Отговори
# 90
  • Мнения: 679
Момичета, малко не е по темата, но понеже коментирахме интимни гелове. Сега гледам брошурата на ДМ има Себамед 2 бр. на цена от 20 лв., което за Себамед е доста добре.

# 91
  • Мнения: 2 515
Здравейте, драги 💜
Учебната година започна, а тук има много майки и учители. Пожелавам ви ползотворна работа, без стресови ситуации и деца пълни със знания.

Жасминче, най-трудния клас имаш тази година, затова специално на теб ти пожелавам търпение и упоритост. Вярвам, че децата ще се справят успешно с матурите, а ти да си в дилема дали да излизаш в болнични по средата на учебната година (най-късно) 💕

Ние сме в период на пресметнато щракване. А, дано да се получи вече. Ще разберем в края на месеца.

Кой ще прави списъчето?

# 92
  • Мнения: 417
Успешна нова учебна година на всички колежки и майки! Да ви бъде шарена и весела като моето подаръче от днес! 💐


Невър, абе видях нещо, ама викам няма да пиша нищо, че и без това ти писах да правиш тест. Щом и другите виждат значи проблема не е в моя телевизор! 😄 Дано се насити тази сенчица! 😘

Рейв, аз си ходех на частно - всеки месец по 30 лв. като поп плащах. Апаратурата долу горе мой набор като я гледам 😁, ама срещу апарата човека знае какво да прави... Каза до август-септември ще си бременна и ето, че са факт думите му. Затова както и Сънчето ти е казала не винаги е важна апаратурата, а по-скоро човека, който борави с нея. Успех! 💛

Ането, според мен си има някаква връзка, но тя се задейства след няколко дни при мен. По принцип седмица преди да ми дойде ме боляха гърдите. Само, че миналия месец си не започнаха 4 дни след О, което за мен беше много странно, но се разбра и причината в последствие. Пожелавам ти да са на късмет болките! 🍀

ИвГГ, честито синичко! 💙

# 93
  • Мнения: 1 132
За списъка съм аз Wink

# 94
  • Мнения: X
Здравейте, момичета. Джул - мерси за темата, супер е, както винаги! Разбирам терзанията ти напълно - аз също съм контрол фрийк и истински полудявам, когато нещо не се получава според плановете ми! Вярвам, че мечтата ти ще се сбъдне по-рано, отколкото мислиш.
Моля да ме запишете в списъка този месец: МЦ - 13.09, О - 27.09, Тест - 11.10

# 95
  • Мнения: 1 890
Мрън мрън мрън .. лелката дойде
Заспивам се за новия списък МЦ-16.09.19 О- 03.10.19 Тест-17.10.19

# 96
  • Мнения: 590
Повторих теста за всеки случай (не можах с първа урина , нямах вкъщи тест, а много ми се пишкаше сутринта)  . Явно вчерашния е дал изпарителна сянка . Момичета благодаря ви много ,че сте до мен през всичките ми страхове и желания ! Добре ,че ви има. 🤗

# 97
  • Мнения: 261
Здравейте момичета,

Честит първи учебен ден на всички! Моята дъщеря днес стартира втори клас Simple Smile

Аз съм малко в тиха паника, реших да ви споделя, че да видим какво ще кажете.

През месец август ако помните пих Агнес. Цикълът ми дойде с няколко дни по-рано на 27ми ден, което никога до сега в живота ми не ми се беше случвало. През цялото време беше подобно на зацапане, като имаше и своите по-силни моменти, но като знам какво чудо е 1-2 ден, това си е направо като 4-5. Вчера ми дойде уж добре, но след 2-3 часа пак същата история като миналия месец. Само цапа и нищо. На някой да му се е случвало нещо подобно?

Знам, че съм за лекар, разбира се, че ще отида сега като приключи това подобие на лелка, но си мислех, че е от Агнеса и за това не се притесних, но си мислих, че след като се изчисти организма ще се приключи и всичко пак ще си е както трябва, уви не. После четох за някаква цветна бременност, но на 99.9% не мисля, че е това, защото болките и всичко останало си е същото. Има няколко диагнози в нета: менопауза, бременност, стрес и подобни....

Успех на всички с бебеправеното, целувки :*

# 98
  • Мнения: 1 044
Влизам много набързо! Днес е много интензивен ден при мен, с първолаче и петокласничка. Оставих снимка във фейсбук групата. За всички, които не са там, да си знаете, че е пълна тишина по принцип, тук сме си всички Hug

Lica, нямам идея, но едно знам със сигурност - не чети в нета.

