Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 септ. 2019, 17:04 ч.

Професионални серии за коса 128

• 9 231
  • 169
  •   7
Отговори
# 15
tyzarka, благодаря, че сподели мнение за шампоана на Label. M!
Поръчах си го днес, за първи първи път ще го използвам. Дано да ми хареса колкото и на теб!

# 16
Къде имаше промоция на Ланза?

В Арлен в момента има.

# 17
  • Бургас
За момента нямам косопад
Аз също,мерси за новата тема. Heart Eyes

# 18
  • Някъде по Дунава
За косопад ползвам шампоан Напура S00, S0 и ампули Алфапарф.

# 19
Олиото на ланза беше 50 и няколко лева за 100 мл в агора бюти но вече е изчерпано. Кератиновият шампоан и той е някъде толкова но промоцията е до тази вечер.

# 20
  • някъде по света
Олиото на ланза беше 50 и няколко лева за 100 мл в агора бюти но вече е изчерпано. Кератиновият шампоан и той е някъде толкова но промоцията е до тази вечер.

Благодаря за отговора.

# 21
  • Стара Загора
Благодаря за новата тема!
Аз съм със зверски косопад от месец 😢 ползвам амупилите за силен косопад на Напура, Ш на Mediceuticals и витамини за коса, кожа и нокти Alive. Косопадът не спира и вече съм с 1/3 от косата си, започвам да изпадам в криза. Мисля да пробвам и ампулите на Алфапарф, дано с тях има ефект

# 22
Мерси за темата. Чудя се какво да си купя /на Керастаз или друго/, а вие не щете да помагате. Sad

# 23
За момента нямам косопад
Аз също,мерси за новата тема. Heart Eyes
+ 1 Simple Smile
Да е честита новата тема !

# 24
Благодаря за новата тема.
Сега си спомням, че преди години борих следродилен косопад с ампули и шампоан Ducray и имаше ефект.  Blush

В момента нямам косопад, просто искам косата ми да порасте по-бързо и да ми я оформят, както беше преди. Другият вариант е да си остане равна и дано мечтаната дължина до под мишниците да е постижима и подходяща за косата ми.

# 25
  • Велико Търново
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз целогодишно все ползвам някакви продукти против косопад, така че - нищо ново на хоризонта - ампули Аминексил на Лореал и Керастаз използвам, когато косопадът е по-засилен,а през останалото време - спрей на Медисютикълс за стимулиране на фоликулите, спрея на Епруваж, Лореал Сериоксил...

# 26
  • Някъде там
Благодаря за новата темичка  bouquet
Косопадът боря с аминексил на Лореал и Керастаз.Спря,но продължавам с ампулите.Между другото лореалската я ползвам на два пъти(сутрин и вечер),а тази на Керастаз на 3 пъти.С един и същ накрайник(с ролка) ги ползвам не знам защо се получава така.Ще продължа с Керастаз Laughing
Шампоанът на Лейбъл М за хим.третирана коса от предната тема е страхотен.Мек,прави богата пяна,подхранва,дава блясък,мирише плодово.Един от любимите ми.
По колко ампули седмично използвате  ?

# 27
С Аминексил боря косопада аз.

# 28
И аз си взех ампулите Аминексил ,но нямам накрайник ,съвет от къде да си взема или какво да приспособя.

# 29
  • Пловдив
На мен ми бяха дали от рибката някакъв накрайник , дано не съм го изхвърлила, че като ви чета и явно не с всички ампули дават...

А иначе може да си вземеш пипета /капкомер/. Серума на Епруваж си е с такава и ми е доста удобна.

Общи условия

Активация на акаунт