Модни консултации 41

  • 43 288
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 420
Да кажа и аз, не че съм много компетентна, но тази блузка веднага си я представих с тъмносиня пола молив до коляното и висока талия. Блузката след като не е толкова обемна отдолу - вътре в полата. Май ще е доста добре. Лично аз обожавам такива съчетания - тясна долна част с висока талия и загащена обемна буза отгоре.

# 706
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Блузката след като не е толкова обемна отдолу - вътре в полата. Май ще е доста добре. Лично аз обожавам такива съчетания - тясна долна част с висока талия и загащена обемна буза отгоре.
И аз Simple Smile Както и обратното - тясна горна част и палацо панталони! Изобщо играта на обеми е много хубава и приложима във всекидневието (което не мога да кажа за модерния овърсайз!)
   
И поли молив също обожавам!
Блузката и с бяла и с розова и със  синя и с карамелена пола я виждам.
         

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 15:52 от Agent Provocateur

# 707
  • Мнения: 1 420
Agent Provocateur, предложенията са страшни ♥ Очите ми останаха в първата снимка ♥ Та, относно дискусията за блузката се сетих, че нямам пола тип "молив", освен тази шеренийката дето показах преди време, нея не я броя Stuck Out Tongue И по този повод почнах да търся и то конкретно кожена до коляното или малко под него. Ще се радвам да ми дадете предложения за онлайн пазаруване, че за сега удрям на камък. Намерих една в H&M, но пък изчерпани всички размери Disappointed Relieved

А, овърсайз моделите хич не ги приемам да ги нося като такива Stuck Out Tongue Като чувал са и ми приличат на клошарски. Не искам да обидя никого, просто това се е мое виждане. Овърсайиз единствено в пола или панталон с висока талия загащен, за да я подчертава.

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 15:36 от georgieva88

# 708
  • София
  • Мнения: 6 810
Agent Provocateur, предложенията са страшни ♥ Очите ми останаха в първата снимка ♥ Та, относно дискусията за блузката се сетих, че нямам пола тип "молив", освен тази шеренийката дето показах преди време, нея не я броя Stuck Out Tongue И по този повод почнах да търся и то конкретно кожена до коляното или малко под него. Ще се радвам да ми дадете предложения за онлайн пазаруване, че за сега удрям на камък. Намерих една в H&M, но пък изчерпани всички размери Disappointed Relieved
От Caliope съм купувала, преди 2 години, но миналата зима ги имаше отново същите. Подозирам, че ще ги пуснат и тази година. Не са някакви маркови дрехи, но предвид, че кожена пола молив ще сложа 3-4 пъти макс, я взех. Засега съм я обличала на една НГ и все не й идва реда. Седи страшно елегантно.

# 709
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Agent Provocateur, предложенията са страшни ♥ Очите ми останаха в първата снимка ♥ Та, относно дискусията за блузката се сетих, че нямам пола тип "молив... И по този повод почнах да търся и то конкретно кожена до коляното или малко под него. Ще се радвам да ми дадете предложения за онлайн пазаруване, че за сега удрям на камък.
И аз ще следя дискусията, че и аз искам 1-2 нови, но да подчертая, че според мен трябва да са ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с дължина под коляното или до средата на прасеца, защото както се вижда и от единият ми пример по средата на коляното не стои хич добре и стилно! Над коляно не харесвам лично аз, на някои жени им стои добре, но има леко ретро нотка тази дължина... доста ретро според мен, без да задължавам или засягам никой с личното си мнение! За да се получи красивата линия - висока към нормална талия и под коляно!

# 710
  • Мнения: 5 832
Mомичета, много харесвам рокли и поли, точно тип молив, но не мога да си купя, защото не знам какви обувки да им измисля. Не ходя на ток, а май друг вариант няма. Все си ги представям с ток. Някой да е виждал такъв тип поли, съчетани с други обувки и да стои елегантно все пак? Може и да направя компромис с някакъв по-нисък ток, но пак не мога да се ориентирам какъв модел трябва да е точно обувката. Винаги съм си представяла тази кройка поли с висок и тънък ток.