Съжалявам за всички с пристигнали лелки. Frowning

Набийте ме! Направих си тест за ранно тестване. По принцип ми идва между 25-ия и 32-рия ден и затова си бях дала такава далечна дата за тест. Реших, че ако този месец е къс, може и да отчете нещо. Абсурд. Гига отрицателен Laughing

# 99
  • София
  • Мнения: 913
Здравейте, момичета!

Джулс, с всяка следваща, темата става все по-прекрасна! Нека е и бебеносна! Heart

Честит първи учебен ден на всички!

Аз малко се позагубих, че бяхме на септемврийско море и реших да си дам почивка на мозъчето Grinning

Относно интимните измиващи, сега ползвам Lactacyd Oil и съм доста доволна.

Лика, тест за бременност правила ли си? Аз бих направила един, за да изключа това като вариант, и бих записала час за преглед. Дано е малък дявол Hug

Tickles, може пък да е рано Wink

# 100
  • Мнения: 632
Здравейте!Честит първи учебен ден на всички ученици и учители.

Аз за първи път следя О с тестове ,за сега са отрицателни,но като чели от днес вече е мааалка по-наситена и очаквам да има + утре,други ден .Дано видя двете наситени еднакво. И според БТ още е рано.Цикъла ми е 28-29 дни.Дано!

# 101
  • Мнения: X
Ирина, да, ще се насити днес-утре. Препикавай редовно.

Иначе за мен една овчарска без лук и едни пържени картофи със сирене, моля 🤣 (малко шегичка)

# 102
  • Мнения: 584
Хахахаха Joy Джули, разби ме с поръчката (ама ти често ме караш да се смея над екрана с глас, както и Ivied - страхотен хумор, момичета)! А темичката е страхотна, Джулс, личи си с какво внимание и любов я правиш! Дано ни е много бебеносна Flowers Four Leaf Clover

Честит първи учебен ден на всички! На децата им желая много радостни моменти в училище, а на родителите - по-малко нерви, пишейки домашни с децата Blush За нас, учителите, дано има умни и будни деца, които да ни карат да се прибираме вечер с усмивка на лице! Flowers Bouquet

При мен няма нищо ново, но то и така се очакваше, защото няма опити все още... Ах, това ТСХ! Още го боря, ама то не ще да се дава Rage Пак е тръгнало да се покачва леко и ще трябва да увелича дозата, а дано да спадне до следващата О и да съм спокойна да щракаме. Лелката се задава от сега, но ще отбележа утрешния ден за начало, че нали така беше - когато е следобед, се брои за следващия ден Thinking

# 103
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Здравейте момичета!Честита нова учебна година на всички,за които днес започна отново приключението,наречено училище!Аз от вчера имам 1 милиард неща на главата с моят ученик и нямам търпение да дойде утре и да влезем вече в час.не че не обичам ваканциите,но предпочитам режим някакъв да имаме , а през почивката е доста трудно да се спазва какъвто и да е...

# 104
  • Мнения: 261

Лика, тест за бременност правила ли си? Аз бих направила един, за да изключа това като вариант, и бих записала час за преглед. Дано е малък дявол Hug


Правила съм тест малко преди да ми дойде през август и имах бледа втора чета, после пуснах кръвен на 16ти август мисля, че беше , който беше ГИГА отрицателен, но реално нямах закъснение, имах 3 дни до цикъл, на другия ден започна цапането, което продължи 7 дни и сега това. Освен да пробвам един тест,ама много ме съмнява.  И за да ви объркам максимално много ще ви напиша пълна статистика на нещата.

22.07.2019 последната нормална лелка
17.08.2019 зацапване, което идваше и спираше 2 дни
19.08.2019 уж ми дойде нормално, но беше много оскъдно до 23.08.2019
15.09.2019 лелка, която уж започна нормално, но уви така и нямам една пълна превръзка както си му е реда.
16.09.2019 почти нямам нищо, само при забърсване.

На 31 години съм и до този момент никога, ама никога не ми се е случвало нещо подобно.
Единствената ралзика е, че започнах да пия Л-Тироксин и през август пих Агнес и Прийм ойл, което според мен прецака всичко.

Сори за подродбностите, надявам се не съм ви напрегнала.

Общи условия

Активация на акаунт