Пазаруване от Amazon - тема №85 - до Черния петък

  • 107 692
  • 1 379
  •   1
Отговори
# 570
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 529

4 на 36 ли отговаря? от както ми пристигнаха едни ботушки за новородено много внимавам какво поръчвам.

Разсмяхте ме с ботушките за новородено Blush. Тези като се вкарат в кошницата изписва 36 номер, така че са си нормална 4-ка.

# 571
  • Мнения: 3 753

4 на 36 ли отговаря? от както ми пристигнаха едни ботушки за новородено много внимавам какво поръчвам.
Тези май са детски и имат доставка 12.99 до английски адрес

PP. Гледах сайз гайда и там е детска номерация. Не съм ги слагала в кошницата,но за доставка отстрани пише 12.99...

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 14:00 от sasi6

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
Дали?



Дописвам след горното дописване Simple Smile

Доставката и на самата страница с артикула ми е 4,99:



А колкото до таблицата с номера, има И детска номерация 4, но тогава пише Child отстрани, което не е така в случая. Просто когато някой нагоре е потвърдил номерацията и доставката, може и да му се доверите Wink

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:08 от bradata

# 573
  • Мнения: 788
Ако сте заявили директно до БГ често има тракинг номер, ама проследява само донякъде. Или изобщо няма. Тогава може да дойде с бг пощи, интерлогистика, м&бм ...изненада един вид

Нали все пак конкретната фирма (бг пощи, интерлогистика, м&бм ) уведомява, когато пратката пристигне?

И още един въпрос - двете поръчки са изпратени вчера и днес. На едната пише Delivery By Royal Mail, на другата - Delivery By Post Office.
Може ли да ми кажете от опит за колко дни пристигат такива доставки.
Благодаря ви много Simple Smile

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 15:40 от Grethenata

# 574
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
Royal mail - около 10 дни, стандартна доставка.  Ако имаш проследяващ номер - Интерлогистика, ако нямаш - бг пощи  или изобщо не я получаваш и ти възстановяват парите. Получаваш съобщение в пощенската кутия от бг пощи или ти се обаждат.
За другите - не знам.

# 575
  • Мнения: 6 487
Аз поръчвам с превозвач, нямам идея за транзитно време.
Дано се получат, следете си пощенската кутия за известие.

# 576
  • Мнения: 788
Royal mail - около 10 дни, стандартна доставка.  Ако имаш проследяващ номер - Интерлогистика, ако нямаш - бг пощи  или изобщо не я получаваш и ти възстановяват парите. Получаваш съобщение в пощенската кутия от бг пощи или ти се обаждат.
За другите - не знам.



Поръчките от Амазон се очертават като силно хазартна дейност Grinning. Дано си получа нещата все пак.

Аз поръчвам с превозвач, нямам идея за транзитно време.

Как се избира превозвач? Аз имам само опция да дам друг адрес.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 16:44 от Grethenata

# 577
  • София
  • Мнения: 5 547
Зависи от кой град си.
Избираш си един, правиш си профил при него.
Вкарваш адреса му в амазонският ти профил ,и задаваш доставка до там.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Sweat SmileSweat SmileЧудя се дали да купя рокля на Adrianna Papell ,някой купувал ли е? Колебая се ,че няма еластан и дали ще е комфортно.Цените са им доста високи ,предполагам качеството е добро? Малко им се омотах с размера...уж 14 UK пък било тяхно 12 на етикет и отговаря на 42 De .Да ама аз съм 40 DE ,това значи да купя 12 UK ,ама ако ми е малка ,щерката отказва да я носи.....да си имам проблемите а .Sweat Smile Все пак ако някой има рокля на марката да даде едно рамо моля!

Моите наблюдения за тази марка са, че роклите им са умалени поне с един номер. Вземала съм по английската номерация, може би затова и стават обърквания с тези разминавания...

# 579
  • Мнения: 2 643
Благодаря за номера на Мерела.

Понеже днес извадих на второто дете същия Мерел от батко му, да кажа че е леко уголемен, с половин номер може и цял. Иначе са много хубави обувки, ние ги имаме в червено, 35 номер. Голямото дете ги носи пролет и есен и изглеждат като нови, а по принцип той къса поне по 2-3 чифта обувки на сезон.

# 580
  • Мнения: 5 317
Как се избира превозвач? Аз имам само опция да дам друг адрес.
Поръчваш до адрес на тези фирми, а те ти го доставят до България срещу съответната цена на кг. Ако нямат офис в твоето населено място, пращат с Еконт/Спиди. Така излиза по-изгодно, отколкото с директна доставка до България.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1084590

# 581
  • гр. София
  • Мнения: 4 802

4 на 36 ли отговаря? от както ми пристигнаха едни ботушки за новородено много внимавам какво поръчвам.
4UK отговаря на 37. На 36 отговаря 3UK или 3.5UK.

# 582
  • Мнения: 2 857
Smiley
Sweat SmileSweat SmileЧудя се дали да купя рокля на Adrianna Papell ,някой купувал ли е? Колебая се ,че няма еластан и дали ще е комфортно.Цените са им доста високи ,предполагам качеството е добро? Малко им се омотах с размера...уж 14 UK пък било тяхно 12 на етикет и отговаря на 42 De .Да ама аз съм 40 DE ,това значи да купя 12 UK ,ама ако ми е малка ,щерката отказва да я носи.....да си имам проблемите а .Sweat Smile Все пак ако някой има рокля на марката да даде едно рамо моля!

Моите наблюдения за тази марка са, че роклите им са умалени поне с един номер. Вземала съм по английската номерация, може би затова и стават обърквания с тези разминавания...
Благодаря ,дано си права ,в такъв случай ще ми лепне.Аз не знам по коя номерация съм поръчала 14 ,то май не пишеше.Ако е по английската добре.Ако е по тяхната ,лошо -ще дойде мнооого голям размер .Ама я харесах и платих...на късмет. Ето това ,хванах я на 35£
 https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0089AJEG4/ref=ppx_yo_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1
Имам шивачка дето ме трае та ,ако се наложи ще я включа.А може да я изпера на висок градус и да я мушна в сушилнята   Smile

# 583
# 584
  • Мнения: 6 487
ctefani може ли да помоля като дойде роклята ти за отзиви за номерацията и ако не е нахално, реална снимка?
Имам нужда от един от другите възможни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт