Идеалният климат у дома със Samsung Wind-Free™

  • 30 759
  • 1 058
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 224
Да е икономичен,  лесен за поддържане, безшумен и добро съотношение цена/качество.

# 91
  • Мнения: 4 607
Винаги съм си мислела за климатик в летните жеги, но винаги съм се спирала точно заради схващанията и пр. екстри, с които можеш да се сдобиеш от него. Тази нова технология определено ме заинтригува. Това, което за мен е важно при избора на климатик е:

1) Да не се настива от него; Grin
2) Да е икономичен;
3) Да се почиства и поддържа лесно;
4) Да е тих.

# 92
  • Мнения: 289
Нисък разход и ефективност

# 93
  • Мнения: 6 417
Да е безшумен най-вече и икономичен.  Лятото ги включвам за кратко, защото лесно се простудяваме дори и при не много ниски градуси. За първи път разбирам за тези нови технологии Simple Smile

# 94
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Имам няколко изисквания ( чисто женски) и няколко други ( повлияни от ММ) да бъде тих и красив на дизайн уреда - изчистен и елегантен и съответно икономичен и ефективен.

# 95
  • Мнения: 1 725
Зимата отоплявяме жилището с климатици. Тъй като живеем в студена част на БГ, държа да издържа на много ниски температури. През лятото на есен явно, но там всеки посредствен климатик охлажда добре.

# 96
  • Мнения: 1 191
Да е инверторен, икономичен и ефективен.Да работи добре и при много студено време.

# 97
  • Мнения: 862
Да е тих, да се почиства лесно и да има нисък разход на енергия.

# 98
  • Мнения: 806
За мен важното е да е икономичен, да се почиства лесно. Да достига бързо желаната температура и да я поддържа, ако пък е и безшумен още по-добре.

# 99
  • Велико Търново
  • Мнения: 282
Да е икономичен и тих. И да е красив. И да се почиства лесно Simple Smile

# 100
  • София
  • Мнения: 6 201
Да е икономичен, тих, с лесно обслужване. По възможност на добра цена и с дълъг гаранционен срок.

# 101
  • Мнения: 4 693
За мен е важно да бъде съобразен с големината на помещението, което ще обслужва, да бъде безшумен, да има функция комфорт и гаранционна поддръжка и сервиз.

# 102
  • София
  • Мнения: 13 277
За мен най-важно е да е тих. Сегашният ни климатик беше с всички екстри, които се предлагаха по време на покупката и все още съм много доволна от него, макар и да е вече на възраст, но е много шумен и това ме подлудява. Също така е важно да е икономичен, да се почиства лесно и да не замръзва през зимата.

Впечатлена съм от интересните нови технологии, които предлага Самсунг.

# 103
  • Мнения: 6 878
Нисък разход на енергия, тих, лесен за поддръжка, добър външен вид, съотношение цена-качество, с включен монтаж.

# 104
  • Мнения: 1 352
Да е висок енергиен клас, безшумен, ефективен на топло и студено.

Общи условия

Активация на акаунт