Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 септ. 2019, 17:04 ч.

Професионални серии за коса 128

• 9 231
  • 169
  •   7
Отговори
# 30
  • Варна
Благодаря за новата темичка  bouquet
Косопадът боря с аминексил на Лореал и Керастаз.Спря,но продължавам с ампулите.Между другото лореалската я ползвам на два пъти(сутрин и вечер),а тази на Керастаз на 3 пъти.С един и същ накрайник(с ролка) ги ползвам не знам защо се получава така.Ще продължа с Керастаз Laughing
Шампоанът на Лейбъл М за хим.третирана коса от предната тема е страхотен.Мек,прави богата пяна,подхранва,дава блясък,мирише плодово.Един от любимите ми.
По колко ампули седмично използвате  ?

Започнах с Лореал 7 ампули-по 1 на ден(сутрин половин и вечер половин),всеки ден.Сега минах на Керастаз.Деля ги на 3 пъти,пак сутрин и вечер слагам.Една ампула ми е много на един път,затова слагам два пъти на ден.Започва да тече по лицето и врата,а ги дават по 1 на ден.Тези на Керастаз мисля,че 2 месеца трябва да се ползват.

# 31
  • София
Благодаря за новата тема!

При косопад си взимам ампули Аминексил на Лореал. Нямам накрайник и не ми  особено лесно да ги нанеса равномерно. Затова използвам по-голямо количество - директно слагам цяла ампула и не се занимавам с половинки Simple Smile По 2 ампули на седмица на 2-3 седмици обикновено овладяват положението. Ако не стане, пия добавка (предпочитана е Приорин) и продължавам с Аминексила.

Сега съм на вълна дали да си купя серията Хронолоджист на Керастаз. Дайте съвет от Ш или М сте по-впечатлени или най-добре е да се вземат в комбинация? Протеинова ли е серията или балансирана?

# 32
Хронолоджист е балансираща серия....Най-добре е да се ползват и шампоан ,и маска

# 33
Радвам се за новата тема и насоката й. Мен ме удари яко косопада и си признавам, че този път съм доста притеснена, дано се размине. Всякакви съвети ще са ми от полза. Мисля да заложа на Напура или Наноген като шампоани, готова съм да хвърля доста пари само и само да се оправи положенито. Имам чувството, че любимите ми ампули Аминексил не ми помагат вече Sad

Видях нова марка в Арлен, стана ми интересна, имат ампули против косопад, като са всяка в кутия.

https://www.arlen.bg/product/11499/ampula-protiv-kosopad-s-gliko … ampoule-10ml.html

Шампоан ще поръчам този на Напура https://www.zlatnaribka.com/napura/napura-s-2-energy-shampoan-pr … malna-kosa-200-ml

Общо взето не останаха много продукти, които да не съм пробвала и масля сега да заложа на тези.

# 34
  • Варна
Пробвала ли си шампоан Ревита на DS?Виж и него.Аз ползвам първо сериоксил,защото се пени,после този за няколко минутки и ампули аминексил.Спря го за нула време.Много доволни има от този шампоан.Аз съм го взела за бърз растеж и плътен косъм.Оранжев е,течен,не се пени,но пък действа.Споменатите от теб не съм ползвала.

# 35
Tyzarka, за този шампоан ли говориш?
Не съм  чувала за него до сега.Описанието му ми хареса много.

# 36
  • Варна
Да.Пак да кажа,че е труден за ползване.На първо миене не се пени,течен е.Доста изхабих докато му свикна.Предполагам,че и други против косопад са такива или подобни.

# 37
Добре, мисля да го пробвам при първа възможност.

# 38
И аз от известно време имам значителен косопад, добре, че имам доста коса Simple Smile
Дано спре, но нещо не се влияе от наличните продукти, които имам, а съм зарината от неща и съм решила, че няма да купувам нищо скоро.
Искам да похваля един шампоан и маска, които ме изненадаха многооо приятно:
https://www.arlen.bg/product/4372/pochistvasht-shampon-revlon-pu … proyou-350ml.html
https://www.arlen.bg/product/4367/podhranvashta-i-hidratirashta- … proyou-500ml.html
Косата още под душа стана мека и разплетена, рядко ми се случва това, шампоана се пени добре, а на маската само малко аромата не ми харесва.

# 39
  • varna
 Тузарка има ли ги някъде из Варна продуктите на Ревита? Силно ме заинтригува дълбокопочистващия им  newsm78.

# 40
  • Goch
Принцесата http://www.dslabs-bg.com/where_to_buy/index.html тук пише в кои аптеки във Варна се продават

# 41
  • Варна
Дори да го няма в някоя аптека могат да ти го доставят предполагам.Моят е от някакъв сайт(приятелка го беше поръчала).

# 42
# 43
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
И аз се боря с косопад, и то от няколко години (откакто родих). Преди повече от месец си взех серума на Епруваж, след като прочетох хубави коментари за него. Още малко ми остава до изхабяването му, но не виждам никакъв ефект. Отделно моята коса е бързоомазняваща се и допълнителното омазняване от серума ми идва в повече - след като я измия и сложа 2 пипетки от серума - косата ми вече изглежда мазна, въпреки че е чиста. Няма да повторя.
Използвам също така шампоан против косопад на Дюкре. Сега мисля да поръчам и ампули Аминексил.

# 44
  • Пловдив
В момента ползвам първия от линка на Лакме  има леко ментов охлаждащ ефект, прави добра пияна... косата ми се държи добре с него.
Но специално за спиране на косопада не мога да ти дам конкретен отговор тъй като след това ползвам серума на епруваж

Общи условия

Активация на акаунт