Коледни и новогодишни идеи и декорации 2019/2020

  • 107 981
  • 1 416
  •   1
Отговори
# 1 335
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
При мен украсите са в икеа кашони, 3 броя Bowtie, всяккави панделки и неща за опаковане са в 2 големи прозрачни кутии, пак от икеа, защото те се ползват и в другите сезони.

# 1 336
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
И при мен всичко е в надписани кашони и кутии. Нямаме гараж или мазе/килер/таван, та всичко прибирам в гардероба. Което дава поводи на моя мъж периодично да подмята "Трябва да се прегледа и изхвърли ненужното" Simple Smile.

# 1 337
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Моята украса-коледна и великденска ,я държа под леглото,на което спя и в раклите на кухненския ъгъл.Ама вече е доста и част ще отнеса в новата къща,за да мога да си взема нова за апартамента...

# 1 338
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И ние складираме в разни кутии и в голям чувал в килера.
Вчера бях в Джъмбо, вече има коледно зареждане при нас, но предстои още много, разчистени са големи пространства.

Аз си тръгнах с всевъзможни джунджурии + това:

На снимката не личи, но е 3д, много ми хареса.

# 1 339
  • Мнения: 2 266
Чудесни са.Happy Halloween!

# 1 340
  • Мнения: 808
Здравейте на всички!

Много се радвам, че открих тази тема. Аз обожавам да украсявам за Коледните празници. Като при мен еуфорията започва още в края на октомври. Има хора, които още са на море, а аз вече мисля празничната украса.
Ще си позволя да споделя малко снимки от последната зима.

Ще ви следя с интерес. 😊







Това е само малка част. По принцип украсявам всяка стая, дори в коридорите.

# 1 341
  • Мнения: 18 589
Добре дошла Кейтинка!
Чудесна елха и цял коледен град!

# 1 342
  • Мнения: 808
Благодаря, Мис Каролин 🤗

# 1 343
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Кейтинка страхотно селце .И цялата обстановка наистина създава уют.Добре дошла!
Деспи,дооста страховити нещица...

# 1 344
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 927
Кейтинка, страхотни снимки! Много ми хареса селцето.

# 1 345
  • Мнения: 5 333
Кейтинка, супер е!

Ще вземете да ме зарибите с коледно селце ))).

# 1 346
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Кейтинка, много красиво и уютно! 🥰 ❤️

# 1 347
  • Мнения: 808
Много благодаря за милите думи! 💐
Всъщност това ми беше първи опит за коледно градче. Вижда се, че има още какво да се работи по него, тази година ще се опитам да го направя на две нива поне. След още някоя година искам да изглежда долу-горе така:



Като цяло, гледайки идеи за украса, виждам, че ги правят някак на нива. А при мен са едни линейни, дори украсата по шкафовете. Ще поработя върху това тази година. 

Ето малко идеи, които ми харесват





# 1 348
  • Мнения: 18 589
Много е хубава украсата с топките по прозорците!

# 1 349
  • Пловдив
  • Мнения: 6 677
За украсата си купих пластмасови кутии - един шкаф в надстройката на гардероба имам, в който влиза кашона с елхата и още като открих това казах, че това ще е шкаф за целта Joy
Написах си какви размери кутии ми трябват и докато открия подходящи минаха месеци, но пък Сега всичко си ми е организирано - една кутия за светлинките, една - за гирляндите, една за чупливите играчки, една - за нечупливите и още две за всичко останало Innocent

Тази година хелоуинската украса ще я пропусна - започваме ремонт на бъдещата стая на баткото и прилежащия ѝ балкон и предвид финия бял прах, който неминуемо ще е навсякъде, ще си спестя хамалогията от постоянното бързане и върху украсата.
Затова пък, искрено се надявам, до средата на ноември да сме приключили, че да мога да се отдам на Коледа подобаващо Heart
Сега само си нахвърлям идеи Heart

Общи условия

Активация на акаунт