш край и двамата да сте съгласни, и всеки да поеме по пътя си. За да загърбите неясното и кофти положение между вас и оставайки с приятелско чувство към другия.

# 374
  • Мнения: 7 700
Уффф, все си го говорим и все не се случва
Абстиненция или навик?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт