ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 7

  • 22 344
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 290
Здравейте и в новата тема момичета Simple Smile Понеже видях, че съм забравила да кажа запишете ме в списъка с термин 12.10. Hug

# 46
  • Мнения: 315
Аз скоро не съм ходила на кино, но защото вече не ми е удобно да седя в киното, иначе до преди 2 месеца редовно ходихме.
И аз като съм права постоянно чувствам, че ми се пишка, ужасно просто. А вечер ставам на всеки час, като зомбирана съм вече.
Vasenceto аз за сега също съм се спряла на тази кошарка + скрина, но изчакам да разгледам и по магазините какво има. Ти от къде я купи?

# 47
  • Мнения: 139
Аз бях преди няколко дни, не съм имала проблем, явно на бебка и хареса филма, както и на мен. Единствено стола почна да  ми става  неудобен след първият час и само се чудех къде и как да си сложа краката😀😀😀 бях се и събула, носех си и жилетка ако много почне да рита/шава да завия корема,но не се наложи😀😀 а и другото - беше ми много топло, задушно, уж имаха вентилация, но добре, че си нося ветрило навсякъде вече 😀😀

 
Здравейте и от мен!
Вие ходите ли на кино откакто сте в по напреднала бременост, аз бях един път преди около месец, но бебчо не се спря, много буйнстваше. А сега синът ми иска да отидем на “Цар Лъв”(то и аз искам) и се чудя, да не тормозя бебока с шума, да отидем ли, или не?

# 48
  • Белгия
  • Мнения: 511
Моля и мен да ме впишете - момченце с термин 23.10.
На последната визита казаха, че е малко по-едричък (25 + 5 и тежеше 1030гр), сега се панирам, че и по-рано може да реши да дойде.. Но пък и аз бях 4 кила бебе. Другата седмица пак съм на преглед, ще видим как е.

Оставете креслата в киното, аз където и да се заседя за по-дълго време и започва да ме наболява, я кръст, я краката, я таза.

Иначе и аз имам една такава тежест, особено когато ходя до тоалетна, имам чувството, че бебо ще падне от само себе си. Малко е странно.

# 49
  • Мнения: 3 953
Да факт е с видим бременен корем съм но никакъв толеранс,дори и в автобуса не ми правят място,но и аз не го изживявам много,по скоро ме дразни това че имам да ходя на хиляда места и да попълвам хиляда документа,и в момента заради грешна информация съм объркала един документ и два дни вече не мога да намеря кой да ми го оправи...

# 50
  • Мнения: 469
Аз не мога да седя седнала дълго. Заболява ме всичко, най-вече "опашката". Мъжа ми се оплаква, че никъде не ходим, за никъде не съм била...ма то си е така,ако излезем и се заседя, после е голямо мрънкане, че ме боли...много ми е кофти.

# 51
  • Мнения: 3 953
Моят никъде не му се ходи,такова къщно гърне е,дай му телевизор,компютър и Интернет и не го търси...и аз не мога много да се заседявам,имам някакво притискане между корема и гърдите и като се заседя и ми е некомфортно,и на гости не мога да отида заради това..

# 52
  • Мнения: 783
И аз усещам такъв натиск. Особено като се размърдат по-долу и веднага ми се допишква. А като съм на тоалетната чиния имам чувството,че ще изпадат. 😂
Прави ми впечатление,че само жени ми отстъпват място като сме в клиниката - мъжете изобщо не стават,а възрастните хора си ме предреждат най-демонстративно на опашки(след като добре са ме огледали и са забелязали,че съм бременна). Много грозна работа...

Последна редакция: пт, 09 авг 2019, 14:26 от Fireee

# 53
  • Белгия
  • Мнения: 511
Да факт е с видим бременен корем съм но никакъв толеранс,дори и в автобуса не ми правят място,но и аз не го изживявам много,по скоро ме дразни това че имам да ходя на хиляда места и да попълвам хиляда документа,и в момента заради грешна информация съм объркала един документ и два дни вече не мога да намеря кой да ми го оправи...

