Професионални серии за коса 128

  • 54 534
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 763
Олиото преди термика или след? 🙄

# 706
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Девойки това е протокол за коса, която е зле и то такава носеща на финиши. Суха или изрусена. Нийм плант на влажна коса, върху него нектар, дисциплин или термикът за дълга коса, сушим и на суха коса една помпа Ланза кератин.

# 707
  • Мнения: 284
Има ли някой с отзив от диагностика на коса на Kerastase, слушам, че имало нов апарат, който бил много добър и се замислям. Мисля да опитам и новата им терапия в салоните.

# 708
  • Мнения: 1 666
Оххх как ме подкукуросвате с това Шу Grinning Вече сериозно обмислям да си взема някой комплект Thinking Grinning

# 709
  • Мнения: 66
Някои ползвал ли е този продукт? Дали си заслужава😉
https://www.zlatnaribka.com/kerastase/otsvetyavashti-tushove/tus … chromatique-10-ml

# 710
  • Варна
  • Мнения: 184
За този конкретно не знам, но имам cool Brown и не виждам съществена разлика. Боядисвам се всеки месец и червеникавото си избива Sad

# 711
  • Мнения: 394
Да си кажа мнението за маската на Мароканоил, тъмнокафявата капачка, хидратилащата серия. Влюбена съм, наскоро на втория ден ми се заплитаха краищата, въпреки  че съм постригана и ползвам еластисайзър и нектар термик и финиши. Явно доста добре успява да ми хидратира косата и до следващото миене на 90% ми го няма заплитането и е супер мекичка. Последните 2-3 пъти я мия на бързо и я оставях по 2 3 мин, нямам търпение да си постоя с нея. Аромата много ми допада. Определено за мен лично прави това, което е написано в описанието. Първия път я комбинирах и архитект,а втория и третия с хроноложист.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Чудесна е тази маска и аз я харесвам много.

# 713
  • Мнения: 90
С изрусена коса съм суха и изтощена  и се спрях на козметиката на Кюн. Шампоан балсам и маска . Какво друго да слагам ще си взема и еластайзър

# 714
  • Мнения: 906
Аз пък съм в чуденка дали мога да си ползвам еластисайзера, след като наскоро си правих трайно изправяне на косата.За поддържане на ефекта я мия със специални Ш и Б.Ето от тази серия:
https://www.arlen.bg/product/7782/komplekt-poddarzhasht-shampoan … ance-2h250ml.html
Питах фризьорката ми , и тя каза да го ползвам, но я подведох че няма силикони и др. подобни съставки в него, а после се зачетох в състава му и видях пък че съдържа силикони.
В момента косата ми е гладка и мека,но ми се иска още по уау ефект.Само ме притеснява от тия силикони в еластисайзера дали няма да ми се загуби ефекта от изправянето по-бързо.

# 715
  • Мнения: 844
След такова изправяне си съсипах косата. После цъфтеше от ужасна височина (реномиран салон, доста солена процедура)

# 716
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Силиконите са жизнено необходими за третирана коса хеле пък химически.
 Не виждам как може да навреди Еластисайзъра. Не познавам процедурата,но предполагам,че е на принципа на едновременшното къдрене  Sick  Laughing. Е те това съм си го причинявала нееднократно на младини  Joy. Мале каква кошница съм била в главата...като си гледам снимките ми се реве.

# 717
  • Мнения: 394
Терапията Клетката майка или аз както си я знам с аргановите стволови клетки, правите ли я със детоксикиращата глина? Има ли смисъл да я купувам, предполагам е от рода на ДПШ или разните ексфолианти за скалп? До сега съм я правила без, чак днес разбрах, че има такова чудо към терапията.

# 718
  • Мнения: 1 666
Направих си днес терапията с Наши филър. Измих с ДПШ, постоях час и нещо с концентрата, като преди това духнах малко със сешоара, за да загрея.
Резултатът ми харвсва - получих плътна и жилава коса. Единствено остана някакъв лепкав слой върху косата, но се надявам като мина и с пресата, да се махне. Между другото същото се случва и като ползвам ампула Лалга.

# 719
  • Мнения: 2 452
Prinzesata преди години като излязоха на мода тея процедури и аз исках да се наредя на опашката,обаче фризьорката ми каза,че продуктите наистина са на принципа на къдрина и съсипват косата.Вместо да ги навиват с онези комични ролки ги изпъвали със сешоари и преси.Отказах се.Наскоро пък една мацка ме сдъвка,че съм изостанала и не съм ги разбирала нещата,защото виждаш ли ти,сега ги изправяли с кератин и то бразилски и косата месеци наред била здрава и права Rolling Eyes Като гледам и косата на колежката ми и последиците от нейния (тя така си мисли май) кератин,никога не бих си причинила подобно нещо

Общи условия

Активация на акаунт