Идеалният климат у дома със Samsung Wind-Free™

  • 30 729
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 650
Освен да е икономичен , всяка зима се сблъскваме с проблема на замръзналото външно тяло. Сега сме и с малко дете и е доста неприятно да довключваш друг отоплителен уред, докато климатикът се размрази.

# 76
  • Мнения: 2 966
Да е икономичен, тих, лесен за почистване. Интересни са допълнителните функции, които са нови и практични.

# 77
  • Мнения: 1 013
Ще изкажа разочарованието си от сегашния ни климатик - когато го настроя на определени градуси,  той не може да ги достигне -съответно става по-студено и започва едно безкрайно включване и изключване. Искам новия ми климатик да може да прави желаната от мен температура,  да има функция вентилатор и овлажнител , да е икономичен и тих.

# 78
  • Мнения: 416
Тих и икономичен.

# 79
  • Мнения: 1 204
На първо място- да работи и в най-големите студове!
Да е икономичен, лесен за обслужване.

# 80
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
1. Разхода на енергия
2. Да топли при ниски температури
3. Безшумен

# 81
  • Мнения: 6 051
Най-важните неща в един климатик са: да е безшумен, да е икономичен и да има дълга гаранция. А може би и да е подов, защото се убедих лично че подовите климатици затоплят по-добре.

# 82
  • Мнения: 612
1) да е тих, както външното така и вътрешното тяло
2) струята вятър да може да се променя при желание, максимално нагоре
3) висок клас, ниска консумация на ел енергия

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да е икономичен, тих, да работи идеално и при ниски температури, да се почиства лесно, да има дълга гаранция.

# 84
  • Мнения: 471
Задължително трябва да е икономичен, да е ефективен и по възможност безшумен:)

# 85
  • Мнения: 1 406
За мен важното е да е икономичен, тих и лесен за почистване.

# 86
  • Мнения: 2 688
Преди две години сложихме климатици в новото жилище, в което се нанесохме и беше ужасно студено. За това най-важното на пръв поглед беше да е икономичен! Също така държахме на утвърдена марка и добри параметри отговарящи на характерите на стаите. Гаранцията също е важен фактор, въпреки, че до момента не се е налагало да опираме до нея.
Като допълнителна екстра (въпреки, че в нашия случай не беше включена), е възможността за профилактика. Може би като плюс бих сложила и безплатния монтаж.

# 87
  • Мнения: 29 802
Да е икономичен,  безшумен,  бързо да достига желаната температура.

# 88
  • Мнения: 379
При избор на климатик се интересуваме от:
 - нисък разход на енергия
- лесно почисване
 - да е възможно най-тих

# 89
  • Мнения: 574
Безшумен и икономичен.

Общи условия

Активация на акаунт