Толеранса при мен си е силно относителен.. Оня ден идваше електротехник у нас да прекарва едни кабели и ми казва, че някои кабели трябвало да се вградят в стената зад фотьойла, аз го захванах от едната страна, като си мислех, че той ще помогне да го преместя, ама не! Аз трябваше да му направя забележка, какво е това отношение..  Оставих го сам да мести фотьойла, и накрая даже не го бутна на мястото му!

Иначе градски транспорт не ползвам, навсякъде съм с колелото.
По опашки като чакам, никой не се прережда ама и не отстъпват място. В супермаркета само няколко пъти ми дадоха да мина по-напред и това е.

# 54
  • Мнения: 728
Аз скоро не съм ходила на кино, но защото вече не ми е удобно да седя в киното, иначе до преди 2 месеца редовно ходихме.
И аз като съм права постоянно чувствам, че ми се пишка, ужасно просто. А вечер ставам на всеки час, като зомбирана съм вече.
Vasenceto аз за сега също съм се спряла на тази кошарка + скрина, но изчакам да разгледам и по магазините какво има. Ти от къде я купи?

Поръчах я от MyBaby.bg и се надявам да е това,което е на снимката. Увериха ме в което,но все пак докато не я видя.... За скринчето нямам толкова място и ще търся нещо по-малко.Дано открия.

На кино ходихме миналата седмица да гледаме Бързи и яростни.Нямах проблем освен,че стола ми стана неудобен и се въртях като пумпал.Бебко е свикнал с шума,батко и татко не могат да слушат тихо музика.
 Колкото до братовчедката-да,тя си е мрънкаща и недоволна по принцип,но всичко си има граници.Да е жива и здрава.Аз повече няма да отстъпвам!Който иска да се сърди,който иска да не се.Някой хора нямат угодия цял живот,но не смятам да се занимавам и съобразявам повече с тях.

# 55
  • Мнения: 309
Аз нещо което съм чувала, е че ако бремеността е лека и без много симптоми, без повръщания или непоносимо гадене значи се очаква бебето да е момче. People Baby
При мен си беше точно така - много леки симптоми и много бързо отминаха и очакваме малко юначе.
Ще е интересно и вие да споделите, да видим до колко е вярно! Grinning

При мен беше така, нямах никакви симптоми или проблеми, но се оказа девойка Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 521
Firee голям ли ти е корема?

# 57
  • Мнения: 3 929
Аз също мога да опровергая суеверието. До момента имам лека бременност, без никакви неразположения и очакваме момиченце. Киселини също нямам - ще видим с коса ли ще се роди. Също така не са ми излизали пъпки, за което ме бяха наплашили в началото.

# 58
  • not found
  • Мнения: 581
Аз не се оплаквам за толеранса , дори в заведенията като ме видят с корема не ми сервират нещо, ако не е хубаво Blush даже гадно ми стана , беше един десерт , собственика дойде и се извини, но каза , че десерта не е за мен Hug С градски транспорт не се возя , не мога да кажа там как е , но по магазините и навсякъде където съм , ако хората пред мен не са с малки дечица са доста любезни . Но както казах аз много пръхтя , ох- кам и се клатя като вървя хахах може да им става неудобно Joy Единствените , които са като изтървани са чужденците ... Оф голяма напаст , никаква култура , децата им бягат и се удрят в хората ... Днес исках с баткото да се разходим в мола да разгледаме за бебешонко дрешки е няма такива хора , като изтървани са Joy
На кино не ходя , аз в нас не мога място да си намеря остава на кино да ходя . Водя баткото на тренировки по футбол , но и там зор виждам , за 1 час 13 пъти се намествам и все ми е неудобно, но няма кой друг .

# 59
  • Мнения: 783
Amerikkas,не е голям,но се забелязва - а в двата случая,в които ме предредиха възрастни хора със сигурност го видяха,тъй като зяпаха в него безочливо.😂 Мъжете са като гърмяни патки също.

Общи условия

Активация на акаунт