План-прием утвърден! ОСМИ клас е пред мен.

  • 45 072
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 876
На добър час на всички млади птици и дано да са доволни и щастливи от избора си! Виждам, че вече се мисли за профили...
Ганис, а ако има прекалено много желаещи за даден профил - училищеТО дали е отворено за откриване на примерно 2 паралелки от най- желана комбинация, например 2 бр паралелки МАТ / ИТ вместо МАТ/ГЕО — не е съвсем случаен примера, защото си мисля, че ще бъде в тази насока

# 16
  • Мнения: 1 811
  Хоп и аз в темата Wink
  Благодаря, Спунк за труда и старанието да пускаш темите. Много готино заглавие!
  Ваканцията вече е на финалната права, време е вече всяко дете да си намери място в желано училище!
  Днес част от децата, които не са на зашки лагер ще имат среща пред ФЕГ. Бързо се сприятеляват и адаптират децата, което е страхотно! А утре ще се виждаме част от майките от ФЕГ. Бих се радвала да се запозная и с други дами, които пишат в темата. Страхотната атмосфера тук ме върна във форума Two Hearts

# 17
  • Мнения: 248
Хоп в темата! Смятате ли да преговорят децата по Бел и Мат за входните? Ние още ваканцуваме, но ми се ще от другата седмица малко да натисна за преговор, макар синковеца да е на лятна вълна и само носихме христоматията на морето. Остана си непипната!

# 18
  • София
  • Мнения: 532
Страхотно заглавие, Спунк Simple Smile Благодаря за темата. Продължавам палцестискането за Скулптур Flowers Four Leaf Clover

# 19
  • София
  • Мнения: 5 120
На добър час на всички млади птици и дано да са доволни и щастливи от избора си! Виждам, че вече се мисли за профили...
Ганис, а ако има прекалено много желаещи за даден профил - училищеТО дали е отворено за откриване на примерно 2 паралелки от най- желана комбинация, например 2 бр паралелки МАТ / ИТ вместо МАТ/ГЕО — не е съвсем случаен примера, защото си мисля, че ще бъде в тази насока

Определено не. Ако има повече деца за един профил, тогава ще има класиране по определени показатели.

# 20
  • София
  • Мнения: 922
Благодаря за темата, Спунк!
Sculpture,  стискам палци да дойдеш при нас!
Днес ни е последен ден в Родопите, утре поемаме дългия и прашен път към София! Не искаме да се приберем,  но няма как. Децата от понеделник заминават с родителите ми на Охрид и с това ще сложат официално край на ваканцията!
Sculpture,  още един път - стискам ви много палци да се получи и да се успокоите с хубаво училище!

# 21
  • Мнения: 2 310
Sculpture, дано ви се обадят от НПМГ, това да сте първи под чертата Confused....продължаваме да сме с вас.

Благодаря за темата  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 11 685
Спунк отново заглавието е право в целта!Благодаря! Flowers Hibiscus
Стиснати палци за детето на Sculpture!Дано скоро и вторият му крак е в НПМГ!
Didia,доколкото помня къде ще учи твоят внук, трети и четвърти профилиращи предмети предни години са били БЕЛ /трети профилиращ/ и математика,география или история /четвърти профилиращ/.Ако четенето ми с разбиране е вярно.Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 210
Skulpture, аз също стискам. Те ще звънят на следващото в списъка, т.е на вас при освободено място или ще ги обявяват пак местата като свободни.

На нас ни предстои още едно море, последно за тази ваканция и ще се върнем малко преди първия учебен ден. Дъщеря ми още не е стъпвала в новото си училище. Ще го направим заедно за първи път на 16.09. Малко ми се е свило сърцето. Моля се да й хареса и да свикне бързо, а също и да срещне страхотни деца, с които да изкара едни прекрасни 5год. Същото го пожелавам и на всички деца от темата. Heart

# 24
  • Мнения: 5 983
Skulpture успех !
august74  Аз натискам третокласника да решава задачи, че е забравил таблицата - батко му   преговавя по физика днес , утре смятам малко химия . Отделно докато чете се налага и осмокласникът да чете иначе се сърди.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 685
След поста на jenap ми изникна въпроса дали смятате да придружите децата си на първия учебен ден в новите училища?

# 26
  • Мнения: 1 811
След поста на jenap ми изникна въпроса дали смятате да придружите децата си на първия учебен ден в новите училища?
Ние в темата на ФЕГ го изкоментирахме. Смятам да я придружа дискретно, освен ако изрично не ми каже, че не желае.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 383
И от мен благодарности на Спунк, че се грижи да пусне новата тема и да синтезира важната информация в началото Heart заглавието действа успокояващо и леко вълнуващо! Мисля, че не видях в 73-то saffron и magysn, която пише по-рядко.
Ganis е отговорила и на моята чуденка - и аз очаквам наплив към мат с ИТ. Аз не знам до 10 клас младежът какви желания за профил ще има.
Ние уж сме на почивка, но умът ми е само в започването на учебната година - казах му, че ще започнат с входни нива, помнел си всичко. Христоматията така я влачим с нас, стои в един шкаф. По-рано през ваканцията успявах да ги сложа и двамата да прегледат нещо, но напоследък разредихме тази практика.
jenap, дано още от първия учебен ден и тя и момчето на Jiema да харесат училището, новите съученици (сигурно ще имат и познати) и да се зарадват на непознатите хоризонти, които се откриват пред тях Heart

Последна редакция: пт, 30 авг 2019, 15:54 от aniK

# 28
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 390
След поста на jenap ми изникна въпроса дали смятате да придружите децата си на първия учебен ден в новите училища?

Aз ще отида, но ще сме по-скоро в пиесата "не се познаваме и не сме заедно." Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 811
  aniK, отпусни душата, зарежи ги тези преговори, ще се справят децата, хайде не остана време до 16-ти, почивай пълноценно, тази година, колкото младежът го приеха в 73-то, теб още повече Two Hearts
   Аз вчера я мъмрих наборката, че нищичко не е прочела от задължителната литература, а за преговор и през ум не може да и мине Hushed

Общи условия

Активация на акаунт