Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 24

  • 30 781
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 14 490
Ами американците не могат да пресъздадат руския човек, руската душа, руската история. Не знам що се опитват въобще. Освен това действието се развива когато Екатерина е около 50 годишна, а Мирън е към 70...няма как да се получи.

# 406
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, прекалено възрастна изглежда Мирън. Не става за тази роля.

# 407
  • Мнения: 920
Здравейте, знам, че не е сериал,но да попитам и вас. Знаете ли къде мога да гледам  Scary stories to tell in the dark. Все се надявах, че замунда ще го качат, но все още нищо.

# 408
  • София
  • Мнения: 27 181
Значи добре, че не го започнах.  bowuu

в ХБО.ГО ще налеят Батуоман другата седмица, а Пазителите тръгват от 21.10 Simple Smile

# 409
  • Мнения: 1 673
В момента следя само The Affair и World on fire. Днес ще гледам This is Us.
Дръпнах и три серии на Empire, но още не съм гледала.
Снощи се опитах да гледам MotherFatherSon, но нещо не тръгнаха субтитрите и само го попревъртях.
Хареса ми момчето в главната роля. Чудя се за Sandıton. Интересен ли е?
Чакам на 18-ти да пуснат La casa de las flores и Modern love. Cupid

# 410
  • Мнения: 36 489
Сандитън е типичен Остинов сюжет, с добавена пикантност (малко). Има любов, малко екшън, малко заговори, но като цяло не се случват някакви много бурни събития. На мен ми харесва.

# 411
  • Мнения: 309
Здравейте, знам, че не е сериал,но да попитам и вас. Знаете ли къде мога да гледам  Scary stories to tell in the dark. Все се надявах, че замунда ще го качат, но все още нищо.


Скрит текст:

# 412
  • Мнения: 920
Здравейте, знам, че не е сериал,но да попитам и вас. Знаете ли къде мога да гледам  Scary stories to tell in the dark. Все се надявах, че замунда ще го качат, но все още нищо.


Скрит текст:

Жива и здрава да си bata Simple Smile

# 413
  • Мнения: 9 662
Кажете нещо леко и разтоварващо по Нетфликс, че не ми се търси сега назад в темата. Опитах да гледам Working Moms, ама изобщо не ми се интересно. Сигурно защото не съм майка..

# 414
  • Мнения: 1 673
Easy (3 сезона), Girlboss (1 сезон) Blush

# 415
  • Мнения: 9 662
Благодаря за предложенията, но вече съм ги гледала Simple Smile иначе много ми харесаха сериалчетата!

# 416
  • Мнения: 1 673
Препоръчвам и Insecure и Fleabag, обаче не са на Нетфликс.

# 417
  • Мнения: 9 662
Благодаря, ще ги погледна. Иначе ми се искаше нещо сега набързо да си пусна на Нетфликс, че не мързи да свалям и да стриймвам. Въобще напоследък имам чувството, че нищо кой знае колко интересно не излиза по Нетфликс-а...

# 418
  • Мнения: 1 673
Да, поизчерпаха се. Аз чакам да пуснат няколко филма и Narcos. Heart Eyes

# 419
  • Мнения: 9 662
Аз пък Stranger Things чакам. Иначе пускат от дъжд на вятър нещо интересно - по 7-8 епизодчета, които ги гледаш за 2 седмици и дотам..

Общи условия

Активация на акаунт