Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 24

  • 30 826
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 840
малък поглед назад за феновете на фарго
https://fmovies.pub/film/gridlockd.okxy/l1ym23
16:41 - 21:00 Simple Smile

тази седмица почват silicon valley и BoJack

# 511
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Carnival Row е подновен за 2 сезон.

Outlander Season 5 -16th February 2020 on Starz.

13 Reasons Why подновен за 4 и последен сезон.

# 512
  • Мнения: 2 252
Аз оставих Breaking Bad да си вземе сериозна почивка и да си помисли хубаво какво ми причинява. За сметка на това пуснах The Handmaid’s Tale и за около седмица изгледах почти всичките 3 сезона. 😂 Останаха ми няколко серии и се надявам това да е всичко, защото не знам как ще дочакам до следващия сезон без да знам за съдбата на жителите в Гилеад! 😂

# 513
  • Мнения: 47 998
Има втора книга, прясна прясна ; )

# 514
  • Мнения: 1 673
Изгледах Modern Love. Препоръчвам го. Много сладко сериалче. Много ми хареса, разчувства ме.
Напомня ми на Easy и Casual. Сладко и горчиво в едно. Blush
Чакам с нетърпение януари да пуснат този Bowtie

# 515
  • София
  • Мнения: 27 227
Препоръчвам Watchmen

https://www.imdb.com/title/tt7049682/?ref_=nv_sr_3?ref_=nv_sr_3

но не е за всеки и очаквам доста негативни оценки, които няма да оборвам, защото е въпрос на възприятие. Тежичък е и особено основната тема която е заложена също би подразнило и с право доста хора.  Peace

# 516
  • Мнения: 318
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за "The Crown",защото много се чудя дали да му дам шанс?

# 517
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за "The Crown",защото много се чудя дали да му дам шанс?

И аз искам да знам, дали си струва да се започва.

Благодаря Wink

# 518
  • Мнения: 5 490
Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за "The Crown",защото много се чудя дали да му дам шанс?

Здравейте, някой може ли да изкаже мнение за "The Crown",защото много се чудя дали да му дам шанс?

И аз искам да знам, дали си струва да се започва.

Благодаря Wink

Супер е! Гледайте смело. Simple Smile

# 519
  • Мнения: 1 673
Гледах първи епизод на Dublin Murders и другите ги превъртях до четвърти. На моменти ми беше интересно, но не ми се гледа такова нещо. Всички такива истории си приличат и ми е банално. И много си личи, че е по книга. Момчето в главната роля хем много ми прилича на Бойко Кръстанов, хем на Марио Касас, а момичето на Луси Хейл. Smile
Modern Love е одобрен за втори сезон. Heart Eyes

# 520
  • София
  • Мнения: 27 227
Harlots 3.3

Скрит текст:
Шарлот???
Тиф???
 #Cussing out Cry

ако бях като някои други, това щеше да ми е последния епизод в шоуто ама нали съм инат и ще карам до финала.  Outta Joint ooooh!

# 521
  • Мнения: 1 673
Аз по първа или по първите 2-3 серии преценявам дали да следя някой сериал.
Сега The Affair ще го карам докрай, но се отказах от This is Us.
Първия много ми харесваше и затова следя развитието на героите, втория ми омръзна яко и взе да ме дразни с измишльотините и от този сезон спирам да го следя. Нямам време за глупости.
Сетих се, че още не съм гледала от последния сезон на Empire.
Ще взема да ги превъртя тези дни излезлите серии, че ме чака новия сезон на La casa de las flores. 😁
Чудя се кога ще пуснат трейлър за новия сезон на Narcos. 🙄

# 522
  • Вестерос
  • Мнения: 38 273
Дяволо, знаммм, много, адски много бях бясна. После е скучновато. Май ще има последен сезон , за да завършат историята.

# 523
  • Мнения: 6 493
Втори сезон на Castle Rock нова история или продължават предишната?

# 524
  • София
  • Мнения: 27 227
изгледах само епизод 1 засега и от това което видях е нова история. Но пак с много препратки и омешано с герои на Кинг.
лудница е, и този ще трябва да се гледа внимателно.

Общи условия

Активация на акаунт