Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 60
Artemis, надали е от изтърваването проблема. По-скоро при смяната на намотката и памука на си го направила както трябва. Възможните причини са: Неравномерно ти се нагрява намотката и имаш хот спот, натъпкала си повече памук или двата края са къси и не се опират до дъното на кладенчетата. Махни памука и виж без памук дали ти се нагрява равномерно намотката, след това си направи нов фитил и когато го вкараш в намотката той трябва да се движи с леко съпротивление, да не е супер хлабав и да не е супер плътен. И накрая двата края трябва да ги премериш на дълбочина да достигат до дъното на кладенчетата и когато ги вкарваш да го направиш внимателно без да ги тъпчеш много.
Много благодаря за напътствията ,ще се пробвам пак да направя намотката ,предпполагам че там нещо бъркам .С памука ,мисля че се справям .....досега не съм имала проблем.

# 61
  • София
Здравейте  Simple Smile
Някой има ли мнение за пушене на ел цигара по време на бременност? Или кое е по-малкото зло, ел цигара или обикновено цигара?

# 62
Винаги ЕЦ, но при бременност най-добре да не се пуши изобщо. Използвайте като начин и причина за отказване от цигарите. Ще сте благодарни на себе си после. Peace

# 63
  • Стара Загора
Подарявам два аромата на марката BigMouth, че много натрупах. Който иска да пише на лични

# 64
aspire zelos 50w 2.0 с nautilus 2s 2500mah kakvo mislite za tozi model?

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 14:51 от AnMary

# 65
Добре е.

# 66
  • Стара Загора
Подарявам два аромата на марката BigMouth, че много натрупах. Който иска да пише на лични
Подарени са вече.

# 67
Здравейте.Преди време пушех Ego Aio.Замених стандартните цигари с него.Да,обаче заминах в Испания,с Aio -то стана гаф и отново започнах с тютюнопушенето.Вчера реших да си взема нова електроника.Е,не намерих Ego и си взех Vaporesso.
Давам линк,ако може някакво мнение.Благодаря 😊
https://www.vapvip.com/tienda/es/kits/1705-veco-solo-1500mah-vap … it-vaporesso.html

# 68
Този изпарител на мен ми прилича на инхалатор. Не знам дали такъв търсиш. С Айо май се изпарява както се пушат цигари.

# 69
Всъщност в интерес на истината разликата е че с aio-то пушех 18 мг. а сега на vaporesso-то, понеже ми беше останала течност,18 ка ми е тежко...

# 70
Ами щом си го взела и ти харесва, ползвай си го.  Peace
Силата на течността зависи от изпарителя, да. Аз не съм ползвала нито един от двата спометани модела и не мога да ги сравня.

Общи условия

Активация на акаунт