Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 септ. 2019, 17:04 ч.

Професионални серии за коса 128

• 9 345
  • 170
  •   6
Отговори
# 45
  • Варна
Маската за слаба коса на Лакме е много добра.Дава плътност,подхранва без да разлигавя излишно,с грижа за скалпа.Ароматът обаче ми е нетърпим просто-нещо ретро,остро като одеколон,уж да е цитрус,но едва го изтърпявам.

# 46
  • Стара Загора
Маската на Лакме въобще не ми харесва, косата ми в корените стои спластена, изглежда мръсна, а миризмата е отврат. Остана ми половин кутия от маската и съм я запратила в гардероба. Сега се замислих дали не мога да я ползвам като преуош 🤔

Въпрос относно ампулите на Напура - взех си от тези за силен косопад, само след измиване на косата ли се нанасят или всеки ден? В описанието пише след измиване да се нанесе на влажна коса и после да се изсуши със сешоар. Три пъти съм нанасяла след къпане, но все още не усещам ефект 😢 Ако продължава косопада с тези темпове, скоро няма да имам коса

# 47
Днес пробвах Еластайзър екстрийм. Най-сетне усетих ефекта, за който говорите. Явно, както каза Принцесата, русата чума си иска хард продукти Grinning и обикновеният еластайзър ми е бил слаб.
Сложих и почистващата ампула Напура с капкомер, добре се разнесе, наистина много мирише на мушкато Grinning , но както казват "Трай бабо за хубост" Grinning

# 48
  • Стара Загора
И аз се боря с косопад, и то от няколко години (откакто родих). Преди повече от месец си взех серума на Епруваж, след като прочетох хубави коментари за него. Още малко ми остава до изхабяването му, но не виждам никакъв ефект. Отделно моята коса е бързоомазняваща се и допълнителното омазняване от серума ми идва в повече - след като я измия и сложа 2 пипетки от серума - косата ми вече изглежда мазна, въпреки че е чиста. Няма да повторя.
Използвам също така шампоан против косопад на Дюкре. Сега мисля да поръчам и ампули Аминексил.
Пробвай Серум за стимулиране на растежа на LANZA - Nourish Stimulating Hair Treatment. Дават го и против косопад. Аз ползвам от два месеца цялата серия и съм изключително доволна. Серума е като вода, не е мазен. Създава охлаждащ ефект и дори лек обем ми прави. За косопада не мога да кажа нищо, защото нямам, но имам доста нови растежи и косата ми е видимо в доста по добро състояние от колкото беше.

# 49
  • София
Аз си взех Ш и Б на Олаплекс (водят се номер 4 и 5) и съм определено доволна от тях. Определям ги като балансирана серия с голям превес на хидратацията. Още след измиване с Ш косата става мека, което на мен ми харесва като ефект, но много рядко ми се получава. Косата става бляскава, лека и жива.

# 50
Записвам се да следя.

# 51
Здравейте. Търся крема Mi Amante, но в старата опаковка. Дали някой знае от къде мога да се сдобия с него?

# 52
И аз се боря с косопад в момента и пак съм заложила на Дюкре Анафаза Ш и Б и капсулите им. Има и спрей за косопад на Дюкре, който съл ползвала няколко пъти и резултатите всеки път са страхотни.

# 53
Маската на Лакме въобще не ми харесва, косата ми в корените стои спластена, изглежда мръсна, а миризмата е отврат. Остана ми половин кутия от маската и съм я запратила в гардероба. Сега се замислих дали не мога да я ползвам като преуош 🤔

Въпрос относно ампулите на Напура - взех си от тези за силен косопад, само след измиване на косата ли се нанасят или всеки ден? В описанието пише след измиване да се нанесе на влажна коса и после да се изсуши със сешоар. Три пъти съм нанасяла след къпане, но все още не усещам ефект 😢 Ако продължава косопада с тези темпове, скоро няма да имам коса

И аз не видях ефект от тези ампули. При мен осезаем ефект от първо нанасяне имаше с ампулите на Алфапарф и Аминексил.

# 54
  • Някъде там
И аз се боря с косопада.
Използвам по три ампули на Лореал за косопад(седмично) сега обаче ще пробвам на Керастаз.
Мия със шампоан на ланза и балсам от същата серия за растеж на косата.
Обожавам ментовия им аромат .Балсама нанасям и на корените.Имам много нови растежи ,като таралеж съм.Сега се чудя да ги подновя или да си взема нещо ново.Например...

# 55
Имате ли отзиви от тези продукти, нищо не боря и нямам оплаквания. Ползвам 3 други шампоана на марката+ черната маска:

# 56
Ползвам маската от около 2 месеца, много я харесвам. Усещям я повече като хидратираща, но и ми дава известна доза плътност Simple Smile

# 57
  • Пловдив
Нарочно не влизах месец -вече имам чувството че имам магазин.
Но както се вижда не удържах.Не знам какво да я правя тая коса.То не е коса , туфа.Не знам какво да я правя и къде бъркам.
Моля пак за съвет.Косата е дълга около 4 пръста под рамената.Е отпред винаги е страхотна,а отзад е туфа.Най-странното е ,че като ме изсуши фризьор косата е перфектна.Лъскава ,изпъната като на картинка.Суша ли се сама отзад е туфа.Ползвам Парлукс. Явно аз съм с две леви ръце.Косата е нахранена,хидратирана и какво ли още не.Последно ползвах Марокън ойл -хидратиращата маска и шампоана.Между друготоq като че ли Joico по ми допада.
Та въпросът ми е защо се заплита отдолу на тила тази коса,и отзад стои като разплетена кошница.Дали е само от изсушаването?

# 58
Моята е тънка коса(податлива), но ако не я изсуша и оставя сама да изсъхне става никаква... Та от няколко години се родих, откакто ползвам лек стилизиращ при изсушаване не лак или пяна, а напр този или олио(но ми е тежко):

+ задължително четка в сешоар, имам и за почивки в пътна чанта! Познати щом ми казват, че косата ми е поддържана, тоест не като преди перушинеста от самоизсъхването.
Ти сама като се сушиш с такъв вид сешоар не стои ли изпъната. Моите не са вътящи се, просто опъвам статично

# 59
Нарочно не влизах месец -вече имам чувството че имам магазин.
Но както се вижда не удържах.Не знам какво да я правя тая коса.То не е коса , туфа.Не знам какво да я правя и къде бъркам.
Моля пак за съвет.Косата е дълга около 4 пръста под рамената.Е отпред винаги е страхотна,а отзад е туфа.Най-странното е ,че като ме изсуши фризьор косата е перфектна.Лъскава ,изпъната като на картинка.Суша ли се сама отзад е туфа.Ползвам Парлукс. Явно аз съм с две леви ръце.Косата е нахранена,хидратирана и какво ли още не.Последно ползвах Марокън ойл -хидратиращата маска и шампоана.Между друготоq като че ли Joico по ми допада.
Та въпросът ми е защо се заплита отдолу на тила тази коса,и отзад стои като разплетена кошница.Дали е само от изсушаването?
На мен така ми се заплита, че дори и накъсва в тази област заради шофирането - тила ми опира във възглавничката на седалката, която е от гадна материя. Ако прекарваш сравнително много време зад волана може да е заради това. Отне ми месеци да разкрия откъде идва мистериозното накъсване и оплитане.

Общи условия

Активация на акаунт