НОЕМВРИйки 2019 - тема 6

  • 27 952
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 104
20 кг при бременност не са равни на 20 кг мазнини. Близо 10 си заминават още при раждането. После продължават да се губят задържани течности.
Ооо Чул те Господ 😂

# 631
  • Мнения: 684
Аз пък да ви кажа сутиен още не съм купувала. Карам си със старите... Не че не са ми пораснали гърдите, но явно е малко, щом нямам нужда от други. Иначе коластра имам капчици от 7 месец. Може би сега накрая ще растат, не знам 😁

# 632
  • Мнения: 4 572
Аз си карам почти без сутиен. Просто не мога да намеря удобен, само един ми е горе-долу комфортен да си го слагам за излизане.

# 633
  • Мнения: 958
Ах че се надявам наистина както казва Анастасия 10 да се свалят от раз 😁 за сега съм 13+ ! Чудя се за сутиени какъв размер да купя за кърмене ...

# 634
  • Мнения: 1 037
Ах че се надявам наистина както казва Анастасия 10 да се свалят от раз 😁 за сега съм 13+ ! Чудя се за сутиени какъв размер да купя за кърмене ...
Изчакай още малко, може да ти се промени номера на гърдите. Аз мисля да взимам чак като ми кажат, че скоро ще раждам.

# 635
  • Мнения: 656
Аз сега нося сутиени без банели, подплънки и тем подобни, от h&m и са супер удобни и не спарват.

# 636
  • Мнения: 123
Аз сутиен никакъв не мога да нося, заради това което ме боли под гърдите ужасно много и съм само с най-обикновени бюстиета Sad Иначе съм точно 30г.с и съм +11 кг., но нали всички казват, че накрая се качва най-много и започвам да се плаша от предстоящите седмици, но каквото такова, важното е бебко да е добре..

# 637
  • Мнения: 2 224
Лина, аз не съм убедена че се качва най-много накрая. Предишните два пъти качих най-много през втори триместър. Последния месец вече можех да ям съвсем малки количества храна. Тогава пък бебето качва най-много тегло, но това не значи че майката пълнее. Относно свалянето след това, наистина много жени казват, че с излизането от боницата са 10 кг по-леки. Аз първият път свалих малко - само 6, но и бебка беше по-дребна понеже се роди в началото на девети месец. Вторият път се прибрах от болницата с 8 кг по-лека, а през следващите две седмици свалих още четири без абсолютно никакви ограничения. Явно са били задържани течности.

# 638
  • Мнения: 61
Токова е индивидуално качването и свалянето.... Защо му обръщате внимание само да се депресират по-едрите? Ако не сте развили диабет, не сте затлъстели и лекар не ви вземе под внимание значи виспко е наред. Да не говорим, че не е въпроса само в качване и сваляне, а и до кожа. Предпочитам да запазя излишни кг и да съм стегната отколкото да сваля бързо и много, а резултата да е набръчкан и отпуснат корем. Просто на всеки различно се случва.

# 639
  • Мнения: 26
Момичета някоя от вас беше си поръчала количка на сайбекс директно от чужбина. Може ли да сподели кой е точно сайта и как става доставката.Четох че така излиза по евтино, харесах една обачее ми идва доста солено 1.110 лева 😔

# 640
  • Мнения: 2 099
Момичета някоя от вас беше си поръчала количка на сайбекс директно от чужбина. Може ли да сподели кой е точно сайта и как става доставката.Четох че така излиза по евтино, харесах една обачее ми идва доста солено 1.110 лева 😔

Ако си от гр. Варна, магазин Рая Тойс са вносител на Сайбекс и имат 10%отстъпка заради това. Ние си взехме Сайбекс балиос С, от 1108 лева, на 1000 лв. От там взехме и универсални дъждобран и комарник. Чанта ще си взема отделно, и всичко ми идва точно колкото е отстъпката Simple Smile

# 641
  • Мнения: 639
Лично мое мнение е , че толкова пари за количка не трябва да бъдат давани,погрешно карат хората да мислят , че това е вещ,която се ползва много дълго и има смисъл от нея,аз след две деца ви казвам,че и с двамата ползвах количките им докато навършиха около 11 мес.,приучих ги да ходят по много и да не ги мързи,но и те са си палави и жилави,проходиха от рано,може би затова. Simple Smile
 Сега няма да купуваме нова , тъй като за малкия ми син купихме преди 1 год. И 6 мес. И е като нова още. Simple Smile

# 642
  • Мнения: 3 324
Аз я използвах около 1г и 9 месеца, но накрая ходех с нея само за кухнята му на обяд, защото все ми се струваше далече. Иначе откакто стана на 1г и 2-3 м. и проходи стабилно си обикаляхме пеша из квартала. И в един момент осъзнах, че напразно вадя количка на обяд при положение, че иначе вървим повече отколкото е разстоянието до детската кухня. Но той си вървеше доста и никога не се е запъвал, че се е уморил и иска да го нося. Ако се умори спирахме почиваме и пак тръгваме.

# 643
  • Мнения: 4 859
Количка с Ивайла използвах 6 месеца само.А с такова желание и дълго време я избирах и проучвах...Сега ще вземем евтина,ако беб му харесва,по-нататък по-скъпа лятна.Искам да използвам раница/слинг по принцип,но не зависи само от мен Laughing

В чужбина съм останала с впечатлението,че доста по-дълго използват количка,отколкото в Бг.Мои познати,които живеят в Канада,Германия например,си возят 4 годишните дечица,и като се прибират тука на околните им е странно.

Незнам колко съм свалила в родилното.Веднага след раждането,на магарето още корема ми се залепи за гърба,но няколко часа по-късно се поду.Глезените ми също отекоха,на изписването и лицето ми беше подуто Confounded Определено мога да кажа,че небременна задържах повече вода.Може би и заради хапчетата за спиране на кърма.

Куки ,то ако става въпрос,лекарите повече депресират бременните с това постоянно теглене и ограничаване по колко да се качва на месец.На мен са ми правили забележка,че съм много кг в плюс за малко време с щерката като бях.Ама си продължих да папам,докато не ме налегна зверски рефлукса де.Моя колежка пък броеше калории,да не и се кара доктора,а нямаше здравословни проблеми Confused

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 14:20 от lady_gothic

# 644
  • Мнения: 639
Количка с Ивайла използвах 6 месеца само.А с такова желание и дълго време я избирах и проучвах...Сега ще вземем евтина,ако беб му харесва,по-нататък по-скъпа лятна.Искам да използвам раница/слинг по принцип,но не зависи само от мен Laughing

В чужбина съм останала с впечатлението,че доста по-дълго използват количка,отколкото в Бг.Мои познати,които живеят в Канада,Германия например,си возят 4 годишните дечица,и като се прибират тука на околните им е странно.
Така са си ги научили,аз пък имам една приятелка която все така с превозно средство да е детето,ту с колело,ту с тротинетка , сега е 6 годишен моя тича , а нейния го гони с тротинетката,защото го мързи да ходи и тича.Еее това не е правилно според мен. Трябва да се приучат да са издръжливи децата и да ходят самички,че колкото повече растат , толкова по-зле става положението.

Общи условия

Активация на акаунт