"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 205
  • 772
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 29
Здравейте момичета при мен проблема еследния... със приятеля ми втори песец правим опити за бебенце... и нещо ми е объркано значи ходя на гинеколог почти всяка седмица и на последната консултация каза че подозира бременност еми да ама.. тестовете друго покзват... принципно съм с редовен цикъл и последния ми беше на 18-сти август а сега все още няма никой едва вчера имах бледо розово петно на тоалетната хартия и си казах хайде дойде ми ама пак няма никой ... днес пробвах пак с тест но си е категоричен ОТРИЦАТЕЛЕН .... възможно ли е да съм бременна?


пс: само да добавя попринцип наблюдавам болки долу ниско в дъргите и корема това до сега не ми се е случвало особено с гърдите Sad

# 466
  • Мнения: 333
Здравейте момичета при мен проблема еследния... със приятеля ми втори песец правим опити за бебенце... и нещо ми е объркано значи ходя на гинеколог почти всяка седмица и на последната консултация каза че подозира бременност еми да ама.. тестовете друго покзват... принципно съм с редовен цикъл и последния ми беше на 18-сти август а сега все още няма никой едва вчера имах бледо розово петно на тоалетната хартия и си казах хайде дойде ми ама пак няма никой ... днес пробвах пак с тест но си е категоричен ОТРИЦАТЕЛЕН .... възможно ли е да съм бременна?


пс: само да добавя попринцип наблюдавам болки долу ниско в дъргите и корема това до сега не ми се е случвало особено с гърдите Sad
Според мен първо смени лекаря, с каквато и техника да те гледа, няма как толкова рано да види бременност.
И второ, след като теста при закъснение е отрицателен значи няма бременност.
Симптомите се появяват по-късно, а при някои жени дори напълно липсват.
При някои жени се наблюдава промяна на МЦ при започване на опити за забременяване.
Желая ти късмет и съвсем скоро да видиш 2 чертички.

# 467
  • Мнения: 29
мерси Wink пожелавам го на всеки

# 468
  • Мнения: 5 468
Прави ли тестовете за бременност? Защо точно за овулация си пробвала?
Правих един отрицателен и един съвсем с бледа втора черта

Прочетох, че с тях по-рано може да се засече..

Нещо ти е грешна информацията. Тест за овулация може да засече бременност, но, разбира се, по-късно отколкото тест за бременност. Причината е, че хормонът на бременността (ЧХГ) има сходна структура с ЛФ и когато ЧХГ се понатрупа малко, може и тестовете за О да станат положителни. Ако помислиш малко, ако тестовете за О можеха да отчетат бременност преди тестовете за Б, защо изобщо ще се продават тестове за Б. Grinning

Иначе, щом имаш втора бледа черта, значи си бременна. Втората черта значи положителен тест.

# 469
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
мерси Wink пожелавам го на всеки
А дали имаш снимка на този категорично отрицателен тест ?

# 470
  • Мнения: 137
Здравейте мамита , бременна съм в края на 8ма седмица и имам подут и корав корем от няколко дни , както и много трудно ходя на тоалетна ...прочетах и разбрах , че подуването на корема било нормално в ранните месеци , но аз исках да си питам вас.Имал ли е някой този проблем?Благодаря много!

# 471
  • Мнения: 605
Здравейте мамита , бременна съм в края на 8ма седмица и имам подут и корав корем от няколко дни , както и много трудно ходя на тоалетна ...прочетах и разбрах , че подуването на корема било нормално в ранните месеци , но аз исках да си питам вас.Имал ли е някой този проблем?Благодаря много!

Аз също имах проблем с ходенето до тоалетна в ранните седмици,както май и почти всички момичета имат.Знам,че е нормално,от хормоните е.

# 472
  • Мнения: 137
Здравейте мамита , бременна съм в края на 8ма седмица и имам подут и корав корем от няколко дни , както и много трудно ходя на тоалетна ...прочетах и разбрах , че подуването на корема било нормално в ранните месеци , но аз исках да си питам вас.Имал ли е някой този проблем?Благодаря много!

Аз също имах проблем с ходенето до тоалетна в ранните седмици,както май и почти всички момичета имат.Знам,че е нормално,от хормоните е.

Разбирам , но мен малко ме притеснява подутия и корав корем , но най-вероятно всичко е свързано

# 473
  • Мнения: 1 293
Нормално да ти е подут. Яж сливи, грозде... Разхлабващи храни.

# 474
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте мамита , бременна съм в края на 8ма седмица и имам подут и корав корем от няколко дни , както и много трудно ходя на тоалетна ...прочетах и разбрах , че подуването на корема било нормално в ранните месеци , но аз исках да си питам вас.Имал ли е някой този проблем?Благодаря много!

Аз също имах проблем с ходенето до тоалетна в ранните седмици,както май и почти всички момичета имат.Знам,че е нормално,от хормоните е.

Разбирам , но мен малко ме притеснява подутия и корав корем , но най-вероятно всичко е свързано
Не трябва да се оставяш да не ходиш до тоалетна. Взимай мерки.

# 475
  • Мнения: 29
мерси Wink пожелавам го на всеки
А дали имаш снимка на този категорично отрицателен тест ?
имам няколко снимки на всички отрицателни теста

# 476
  • Мнения: 3
добър вечер на всички !
Искам да попитам бремена ли сам¿
миналия месец ми доиде на 24 до30 ов беше 9 до15 трябва да ми идва сега на27•
но винаги една  седмица преди да ми идва ПМС-то имах такива сиптоми(болка в корема в краста пъпки чишкането ме пари и надут корем и гардите ми )
а сега сиптомите са (болезнени гарди смяна на настроението леки спазми и страното гади ми се стигала сам и до повръщане и ми се вие свят  спи ми се )
 рано е още за тест затова питам

# 477
  • Мнения: 1 293
Нямаме кристално кълбо. Изчакай до закъснение и направи тест.

# 478
  • Мнения: 441
добър вечер на всички !
Искам да попитам бремена ли сам¿
миналия месец ми доиде на 24 до30 ов беше 9 до15 трябва да ми идва сега на27•
но винаги една  седмица преди да ми идва ПМС-то имах такива сиптоми(болка в корема в краста пъпки чишкането ме пари и надут корем и гардите ми )
а сега сиптомите са (болезнени гарди смяна на настроението леки спазми и страното гади ми се стигала сам и до повръщане и ми се вие свят  спи ми се )
 рано е още за тест затова питам

Прекалено е рано и за симптоми, изчакай денят на М и си направи тест. Няма как да ти кажем дали си бременна. Ако имаш притеснение, можеш да направиш от ранните тестове 7 дни преди датата на М, но те не винаги са достоверни! Успех!

# 479
  • Мнения: 5 468
Не, те никога не са достоверни. Това е рекламен трик.

Общи условия

Активация на акаунт