Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 10

  • 41 950
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Някъде там
  • Мнения: 4 872
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍
Lakme collage,не е от най трайните .
Трайна ,но в натурални цветове.Трайни за мен са премесе и джънгъл .

# 631
  • Мнения: 2 606
За мен трайна излезе Мажирел. Иска ми се да пробвам и Матрикс, има добри отзиви за трайността. Но доста от цветовете са изчерпани по сайтовете.

# 632
  • Мнения: 3 298
Матрикс не са особено покривни. Бели коси не винаги покриват. Чесънът е най-доброто против косопад. Чувала съм случаи, че лекува дори кръгова плешивост. Препоръчвала съм го при много трагичен косопад и винаги е давал резултат. Но като се намокри косата мирише на чесън.

# 633
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 798
От Колаж боята не съм доволна относно покритието на бели коси. Имам под 25 процента бяла коса. Първия път сложих 1/3 основен цвят и белите коси лъснаха след две седмици. Втория път сложих 1/2 основен и същата работа. Ползвах 6,0 и 6.17

# 634
  • Мнения: 11 028
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍

Любимата ми боя, но за мен не е много трайна.
Мисля, че беше коментирано, че на Велла са добре откъм трайност за побелели коси.

# 635
  • София
  • Мнения: 2 937
Аз към Пермесе съм се насочила всъщност. Ще я поръчам другата седмица. Мисля за 6.1 да видим какво ще излезе.


С чесън не бих си намазала косата. Като знам колко трудно се отмива аромата му от ръцете ми примерно, представям си косата....

# 636
  • Мнения: 1 893
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍

Любимата ми боя, но за мен не е много трайна.
Мисля, че беше коментирано, че на Велла са добре откъм трайност за побелели коси.
Wella Koleston е единствената боя за мен, която покрива на 100% побелялата ми коса. Боядисвам се с 3/00 или 4/00.

# 637
  • Мнения: 1 130
Когато пада толкова много коса, че чак се плашиш, пробваш всичко. И да, съгласна съм, че мирише, но след като си измие косата, майка на другия ден или на по-следващия ден се боядисва/ходи на фризьор - както дойде. Ама използва амонячна боя и острият мирис се убива значително. 2-3 пъти се е правила от юни насам и ми каза, че даже нова коса й излиза. Беше се стреснала много преди. След толкова пари, където пръснахме за шампоани от аптеки и от сайтове против косопад, да се окаже, че един прост чесън ще свърши работа... Grinning

# 638
  • Някъде там
  • Мнения: 4 872
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍

Любимата ми боя, но за мен не е много трайна.
Мисля, че беше коментирано, че на Велла са добре откъм трайност за побелели коси.
Wella Koleston е единствената боя за мен, която покрива на 100% побелялата ми коса. Боядисвам се с 3/00 или 4/00.
покрива ,но не е трайна Simple SmileПоне при мен,новата на Вела не съм пробвала обаче .

# 639
  • Мнения: 72
Wella Koleston е една от най трайните и покривни бои, ползвала съм я без прекъсване в продължение на години.
Сега съм с inoа, която отстъпва на Wella Koleston

# 640
  • Мнения: 11 028
Сега разглеждам палитрата на Wella Koleston и се чудя дали с 5/07 ще постигна хубав цвят, без червени оттенъци, какъвто ми се получава с 5.17 на Лакме Колаж.
Отдавна искам да пробвам друга марка, но всеки път залагам на сигурното.

# 641
  • Мнения: 126
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍
Lakme collage,не е от най трайните .
Трайна ,но в натурални цветове.Трайни за мен са премесе и джънгъл .
От доста време се боядисвам с чиста 5-тица и имам бели косми. Смея да твърдя горното, за моята коса, за мене "трайна" е да изкара 5 седмици. На шестата отново нанасям в корена, заради показалата се нова коса. По дължината на три месеца веднъж за освежаване на цвета. Това е моето определение за "трайна".

# 642
  • Някъде там
  • Мнения: 4 872
Коя боя препоръчвахте при много бели коси? Трайна?
Лакме Collage 👍
Lakme collage,не е от най трайните .
Трайна ,но в натурални цветове.Трайни за мен са премесе и джънгъл .
От доста време се боядисвам с чиста 5-тица и имам бели косми. Смея да твърдя горното, за моята коса, за мене "трайна" е да изкара 5 седмици. На шестата отново нанасям в корена, заради показалата се нова коса. По дължината на три месеца веднъж за освежаване на цвета. Това е моето определение за "трайна".
И аз съм ги чела тези хвалби във форума.На третата седмица ми падна в корените и се лъснаха белите коси.
Преди 4-5 години се боядисах с нея.Тогава четох коментари в темата за професионалните продукти,че и при други не е трайна.
Цвета ми беше 5 ца .
За мен е трайна ако поне три седмици максимум четири  се задържи в корена и бавно изсветлява .
След неуспешния си опит с Вела и първото си разочарование несъм повтаряла.
Сега съм склонна да пробвам отново ,но обновената формула не и старата Вела .
Скоро обаче не ми предстои боядисване .
Може би ноември ,декември .
Сега се боядисах с лакме ,имах една останала боя в шкафа .Беше 5.17(преди съм си я поръчвала и съм я забравила)  и не съм очарована от резултата ,косата ми стана буквално черна,нямам спомен преди да ми е правила така тъмна косата  .

# 643
  • Мнения: 3 298
Аз съм доволна от Гарниер. Имам наситеност и блясък с нея. Освен това е лесна за самобоядисване. Три години се мажех с петицата и имах най-хубавият шоколадов цвят.

# 644
  • Мнения: 18 035
Аз съм доволна от Гарниер. Имам наситеност и блясък с нея. Освен това е лесна за самобоядисване. Три години се мажех с петицата и имах най-хубавият шоколадов цвят.
Коя точно?

Общи условия

Активация на акаунт