Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 72 222
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 701
Скрит текст:
ДНес вместо този препарат влязох в ДМ и купих техния.... ВЪрши ли  някаква работа той изобщо?
Скрит текст:
Почиства, не е да не почиства, но съм по доволна от Heitmann, по концентрирана му е пастата.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 843
ДНес вместо този препарат влязох в ДМ и купих техния.... ВЪрши ли  някаква работа той изобщо?

Според мен е боклук, но пробвай.

# 62
  • Мнения: 277
Аз пък изкупих целия магазин на Sano Maxima.Страхотни препарати ,прахове и омекотители.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 193
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.

# 64
  • Мнения: 277
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.
Сано Форте

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.
Сано Форте
Да, но ако са алуминиеви, ще остане без тях Simple Smile
MaryG, ако имаш съдомиялна измий ги в нея на най-високите градуси. После с обезмаслител и четка ги изтъркай. Знам, че алуминий не се слага в съдомиялна, но от един път нищо няма да им стане.

# 66
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Доколкото разбирам към момента Сано и Медикс са продуктите с най-много позитивни отзиви?

# 67
  • Мнения: 1 146
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.
Аз почиствам филтъра на аспиратора  с Медикс или А1 за загорели мазнини. Чистят перфектно! Ползвам ги също за фурната и котлоните! Действат безотказно! Единственият недостатък е по-тегавото им изплакване. Но пък резултатът си струва.

# 68
  • Мнения: 1 953
Не бях ползвала веро Pur от години, от Лили взех някакво с лимон, около 1л, това няма отмиване, плакна, плакна и все са ми мазни ръцете, така усещам и съдовете, сякаш мия с прах за пране, та и той се отмива по-лесно. Такова ли е това веро, трябва ли да се притеснявам за здравето ни? Досега си ползвах Feya, Exo и всякакво с балсам, и не съм имала такива проблеми.

# 69
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
От Pur отдавна се отказах, развалили са го.

# 70
  • Мнения: X
От както минах на турския еквивалент на Пур - Прил, съм много доволна. Би трябвало да се намери в магазин за паралелен внос.

# 71
  • Мнения: 148
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.
Аз почиствам филтъра на аспиратора  с Медикс или А1 за загорели мазнини. Чистят перфектно! Ползвам ги също за фурната и котлоните! Действат безотказно! Единственият недостатък е по-тегавото им изплакване. Но пък резултатът си струва.
И аз съм за Медикс ... но моите филтри матираха ... пак са алуминиеви Simple Smile

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 193
Много ви моля да ми препоръчате добър препарат за почистване на филтрите на кухненски аспиратор-до сега съм опитвала различни обезмаслители, но нито един не ги почиства в дълбочина както трябва.
Сано Форте
Да, но ако са алуминиеви, ще остане без тях Simple Smile
MaryG, ако имаш съдомиялна измий ги в нея на най-високите градуси. После с обезмаслител и четка ги изтъркай. Знам, че алуминий не се слага в съдомиялна, но от един път нищо няма да им стане.

Благодаря на всички за отговорите. Алуминиеви са и това е причината да не мога използвам част от препаратите. Нямам съдомиялна, явно ще си остана с обезмаслителите и с недотам добро почистване Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 760
Сложи една по-дълбока тенджера да заври и сложи сода в нея. Потопи филтъра в нея и изчакай малко. После същото упражнение го направи с другата страна на филтъра.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 193
Сложи една по-дълбока тенджера да заври и сложи сода в нея. Потопи филтъра в нея и изчакай малко. После същото упражнение го направи с другата страна на филтъра.


[/quote

Благодаря, ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт