Майски бръмбарчета 2020

  • 25 327
  • 729
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 112
Аз на 6+2 като бях на преглед се видя сърдечна дейност, въпреки че неше рано да се чуе. Обаче докторката каза, че явно съм била с ранна овулация, за да се види толкова рано. Успи ей на всички с прегледите и ни дръжте в течение 🤗

# 166
  • Мнения: 19
Ако се окажат положителни и аз ще съм от Майските мами..Какво мислите? Да се радвам ли ? Леко бременеене на всички ви Simple Smile
[/quote]

уф, тези тестове могат да те изкарат от равновесие. Четеш упътването и пише ,че трябва да има ярка 2ра черта ?!? Къде ти,аз след моя положителен тест рових тук във форума и се оказва,че е достатъчно да има наченка на 2ра черта и положителен. Така ,че от видяното и прочетеното мисля ,че и твоят е положителен 😍
Колко дни ти е закъснението?

# 167
  • Мнения: 679
Оо да, тези тестове. Аз излязох от банята и почнах да се чудя положителен ли е, отрицателен ли е. А на снимка чертичката още по- малко се виждаше. След 4 или 5 дни като повторох теста вече се виждаше по- хубаво. Simple Smile)

# 168
  • Мнения: 49
Здравейче бръмбарчета записвам се и аз при вас как се чувствате..? Аз имам една тъпа болка в яйчниците нормално ли е според вас пък, рано ми е за гинеколог още 🙂

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Добре дошла, Жани!
В дните на очакваната менструация и аз имах болки ниско долу.

Днес ми е десети ден закъснение и реших   да направя още един тест от мерак. Този път тестовата черта е в пъти по-наситена от контролната. 🙂

# 170
  • Мнения: 49
Добре дошла, Жани!
В дните на очакваната менструация и аз имах болки ниско долу.

Днес ми е десети ден закъснение и реших   да направя още един тест от мерак. Този път тестовата черта е в пъти по-наситена от контролната. 🙂
3ти ден ми закъснява и много ме болят яйчниците 🙂 и исках да попитам при вас как е положението

# 171
  • Мнения: 679
Днес ми е толкова лошо, дано е нещо временно. Досега никакви неразположения нямах.Аз влизам в 6та седмица.

# 172
  • Мнения: 27
И на мен от вчера вечерта. Аз съм в 6 от събота. Днес сутрин направо ужас. Почти нищо не мога да ям. Става ми лошо само като си помисля. Не е постоянно. Чакам момент в който да ми мине и да ям. Утре съм на преглед ! Малко ми е напрегнато! Simple Smile

# 173
  • Мнения: 1 189
Ох,момичета... няма угодия. Като ни е лошо- защо ни е лошо, като не ни е - защо не ни е ... 😂 Луда работа. Поне аз де.

# 174
  • Мнения: 679
Хахаха така е, и аз съм яла само ябълки днес, от мисълта за друго и месо само ми става зле. А аз толкова обичам месо, мога само това да ям попринцип.

# 175
  • плевен
  • Мнения: 1 249
На мен пък от нищо не ми става лошо,което леко ме притеснява.Миналата бременност имале двеста неща,от които повръщах само като си помисля за тях.Сега нищо,само една зверска умора.Миналата нощ бях на повикване и съм работила с адско усилие да не припадна.
Момичета,кога се записвате на женска консултация,имам нужда да си пусна вече една кръвна картина,че не знам как съм с хемоглобина.Миналата година три месеца лекувах анемия заради обилния си цикъл.

# 176
  • Мнения: 182
Привет
Аз съм в 7ма гест.седмица. с термин 9.05.2019
Миналата седмица бях на лекар с силни болки - лекаря изписа Утрогестан и коментира, че е по малко от стандарта.
Надявал се тази седмица да види пулс.
Останах притеснена.

Не знаех, че съм бременна и бях направила цитонамазка и микробиология. Микробиологията отрицателна. Цитонамазката - пише неясна, втора група, изолират се възпаления. Да се повтори след 1 месец. Доктора погледна и нищо не каза. Параноясах се после вкъщи Sad

# 177
  • Мнения: 27
И не съм повръщала за сега. При всяка жена различно и всяка бременност е различна. Само не трябва да четем разни неща в нета.  Astonished
Иначе домати със сирене и оцет ми помага.
Всичко кисело понасям.

# 178
  • Мнения: 19
На мен пък от нищо не ми става лошо,което леко ме притеснява.Миналата бременност имале двеста неща,от които повръщах само като си помисля за тях.Сега нищо,само една зверска умора.Миналата нощ бях на повикване и съм работила с адско усилие да не припадна.
Момичета,кога се записвате на женска консултация,имам нужда да си пусна вече една кръвна картина,че не знам как съм с хемоглобина.Миналата година три месеца лекувах анемия заради обилния си цикъл.
от друга мама тук разбрах ,че на ЖК се записваш 12 г.с.
Аз сега съм 4с+6д и не ми е лошо ,чувствам се бижу . Ти коя седмица си?  Пък и по-хубаво от лека бременност няма 😀

Привет
Аз съм в 7ма гест.седмица. с термин 9.05.2019
Миналата седмица бях на лекар с силни болки - лекаря изписа Утрогестан и коментира, че е по малко от стандарта.
Надявал се тази седмица да види пулс.
Останах притеснена.

Не знаех, че съм бременна и бях направила цитонамазка и микробиология. Микробиологията отрицателна. Цитонамазката - пише неясна, втора група, изолират се възпаления. Да се повтори след 1 месец. Доктора погледна и нищо не каза. Параноясах се после вкъщи Sad
колкото и страшно да звучи,важното е да си спокойна ,без паника и черни мисли. Бебче расте в нас и трябва да му дадем най-положителната енергия ❤

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 00:39 от AnMary

# 179
  • плевен
  • Мнения: 1 249
На мен пък от нищо не ми става лошо,което леко ме притеснява.Миналата бременност имале двеста неща,от които повръщах само като си помисля за тях.Сега нищо,само една зверска умора.Миналата нощ бях на повикване и съм работила с адско усилие да не припадна.
Момичета,кога се записвате на женска консултация,имам нужда да си пусна вече една кръвна картина,че не знам как съм с хемоглобина.Миналата година три месеца лекувах анемия заради обилния си цикъл.
от друга мама тук разбрах ,че на ЖК се записваш 12 г.с.
Аз сега съм 4с+6д и не ми е лошо ,чувствам се бижу . Ти коя седмица си?  Пък и по-хубаво от лека бременност няма 😀
По календар съм 6с+4д.Надявам се утре да видя сърдечна дейност,че вече  нямам нерви.

Общи условия

Активация на акаунт