🐱‍👤 Маскираният певец 🐱‍👤

  • 29 470
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Доста грозновати костюми Rolling Eyes

# 76
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не е българска измислица. Един поглед в изданията на другите държави и става ясно.





# 77
  • Мнения: 1 295
Кофти, че е в събота, струва ми се гледаемостта по това време ще е слаба.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 08:22 от AglayaDreams

# 78
  • Мнения: 11 548
Аз пък се радвам, че е в събота. Нямам търпение вече.

# 79
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нашите участници ще са 16, не 12.

Водещите



https://www.facebook.com/magi.halvadjian.7/videos/10157762743837859/

# 80
  • София
  • Мнения: 15 470
Ще го погледна, но преди съсипаха "Виждам гласът  ти", та не очаквам много и от сегашното.Корейските ги обожавам,но нашите развалят всичко.

# 81
  • Мнения: 36
Има американска версия на шоуто. По-добре е тя да се гледа.

# 82
  • Мнения: 11 548
Ами аз изгледах всичко от американското издание и вече съм в очакване на нашето. Започнах да гледам и немския формат, но тъй като не разбирам езика, а и техните звезди са ми непознати не ми беше толкова интересно и не догледах всичко.

# 83
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има американска версия на шоуто. По-добре е тя да се гледа.




"Маскираният певец" /The Masked Singer/ е американско музикално риалити шоу, продуцирано от телевизия FOX. Излъчването на първия сезон започва на 2 януари 2019 г. Поредицата е базирана на южнокорейския формат King of Mask Singer, съществуващ от 18 февруари 2015 година.



Никой не казва, че форматът е български. По лиценз е.

Всеки преценява какво да гледа.

# 84
  • София
  • Мнения: 15 470
Интересно какви 12 или 16 певци и определен брой серии,като в Корея всяка седмица са почти по толкова, а сериите вече са над 300.Или ще е някакъв съкратен и променен вариант, заради липсата на толкова певци у нас.Само един си е същия - избрания за крал, докато не изберат нов.И той се състезава всяка серия със стигналия до финала.Един любим певец отпадна, защото се мъчеше да промени специфичния си глас и не можа да пее по друг начин.Интересно ми е и как ще се гласува?Там се гласува безплатно, а за любимец на зрителите в интернет.

# 85
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Интересно какви 12 или 16 певци и определен брой серии,като в Корея всяка седмица са почти по толкова, а сериите вече са над 300.Или ще е някакъв съкратен и променен вариант, заради липсата на толкова певци у нас.

Участниците са известни личности, а не известни певци. Е, сигурно сред тях ще има и професионални певци.

# 86
  • София
  • Мнения: 15 470
Интересно какви 12 или 16 певци и определен брой серии,като в Корея всяка седмица са почти по толкова, а сериите вече са над 300.Или ще е някакъв съкратен и променен вариант, заради липсата на толкова певци у нас.

Участниците са известни личности, а не известни певци. Е, сигурно сред тях ще има и професионални певци.
При толкова изгледани серии, мислите ли,че не знам?Ама шоуто е за пеене и поне половината са певци, затова написах певци.Куп актьори, спортисти, телевизионни водещи и други известни личности, се оказа,че могат да пеят,и то да пеят много добре и те бяха изненадата за всички.

# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 15 470
Нали уж никой нямаше да знае? Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 11 548
Възможно е жълтурите да гадаят и да си съчиняват. Ако пък се окаже истина и Ганка действително се е похвалила на родата, заслужава да я скъсат от неустойки.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 16:06 от precious*

Общи условия

Активация на акаунт