И пак за изневярата...

  • 23 928
  • 862
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 17
Никак си.!!!!
Все едно е без желание.!!!!

# 601
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Не избързвай с изводите за изневяра.

# 602
  • Мнения: 17
Не се държа зле (не умишлено).!!!!

# 603
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Пренасищане един вид. Може би
вече си и банален, ако задоволяваш
всички нейни капризи. Затова и не влага
особено старание. Ако е с теб, поради
меркантилни подбуди е постигнала
целите си.

# 604
  • Мнения: 17
Станал съм дебел.!!!!
От тогава от, както се запознахме. (Парите никога не са били фактор (При тази жена).!!!!!!!!
Ако парите са били фактор нямаше да обсждваме тази тема сега.!!!!!!

# 605
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Ами отслабни. Ако я познаваш добре,
би трябвало да си наясно с причините.
Попитай я пряко. По тона и ще имаш вид
отговор.

# 606
  • Мнения: 17
Това питам.!!!
Колко от (Вас) жените да ви водили в едни от най-скъпите курорти.!!!!
Колко от Вас са им купували и подарява ли всичко, което искат.!!!!!!
Да аз ще отслабна.!!!!
Питай, кога една жена, която има всичко започва да изневерява и тн...

Последна редакция: чт, 15 авг 2019, 10:11 от Не се сърди, човече

# 607
  • Мнения: 6 884
Човек, ти до утре ще превъртиш темата, а тя дори е за друго.

# 608
  • Мнения: 2 988
MladenPMladenov, щом мисълта ти тече накъсано не е зле да знаеш, че можеш да си редактираш последния постинг и да допълваш всички продължения на мнението си там. Против правилата на форума е да правиш последователни постинги и вероятно ще има намеса от модератор.

# 609
  • Мнения: X
Е, колко да й е добре? Сама си каза, ако любовника я "поиска", тя е готова. Значи има чувства... А пък той просто си я ползва за удобен и лесен секс. За какво му е жена с товар на главата? Реално, положението й е по - скоро отчайващо :мъжа й не я обича, не я желае (което си е удар по самочувствието на една жена - коя жена е о. к. да не я харесват и желаят), любовника само я чука, и той не я ще в живота си.... Нещо не ми изглежда като поводи за хвалене.

# 610
  • Мнения: 17 407
За какво ли е готова? За сблъсък със семейството му, с разбирания, подобни на нечии тук - едва ли. Да ражда деца - също. Може да им се получи, може да не. Не зависи само нея, нито от това той да я поиска. Като я поиска, че голям келепир.
Аз имам приятелка, която крие отношения с по-млад. И двамата са свободни. Заради семействата, колегите, страхът, че ще я заклеймят като аморална. Даже от мен я е срам, а дори не съм я разкритикувала, да си носи сама отговорност, ама не ще. Човек,  страхлив и несигурен, все одобрение търси, както си говорим по други теми.

# 611
  • Мнения: 193
Е, колко да й е добре? Сама си каза, ако любовника я "поиска", тя е готова. Значи има чувства... А пък той просто си я ползва за удобен и лесен секс. За какво му е жена с товар на главата? Реално, положението й е по - скоро отчайващо :мъжа й не я обича, не я желае (което си е удар по самочувствието на една жена - коя жена е о. к. да не я харесват и желаят), любовника само я чука, и той не я ще в живота си.... Нещо не ми изглежда като поводи за хвалене.

Защо ти звучи толкова зле, да те ползва/ползваш някой само за секс. Много добра опция си е без излишни усложнения.

# 612
  • Мнения: 2 998
Това питам.!!!
Колко от (Вас) жените да ви водили в едни от най-скъпите курорти.!!!!
За Слънчака ли говорим?

# 613
  • Мнения: 17 407
Защото секс/емоция без нищо насреща(събиране под един покрив, оферта брак),  е общоприето за набутвация за жената и злоупотреба откъм мъжа. Не виждаш ли как са запънали изпълнените с лично щастие да го доказват на целия останал свят.

# 614
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Пич, нещо ме съмняваш. Мисля, че не си много добре със здравето психично.

Колко от (Вас) жените да ви водили в едни от най-скъпите курорти.!!!!
За Слънчака ли говорим?
hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт