Instant Pot - тема 2 - мнения, рецепти и съвети

  • 81 088
  • 879
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 445
Ето,и оферта има по-горе.Този модел имам, много съм доволна.Единственото ми оплакване е от кошницата на фраера.Няма измиване.Използам възможността да попитам как се справяте?От първото ползване останаха едни следи и нови се получават,а не я оставям неизмита.И в миялна машина и на ръка-никакъв резултат.

И при мен е на едни тъмни точици. Вече покривам с фолио като правя нещо.
Вчера направих филе Елена на опция сушене.

# 736
  • Мнения: 19 687
Аз винаги ползвам хартия за печене - нищо не залепва и много по-малко наслояване има.

# 737
  • Мнения: 200
Здравейте,
дали Инстант пот правят намаление и през годината, например за Великден? Взех си комбиниран уред декември на намаленията, но искам да си купя и Вортекс.

# 738
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Днес ми се мерна някъде някакво клипче на хак за почистване на еър фрайър съд. Дали беше за ИП ще излъжа, понеже нямам такъв и не погледнах, но потърсете дали няма да ви свърши работа.

# 739
  • Мнения: 1 700
Здравейте,
дали Инстант пот правят намаление и през годината, например за Великден? Взех си комбиниран уред декември на намаленията, но искам да си купя и Вортекс.

По принцип да, но съм виждала намаления и без повод. Проверявайте сайта им регулярно!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
от къде си взимате резервна тенджера

# 741
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Аз от Амазон.

# 742
  • Мнения: 28 485
И аз от там, втората която си купих е с керамично покритие, пет години не е мръднала!

# 743
  • София
  • Мнения: 547
И аз преди от Амазон, но откакто имат българско представителство, първо там гледам дали имат каквото ми трябва

# 744
  • Мнения: 41
Здравейте момичета!
Най-накрая се реших да купя Instant Pot PRO CRISP + AIR FRYER 7.6L.
Доволни ли сте?
Моля, някой да сподели дали лесно се почистват кошниците?
Благодаря!

# 745
  • Мнения: 498
Имам същия от няколко месеца. Доволна съм. Само, че късно видях, как точно трябва да се ползва кошницата за пържене. Та, моята понякога залепва, а и остана някакво покритие кафеникаво , всеедно не е почистена мазнина, но няма чистене това чудо. Та вместо нея ползвам една кошница за пара, която е супер.

# 746
  • Мнения: 2 092
И моята кошница е такава, обаче мажа олио, ако се ползва с друга мазнина, може би няма да е така. Тя е единствения -, според мен, всичко друго е топ и няма да съжалявате!

# 747
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте, да се похваля и аз, че вече съм горд собственик на Instant Pot Duo Crisp + Hot Air Fryer 5.7 L.

Моля Cristi или някой друг за инструкция относно триковете за печене  и минимизиране на остатъци от мазнина. Благодаря предварително и усмихнат слънчев ден на всички 🤗

Аз винаги ползвам хартия за печене - нищо не залепва и много по-малко наслояване има.

# 748
  • Мнения: 8 218
Здравейте, да се похваля и аз, че вече съм горд собственик на Instant Pot Duo Crisp + Hot Air Fryer 5.7 L.

Моля Cristi или някой друг за инструкция относно триковете за печене  и минимизиране на остатъци от мазнина. Благодаря предварително и усмихнат слънчев ден на всички 🤗

Аз винаги ползвам хартия за печене - нищо не залепва и много по-малко наслояване има.

И аз съм се спряла на този. 5,7л за колко души е ок? Аз през повечето време ще готвя за себе си, но децата като си дойдат да ли ще е достатъчен?

# 749
  • Мнения: 14
Здравейте,

Аз също си взех инстант пот про крисп & air fryer 7.6л. Доста се ядосах на себе си, че не съм видяла, че е 7.6л…видях, че е про, че е комбиниран и направих поръчката буквално за 30 секунди. Все пак харесвам уреда, но действително е голям казан за нас, макар че съм с 3-ма мъже у дома, които хапват добре, но не си представям да готвя 5-6 литра супа 😒 Както и да е, въпросът ми в момента е продава ли се отделно запичащ капак за инстант пот дуо. Не го виждам в сайта им, но май бях чела нещо някъде…
Не мога да помогна с рецепти, защото за момента съм правила само пилешка супа и пиле с ориз Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт