Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 711 750
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 4 320
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
Спомням си като стана хит зелената ябълка 🍏🍏🍏 😷

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 20:21 от Doli

# 4 321
# 4 322
  • София
  • Мнения: 14 360
Зелената ябълка ми е още в съзнанието. Бах си напръскала едно лъвче, с което заспивах и миризмата ме успокояваше.
Импулс по-късно също го помня.
Детмаг не беше ли зад Президентството?
За парфе в Кристал бих убила Simple Smile.
А помните ли първите бургери на Витоша? Бяха с карначе и кисела краставички и имаше кола, както и огромни опашки.

# 4 323
  • София
  • Мнения: 14 937
Спомням си като стана хит зелената ябълка 🍏🍏🍏 😷


Да не казвам как изкарах една година в аерозолния цех на Арома и се носеха на талази от мен миризмите на произвеждания в момента дезодорант. 😂 Една седмица зелена ябълка, една седмица жасмин.😅

# 4 324
  • Мнения: 18 542
Много хубава тема, записвам се да следя Simple Smile

Много години бяха модни тези дървени чехли.Не бяха никак удобни...А как тропаха...

Такива дървени чехли имаше майка ми. Излизах с тях на стълбищната площадка, за да чаткам с тях Grin

А за пералнята Перла спомената назад, на нашата копчето на програматора спря да се върти и трябваше да се опрерира ръчно. Някой вкъщи реши, че ПЕРЛА е абревиатура на:

Пералня
Електрическа
Ръчна
Леко
Автоматизирана

# 4 325
  • Мнения: 2 788
О, червеният (в дясно) импулс ми беше топ любим! Купувала съм в по-съвременни времена, не е същия!майка имаше един убийствен парфюм в черно шише Мълчание ( най на Диор) много силен и със седмици миришеха дрехите и след пране!
Много обичах Детмаг на съборна да,  често майка ме водеше, после на сладкарница Роза на ъгъла към театъра, сега е кафене Старбъкс.

# 4 326
  • Мнения: 5 176
И Рексоната не беше лоша.

# 4 327
  • София
  • Мнения: 14 360
С родителите ми много обикаляхме по ресторантите. Помня унгарския на Раковски и като откриха Форум на Витоша.
Леле, колко съм стара 🤣.

# 4 328
  • Мнения: 35 200
А рекламата от миналото с нещастният мъж " Искам Малиция!"? Wink

# 4 329
  • Мнения: 48 265
Или рекламата на Пурлан

# 4 330
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Не си спомням в кое списание имаше плочи, като подарък. Но бях сини, прозрачни и меки. Някой спомня ли си ги?
Имам някои Кругозори с флекситата още вътре, закрепени за списанието. По-късно ще снимам.

# 4 331
  • София
  • Мнения: 14 360
Ох, тази с пуловера на татко ми е направо издълбана в мозъка.

# 4 332
  • Мнения: 1 266
Мъжкия парфюм Ятаган и дамския Кобако бяха хит и ги имаше само в Кореком.

# 4 333
  • Мнения: 15 356
Или рекламата на Пурлан
Скоро си я пяхме с мъжът ми

# 4 334
  • Sofia
  • Мнения: 26 700
...”Пуловерът на татко аз обичам и често тайничко си го обличам,дори да го изцапам,татко няма да се сърди ,защото мама го изпира със пурлан..”🤣
Не очаквах,че ще го помня след толкова години 🤔

Общи условия

Активация на акаунт