💪"Игри на волята: България" - Тема 3 /16.09. - 22.09.19/

  • 27 750
  • 879
  •   1
Отговори
# 30
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 221
след 2 дни всички ще са вън.  hahaha
няма нужда от спойлер.
а за снимките в бука ...ако забранят на участниците да качват свои снимки в профилите си надали могат да забранят на други да качват техни снимки. вървя си по пътя, виждам някой участник, снимам го и ви го показвам.   Laughing

# 31
  • Мнения: 6 493
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, благодаря! Flowers Hibiscus Изчерпателна както винаги, само и да имаше кой да чете първи пост...Smiley

Та в момента спорите за нещо което не е официално потвърдено. Това е постнала Смайли като инфо:

"Снимките започнаха на 18 юли и се ОЧАКВА да завършат на 18 септември, когато вече ще бъдат излъчени първите епизоди."

Тогава защо да не предположим, че снимките са приключили края на август или началото-първите дни на септември. Всички вече са си по домовете. Какво се очаква,  да се крият докато мине епизода с тяхното изгонване? Просто информацията за края на снимките никога не е била официално потвърдена. Може и финалната битка да е записана, така че и последните  двама да са вън. Или да бъдат повикани декември и финала да е в студио. С тия социални мрежи и желание да се покажеш няма как някой да се крие месеци наред, а и някои са на работа не само по курорти.

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
"Страхотно" участие на Анита в На кафе с Гала  тази сутрин - точно 54 секунди и отпуснаха! 

# 33
  • Мнения: 17 987
Скрит текст:
И Веселин е навън, жалко струваше ми се силен играч

# 34
  • Мнения: 29
Скрит текст:
И Веселин е навън, жалко струваше ми се силен играч

Скрит текст:
Стоян е навън.

# 35
  • Мнения: 9 126
Няма нужда от спойлери. Ще спечели лъвчо Сашко и туй-то))
Нарочила съм го вече и само да изложи лъвската гилдия))
Онзи даскал не го зачитам, някакъв мелез ще да е.
Сашо Лъвски печели,това е)) Няма какво да се мъчите тоз-онзи, това-онова)) newsm68

# 36
  • София
  • Мнения: 20 104
Благодаря за новата тема!  bouquet

Не гласувах в анкетата, защото не съм гледала рекламата.  Laughing Все ми е едно кой отбор ще победи, само да не са славяните, тях ги искам на плажа.

# 37
  • Мнения: 11 547
Може би въпросът в днешната анкета трябваше да е: "Кой ще отиде на плажа тази вечер? ". Аз гласувах за отборът, който ще победи. Wink. Smileys , благодаря за чудесно оформената тема и за старанието с което я поддържаш! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 38
  • София
  • Мнения: 5 551
Гласувах за. ...племето, което чух че ще спечели. Blush
Laughing И аз. Ако въпросът беше "Кой предпочитате да спечели?", отговорът ми щеше да е друг.
Спойлер.
Скрит текст:
Скрит текст:
Май и Добрин няма да спечели - днес някой от този профил е коментирал постове на стената на предаването във Фб. https://www.facebook.com/profile.php?id=100007058411135
Жалко, подкрепях го за победа...
Жалко. А дали Томас е все още в играта?

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За мен абсолютно няма значение кое племе ще спечели , по-важно ми е славяните да се озоват на плажа . Искам да ги видя тогава как ще кифлеят и как ще се молят ...
Подкрепям това мнение и благодаря за темата.

# 40
# 41
  • Мнения: X
Няма смисъл да четете след първото изречение... 😆
"Игри на волята е шоу по Нова тв, в което участниците са разделени на два отбора-племена – траки и прабългари."

# 42
  • Мнения: 262
Няма смисъл да четете след първото изречение... 😆
"Игри на волята е шоу по Нова тв, в което участниците са разделени на два отбора-племена – траки и прабългари."
Има много истини в статията, там където цитират видяното преди да започне предаването да се излъчва. Не знам кой нормален човек би повярвал, че там гладуват с дни????? Всичко е цирк, всички ядът и спят на хотел. Водят ги по плажа снимат какво снимат и обратно в хотела. Това е целия спектакъл😀

# 43
  • Мнения: X
Споко, тук никой не вярва. С нищо не ни изненадваш. Може да ни броиш за нормални! Grin

# 44
  • Мнения: 262
Споко, тук никой не вярва. С нищо не ни изненадваш. Може да ни броиш за нормални! Grin
Ох, успокоих се 😀

Общи условия

Активация на акаунт