# 711
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
На мен пък най-стилни и красиви са ми до средата на коляното и с високи талии. Под коляното и до средата на прасеца на мен поне ми скъсяват фигурата, а аз не съм от джобните гаджета - 171 см.

# 712
  • Мнения: 8 937
Mомичета, много харесвам рокли и поли, точно тип молив, но не мога да си купя, защото не знам какви обувки да им измисля. Не ходя на ток, а май друг вариант няма. Все си ги представям с ток. Някой да е виждал такъв тип поли, съчетани с други обувки и да стои елегантно все пак? Може и да направя компромис с някакъв по-нисък ток, но пак не мога да се ориентирам какъв модел трябва да е точно обувката. Винаги съм си представяла тази кройка поли с висок и тънък ток.

Всичките ми поли са тип молив, нося ги с балеринки, в зависимост от модела - дори с мокасини. Някак си не си представям такава пола с дебел, нисък ток.

# 713
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Със Мери Джейнс!!! По-високи, по-ниски... на вкус и цвет!
И с ботуши и със слингбекс и със минималистични сандали...
   
И за четене!
https://glowsly.com/mary-jane-shoes/


Някой да е виждал такъв тип поли, съчетани с други обувки и да стои елегантно все пак? Може и да направя компромис с някакъв по-нисък ток, но пак не мога да се ориентирам какъв модел трябва да е точно обувката. Винаги съм си представяла тази кройка поли с висок и тънък ток.

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 16:35 от Agent Provocateur

# 714
  • Мнения: 3 307
Вижте тази промазаната, за която говорих. Малко прилича на кожа.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 09:20 от неви86

# 715
  • Мнения: 24 467
На мен пък най-стилни и красиви са ми до средата на коляното и с високи талии. Под коляното и до средата на прасеца на мен поне ми скъсяват фигурата, а аз не съм от джобните гаджета - 171 см.
Споделям.
И панталони, и поли под коляното, които не са до глезена скъсяват оптично крака.
Затова и аз нося или около и над коляното, или направо дълги.
И аз съм с ръст над 170. И въпреки това не ми допада да си скъсявам точно краката.

# 716
  • София
  • Мнения: 6 810
Точно там, където свършва коляното е ок, по-надолу вече сериозно скъсява краката. Аз харесвам най-вече поли над коляното, за съжаление сега не са никак модерни и много трудно намирам. Даже не успявам, та се налага да скъсявам, когато кройката позволява, разбира се.

# 717
  • САЩ
  • Мнения: 471
Момичета, сватбата ми е след 10 дни, а аз съвсем бях забравила че около нея ще имаме доста семейни събирания и нямам много подходящи дрехи. В последния момент поръчах няколко рокли, чакам ги всеки момент да дойдат. За една от вечерите ще съм с черна пола молив и тази блузка https://www.nyandcompany.com/split-neck-ruffled-top-7th-avenue/A … lor=PAPER%20WHITE Въпросът е с каква връхна дреха да съм (за роклите и за този аутфит)? Тук още е много жега, но от следващата седмица май ще е хладно вечер. Благодаря!

# 718
  • Мнения: 3 307
Момичета, сватбата ми е след 10 дни, а аз съвсем бях забравила че около нея ще имаме доста семейни събирания и нямам много подходящи дрехи. В последния момент поръчах няколко рокли, чакам ги всеки момент да дойдат. За една от вечерите ще съм с черна пола молив и тази блузка https://www.nyandcompany.com/split-neck-ruffled-top-7th-avenue/A … lor=PAPER%20WHITE Въпросът е с каква връхна дреха да съм (за роклите и за този аутфит)? Тук още е много жега, но от следващата седмица май ще е хладно вечер. Благодаря!
Сако цвят пудра или екрю, за да подхожда и на роклята.

# 719
  • Мнения: 4 785
Аз пък търся поли под коляното и няма,днес бях в HM,търсех си кожена пола еми има ,ама къси Confused

Общи условия

Активация на акаунт