Дали..или..

  • 4 914
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Не да я малтретира. Агресия не се тушира със скандали. Въпреки неприятния му характер , тя не иска да се раздели с него. Явно е финансово зависима. Не е нормално децата да растат в подобна атмосфера,  камо ли да свикват със скандали и ексцесии.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 13:00 от Viviana91

# 31
  • Мнения: 31 720
Значи той като изпадне в лошо настроение и почне да я обижда, тя не бива да отговаря, трябва да мълчи и да търпи, да чака да му мине кризата.
Тъй ли?
Абе вие у ред ли сте?
Само много залухава жена, пълна с комплекси би търпяла такъв идиот. Нормална няма да търпи ей така да и се вдигат скандали и да я обиждат.
Пак казвам, никой не го е насилвал да взима жена с деца.
Ако му тежи, че тия деца не са негови, какво прави с нея, защо се е оженил?
Ако му тежи, че е в чужбина, кой го насили да отиде?
Много е лесно нещо като не ни се получи и да обвиняваме другите, а ние да сме ни лук яли, ни лук мирисали.
Другите са виновни за всичко.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Не, да вземе лопатата и да приключи спора. Елора , скандали с агресивни хора водят само до ескалация и саморазправа. Мисля , че той ще и посегне и физически.

# 33
  • Мнения: 758
Нито дали, нито или, ако бях на Ваше място. Днешното стискане на ръце щеше да е последно...Вие знаете отговора, защо го търсите тук? Казахте, че децата го обичат, от колко време сте заедно, че са успели да го приемат, нали не знае езика още? Дребните по принцип са ревниви и трудно допускат чуждия мъж или жена, но дори да го харесват, докога ще трае, като видят майка си насилвана? Настръхвам само като пиша... багажът му нямаше да е вкъщи до вечерта, истината Ви казвам. Късмет!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Не да я малтретира. Агресия не се тушира със скандали. Въпреки неприятния му характер , тя не иска да се раздели с него. Явно е финансово зависима. Не е нормално децата да растат в подобна атмосфера,  камо ли да свикват със скандали и ексцесии.

На мен по-скоро ми се струва, че не е. Той не знае езика още, ти обясняваш, че едва ли не я издържа. Май е обратното.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 14 545
[quote author=Veronikaa8 link=topic=1139458.msg39239852#msg39239852 date=1567
..държи се добре с децата ,играе си с тях, помага с всичко..и на мен
..трудно му е но помага във всичко и работи....

Авторката твърди, че е страхотен баща. Явно игнорира логичната развръзка, децата и да бъдат малтретирани.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 36 607
Това не значи, че е финансово зависима. Поне за мен де.

# 37
  • Мнения: 5
Така..и двамата работим (зависими няма) с децата лошо отношение няма ..незнам как да го обесня,но го усещам като,че му трябва малко да порасне за да се научи да си контролира емоциите.караме се за глупости и не причината а по-скоро егото на двама ни води спора..не се опитвам да го оправдавам ..но всичко като е ново и се справиш с намиране ма работа ,деца ,липса на среда и тн е мн стрес...той самия казва'аз не съм избухвал така до сега" и като  давам идей как да направи ,че да намали стреса-слуша Simple Smile (даже и билкови хапчета започна да пие след като казах,че трябва) 

# 38
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Veronika, затвърждавате тенденцията на пострадали жени, които защитават насилника. Съществуват семейства без скандали и конфликти. Мисля, че не познавате добре съпруга си. Наистина не разбирам какви качества могат да са приоритет , пред нормалната среда и развитие на деца? Трябва ли да имат непременно някой за баща или е по - полезен човек с качества...
След като не сте финансово обременена , би трябвало да осъзнавате риска и евентуалните проблеми . Емоционалното (психическо) насилие не е за подценяване.  Не случайно е инкриминирано. Повечето жени търпят от безизходица.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 14:31 от Viviana91

# 39
  • Мнения: 188
Милият ми баща е същия. Нищо добро не те чака с такъв човек. Развеждай се , докато е само стискането на ръцете.

# 40
  • Мнения: 2 749
Вие какво точно искате - да чуете чуждите мнения или заедно с вас дружно да му намираме оправдание защо така прави?

# 41
  • Мнения: 5
Искам да видя дали може да е период..дали има други с подобен опит..аз съм силен характер и през мн съм минала  и като ме ядоса го настъпвам и нащо звучи като мерене на..

# 42
  • Мнения: 31 720
Билкови хапчета  Joy
Ако ви боли зъб, аналгин ли ще пиете или на зъболекар ще отидете?

# 43
  • Мнения: 13 809
Вие преди да жените поне поживяхте ли година - две да се опознаете в ежедневието? Постът звучи все едно питаш за непознат човек , който всъщност ти е съпруг!

# 44
  • Мнения: 2 749
Ами моето мнение е, че човекът си е насилник. Никой не го показва в началото. Но дърпането на ръцете ще прерасне в блъскане, после шамар, после юмрук и да не продължавам... Въпросът е Вие до къде ще му позволите да стигне. Но, като виждам, му търсите оправдания с какво ли не, та май няма смисъл от съвети.

Общи условия

Активация на акаунт